EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: koliko grama proteina dnevno???  (Read 17701 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #20 on: January 30, 2009, 03:20:57 PM »
aj daj link.  :lol: :clap:

ti ne znas ni moj post procitat kako spada.Da si si dao truda znao bi sam,a ne gotovan sve na cisto. :yes:

Jbt ja da sma sve smao pito i da se nisma trudio sma pa nebi nikad nis znao nit imo pojma o icemu.Kako se vlastita skola je najteza skola.Vlastite greske su najteze greske ali na njima najbolje naucis.Kako god bilo savjetovo bi ti da probas i koristis duzi period(barem 6mj) i onda promjeni za neki drugi malo bolje klase pa ces vidit razliku.

kako god bilo BtN igra na tu kartu da bude dostupan svima i to mu uspjeva.Nesto slicno ko tv prodaja su samo sta oni ne dizu cjene u nebesa.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #21 on: January 31, 2009, 12:41:06 PM »
Ja kako vidim da su te glupe studije o ''wheyu pred spavanje'' samo jos jedno sranje kako bi nas naterali da bacimo pare jos i na kazein i milijardu drugih tupavih bla bla suplemenata slicnih njemu. :evillaugh:

Zato ja ne odustajem od wheya pred spavanje. :lol:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #22 on: January 31, 2009, 05:23:44 PM »
Ja kako vidim da su te glupe studije o ''wheyu pred spavanje'' samo jos jedno sranje kako bi nas naterali da bacimo pare jos i na kazein i milijardu drugih tupavih bla bla suplemenata slicnih njemu. :evillaugh:

Zato ja ne odustajem od wheya pred spavanje. :lol:

haha a dobro nemoj odustat samo da znas da bacas pare.Jbt nije isto brzi i polagani protein i to ti mora bit jasno,a u stvari vjeruj sta oces iradi sta oces jer svejedno ces tako nakraju i napravit...

Nemoj mi sad rec da je sad isto i kreatin monohidrat i eltil ester i slicno.Sve je to jedna skupina ali postoje pod skupine s svojim prednostima i manama.

Eh da nesto skoro zaboravih.

Cuj pocmi pravilno jest pred spavanje i neces imat potrebe za kazeinom i to ti je to.Niko te ne moze onda natjerat da ga kupis i tocka

Mislim stvarno razmisli sam s sobom prvo i onda procitaj milijun tekstova koji ce te uvjerit da imas krivo misljenje.jer koliko vidim i ti si jedna od onih koji misle ja znam a ostali svi samo seru gluposti.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #23 on: January 31, 2009, 08:13:16 PM »
haha a dobro nemoj odustat samo da znas da bacas pare.Jbt nije isto brzi i polagani protein i to ti mora bit jasno,a u stvari vjeruj sta oces iradi sta oces jer svejedno ces tako nakraju i napravit...

Nemoj mi sad rec da je sad isto i kreatin monohidrat i eltil ester i slicno.Sve je to jedna skupina ali postoje pod skupine s svojim prednostima i manama.

Eh da nesto skoro zaboravih.

Cuj pocmi pravilno jest pred spavanje i neces imat potrebe za kazeinom i to ti je to.Niko te ne moze onda natjerat da ga kupis i tocka

Mislim stvarno razmisli sam s sobom prvo i onda procitaj milijun tekstova koji ce te uvjerit da imas krivo misljenje.jer koliko vidim i ti si jedna od onih koji misle ja znam a ostali svi samo seru gluposti.

Ja mislim da swat tebe malo za*ebava :yes: :crazy:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #24 on: January 31, 2009, 09:57:33 PM »
cuj prvo i osnovno postoji zahebancija a postoji glupost a prije bi reko da je ovo drugo.

ne bi bezveze reko da pije whey prije spavanja ako to ne radi,ako je tako nisko pao da mu je drustveni zivot tako nisko pao onda ga svacam.Inace stvarno nikakva logika u tome
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #25 on: February 01, 2009, 12:51:57 AM »
cuj prvo i osnovno postoji zahebancija a postoji glupost a prije bi reko da je ovo drugo.

ne bi bezveze reko da pije whey prije spavanja ako to ne radi,ako je tako nisko pao da mu je drustveni zivot tako nisko pao onda ga svacam.Inace stvarno nikakva logika u tome

Cega sve ima danas,ne bi me cudilo ...
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #26 on: February 01, 2009, 02:24:42 AM »
Cega sve ima danas,ne bi me cudilo ...

et vidis bas to.

Ajde ja u neku ruku imam privilegiju za zahebavat vise nego normalni jer iz kuce van nisam krocio vise od mejsec dana,a i prije toga sma u bolnici bio 26 dana.

Oporavljam se polako(ali bas ide polako u pm) i moci cu se vratit treningu tek za par mjeseci i to polagano jer sam imo svakakvih sranja a i 17 dana na intenzivnoj od toga sma 15 dana u komi bio
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #27 on: February 01, 2009, 01:30:24 PM »
et vidis bas to.

Ajde ja u neku ruku imam privilegiju za zahebavat vise nego normalni jer iz kuce van nisam krocio vise od mejsec dana,a i prije toga sma u bolnici bio 26 dana.

Oporavljam se polako(ali bas ide polako u pm) i moci cu se vratit treningu tek za par mjeseci i to polagano jer sam imo svakakvih sranja a i 17 dana na intenzivnoj od toga sma 15 dana u komi bio

I jel ostade citav.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: koliko grama proteina dnevno???
« Reply #28 on: February 01, 2009, 02:43:36 PM »
I jel ostade citav.

ako mislis da jos sam u jednom komadu,a cuj par dana nakon operacije nije se opce znalo dal cu ziv ostat,ali kad sma doso sebi nakon kome poceo sma se oporavljat brze i bolje od svih ocekivanja,tako da sam i iz bolnice dosta prije pusten
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....