EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ..Koji WHEY izabrati?  (Read 265896 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #380 on: July 04, 2008, 11:17:50 PM »
Jedan drug hoce da se nakupuje suplemenata pa smo danas bili da izvidimo situaciju i, kad je protein u pitanju, dva su usla u uzi izbor: Ultimateov Iso-Sensation 93 i Optimumov 100% Whey gold Standard. Prvi ima 93% proteina ali zaboravih cenu a drugi 82% proteina i kosta tacno 5 000 dinara za pakovanje od 2.35kg. Verovatno ima i boljih ali u Mitrovici postoji samo jedna prodavnica suplemenata, "Vita", tako da je to otprilike to...

Koji uzeti od ova dva? Ako ima nesto dosta povoljnije npr. negde u Novom Sadu, moze prosvetljenje (posto cemo verovatno u sredu opet na Strand :) pa bi mogli da svratimo u nabavku).
#15 Vince Carter

Offline Mirko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #381 on: July 04, 2008, 11:30:56 PM »
Bezveze je davati tolike pare za whey :dunno: Danas mozes da porucis gde hoces stize ti postom.Meni tako stize od mnogih dilera.
Pamet se brzo gubi, tesko stice :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #382 on: July 05, 2008, 12:24:17 AM »
imam ja nesto proteina..nemam te sto trazis..jer rekreativci retko uzimaju te skupe i sa velikim % proteina...
imam npr biotech iso whey(87%) 3 kg 4950 din
(80-82%)elite 2,2 kg 4090 din,  champion 2,27 kg 4050 din, api 2,27 kg 3330 din..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #383 on: July 06, 2008, 12:18:43 PM »
Pa to je bas lepo... ako nije problem, napisi gde su ti dileri jer u suprotnom nemam nikakve koristi od ovoga sto si napisao.
iso sensation 93% najbolji protein na nasem trzistu,najbolji.ali zato i gold standard-optimum je perfektan      poz

Offline whiplasher

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #384 on: July 06, 2008, 12:36:31 PM »
Pijem Dymatizov Elit ali juce kod druga pogledam kutiju Scitec whey 100%. Oba isti procenat proteina +-1-2%, ista kolicina amino kiselina,... U cemu je onda u stvari razlika izmedju ova dva whey-a? Osim sto je scitek malo vise sladak i malo vise pjeni.

Offline user_name

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 161
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #385 on: July 06, 2008, 12:56:34 PM »
iso sensation 93% najbolji protein na nasem trzistu,najbolji.ali zato i gold standard-optimum je perfektan      poz
Samo bi bogat, lud i neznalica dao tolike pare za iso sensation bio je 6600 sada je 6300 din, a optimum skinut na 4900 jer ide mrtva sezona za te prodavce.Znam da ti nabavljas jeftino od onoga ko te tera da reklamiras gold i to je lepo.Posao je posao ;)

Pijem Dymatizov Elit ali juce kod druga pogledam kutiju Scitec whey 100%. Oba isti procenat proteina +-1-2%, ista kolicina amino kiselina,... U cemu je onda u stvari razlika izmedju ova dva whey-a? Osim sto je scitek malo vise sladak i malo vise pjeni.
Eto nekome i to smeta, nekome ne smeta ni protein Petra Celika :lol:

Offline Gigo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #386 on: July 06, 2008, 02:55:14 PM »
Meni ispade jeftino da uzmem Univerzalov Whey ukus chocolate ice cream, nisam grdjeh nikad pio.  :hitself: Pored Dymatize Elite i Isobolica ja nadjoh da eksperimentisem.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #387 on: July 06, 2008, 04:23:13 PM »
Pijem Dymatizov Elit ali juce kod druga pogledam kutiju Scitec whey 100%. Oba isti procenat proteina +-1-2%, ista kolicina amino kiselina,... U cemu je onda u stvari razlika izmedju ova dva whey-a? Osim sto je scitek malo vise sladak i malo vise pjeni.

Sa ovim zadnjim si maltene sve rekao...stim st pored toga i dobar glas,tradicija itd rade svoje ...
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline whiplasher

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #388 on: July 06, 2008, 05:12:01 PM »
Sa ovim zadnjim si maltene sve rekao...stim st pored toga i dobar glas,tradicija itd rade svoje ...
Ali u sustini su oba ista sto se tice sastava, zar to nije najbitnije. Sve u svemu hvala na odgovoru.

Offline hobusus

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
Odg: Koji whey izabrati?
« Reply #389 on: July 06, 2008, 05:25:13 PM »
Svi imaju slican sastav, cenu povecavaju te sitnice.