EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GAINERI  (Read 200899 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Gaineri
« Reply #10 on: September 14, 2007, 02:43:42 PM »
OK ljudi ja samo pitam za misljenje nisam ni rekao da cu ja da koristim nego za jednog druga pitam ,ja koristim Gold Stnadar,a taj drug ima manjka kilograma,uostalom sta vi ocekujete od Gainera da ima na 50g 45g proteina pa ne bi se onda zvao Gainer nego Whey,koliko ja kontam oni su za dobijanje mase kod pocetnika kojima bas fali mase a posle da se prebace na Wey i ostale zezancije
Ma niko ne kudi tebe..Mi smo to generalno komentarisali...Istina gejneri bi trebalo da sluze za dobijanje mase(to im je prava namena),ali sa obzirom da su gejneri tesko sra*e puno secera koje navlaci vise salo nego misic...Ti proceni koliko se tvom drugu isplati da ga koristi...A bolji ce napredak da ima ako jede ko lud i pije Whey,to sam hteo da kazem ;)
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Gaineri
« Reply #11 on: September 14, 2007, 02:47:27 PM »
ma ok i ja se slazem sa vama u potpunosti i to sam mu i ja rekao ali jbg covek nece da slusa ili mi neveruje,mada mislim i da cena igra kljucnu ulogu 2,3kg wheya je 4400din a ovo je 5kg za 3200 din,mislim da me kontate ima raznih ljudi i cudi a extra na sve je to sto je on totalni pocetnik i nema pojma niocemu,pa ja reko ipak da pitam za taj suplement sta je i kakav je jer ja se zaista sa time nisam do sada sretao i od pocetka pijem whey.pozzz svimaaaaa
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Gaineri
« Reply #12 on: September 14, 2007, 02:51:31 PM »
Naravno verujem ti u potpunosti svakavih ljudi ima...Ali bas zato sto je pocetnik ti treba da das sve od sebe da ne baci pare na taj krs,vec da mu das argumente i da ga ubedis da mu je whey 1000000000x bolja opcija ;)...I da mu pomognes oko ishrane ,i treninga pa ako kasnije ne dobije nista i misli da si ga zajeb* neka kupi to sra*e :nonono:...Ti si onda dao sve od sebe da mu pomognes a on sto nije teo pomoc,njegova stvar :crazy:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Gaineri
« Reply #13 on: September 14, 2007, 03:23:06 PM »
OK ljudi ja samo pitam za misljenje nisam ni rekao da cu ja da koristim nego za jednog druga pitam ,ja koristim Gold Stnadar,a taj drug ima manjka kilograma,uostalom sta vi ocekujete od Gainera da ima na 50g 45g proteina pa ne bi se onda zvao Gainer nego Whey,koliko ja kontam oni su za dobijanje mase kod pocetnika kojima bas fali mase a posle da se prebace na Wey i ostale zezancije
samo na toliku kolicinu wheya stavi 3 puta vise secera, malto ili  dex i malo fruktoze i eto ti gainer.. i to kvalitetan i jeftiniji
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline gamby

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #14 on: September 14, 2007, 09:50:56 PM »
Lazic ti je sve reko a ja bih samo dodao da je Cytogen ko firma pozeljna za izbegavanje

Zasto?
Ja sam bas nedavno uzeo njihov whey.

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Gaineri
« Reply #15 on: September 14, 2007, 09:54:04 PM »
Pa uzeo si ga,i to je ok...Ali vidi,uporedi njihov whey i whey bilo koji whey neke jacee firme pa ces videti..Pa ako si iskren i korektan,napisi misljenje(tj razliku izmedju Cytogena i bilo koje jace firme)
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline gamby

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #16 on: September 15, 2007, 08:09:51 AM »
Vidim da je razlika u cijeni velika, a cytogen ima nesto manji postotak proteina.

Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: Gaineri
« Reply #17 on: September 15, 2007, 09:28:04 AM »
Pa izmedju ostalog i to je u pitanju...A i zar ne mislis da nije svejedno ako neki protein na 25g merice ima 24g proteina,5gBCAA,4g Glutamina,i ako neki na tu istu mericu ima samo recimo 20g proteina,nema glutaminski kompleks i jos  dosta manje posto proteina nego prvi????Nije svejedno zar ne?? ;)
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline gamby

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #18 on: September 16, 2007, 03:05:32 PM »
Pa nije.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Gaineri
« Reply #19 on: September 17, 2007, 07:25:39 PM »
Ne Pedja nego Whey se zove Whey zato sto mu je to komercijalni naziv i oznacava da se u kutiji nalazi oko 85% proteina uglavnom kod vecine prozivodjaca.
Puno je 85% to su oni najskuplji izolati, inace je prosjek 75%
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)