EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU  (Read 5403 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline didier27

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Imam 97 Kg, godina 28, visina 180cm, obim bicepsa 40cm, obim struka 100cm.E sad ovako nisam bio u tertani godinu dana. Sad napokon imam  vremena da se posvetim sebi i da treniram. Nisam nikad dosad uzimao suplemente. Sve sam procitao na forumu i naucio mnogo toga. Napokon mogu regulisati ishranu, raditi kardio i ici na trening iza posla. Ma sve je ok i imam lovu za suplemente. Samo ne znam slijedece da li odmah da uzmem whey i neki fat burner ili da mjesec dana  udem u kondiciju, pa onda i koliko dugo mogu uzimati fat burner. Mislio sam uzeti Nutrabolicsov  Isobolic  i Inferno zajedno. Samo me zanima da li smijem infreno koristiti 3 mjeseca ili moram praviti pauze. Posto imam zelju da skinem 7 kg i da se zategnem da li da pocnem s whey-em odmah ili da udem mjesec dana u kondiciju jer sam stvarno mrtav konj. Vec godina velike pauze Sramota ali je tako. Ima li neko dobar savjet i konkretan odgovor na moje pitanje bit cu zahvalan, samo mi nemoj te reci da procitam vec napisano.
POZDRAV SVIMA MENS SANA IN CORPORE

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #1 on: January 25, 2009, 07:00:38 PM »
protein mozes odmah, a taj sagorevac kada steknes kondiciju.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #2 on: January 28, 2009, 02:02:03 PM »
Samo ne znam slijedece da li odmah da uzmem whey i neki fat burner ili da mjesec dana  udem u kondiciju, pa onda i koliko dugo mogu uzimati fat burner. Mislio sam uzeti Nutrabolicsov  Isobolic  i Inferno zajedno. Samo me zanima da li smijem infreno koristiti 3 mjeseca ili moram praviti pauze. Posto imam zelju da skinem 7 kg i da se zategnem da li da pocnem s whey-em odmah ili da udem mjesec dana u kondiciju jer sam stvarno mrtav konj.

Dobro pitanje, uzimanje WHEY-a je veliki dogadjaj u zivotu svakog sportiste. Mnogi bi se zaleteli pa odmah uzeli whey ali nije to tek tako, nije naivan taj WHEY. Ja sam jednom uzeo WHEY cim sam poceo da treniram i moje telo jednostavno nije bilo spremno za tako nesto, bio je to veliki sok za moj organizam i pao sam u postelju! Oporavak je bio dug...

Sledeci put sam se bolje pripremio za WHEY! Mesec dana sam meditirao i zamisljao sliku - ja kako spremam i ispijam WHEY! Zamisljao sam razlicite whey-ove od razlicitih firmi kako bih bio spreman na sve, zatim razlicite ukuse cokolada, vanila, jagoda i sl. Velika razlika... Ovoga puta bio sam spreman za WHEY!!!
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #3 on: January 28, 2009, 02:28:10 PM »
Dobro pitanje, uzimanje WHEY-a je veliki dogadjaj u zivotu svakog sportiste. Mnogi bi se zaleteli pa odmah uzeli whey ali nije to tek tako, nije naivan taj WHEY. Ja sam jednom uzeo WHEY cim sam poceo da treniram i moje telo jednostavno nije bilo spremno za tako nesto, bio je to veliki sok za moj organizam i pao sam u postelju! Oporavak je bio dug...

Sledeci put sam se bolje pripremio za WHEY! Mesec dana sam meditirao i zamisljao sliku - ja kako spremam i ispijam WHEY! Zamisljao sam razlicite whey-ove od razlicitih firmi kako bih bio spreman na sve, zatim razlicite ukuse cokolada, vanila, jagoda i sl. Velika razlika... Ovoga puta bio sam spreman za WHEY!!!
:wow: :lol: :lol: :lol: :lol: :hitself:
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #4 on: January 28, 2009, 02:32:23 PM »
....sto bi reko nas narod, "ne pitaj koji je WHEY dobar vec da  li si TI dovoljno dobar za WHEY!"

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #5 on: January 28, 2009, 03:21:12 PM »
jao komentiro bi ali toliko mi je smjesno da me glava pocinje bolit.

Ma mozes slobodno pit whey nakon treninga jednu dozu(koja je kojih 28-32g) i dodas dex(kako ti odgovara od 40-80g) i sve to u vodi promjesas ili promuckas i popijes.Zatim nakon treninga do 1h nakon obvezno pojedes nesto kruto,ali ne previse kaloricno.

Savjetovo bi ti ako zelis skinut kilograme da ujutro prije dorucnka odradis aerobni trening.Ako uspijes odradit 2-3x tjedno i HIIT trening i 3-4x tjedno teretana uz pravilno vjezbanje i ishranu budes u vec kratkom roku osjeco pad na vagi,ali neka te to ne uzbudjuje radje svakih mejsec dana uspoređuj BF(postotak masnog tkiva u tjelu) koji ce ti puno vise rec nego vaga.

Eto ja sma vislji od tebe 2 cm a laksi svega 2-3kg i BF mi je dosta nizak tako da  :).Po meni tebi bi bolje bilo lijepo polako drzat kilazu i polako masno tkivo zamjenjvat misicnim,eh da i puno srece
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #6 on: January 28, 2009, 04:50:31 PM »
Dobro pitanje, uzimanje WHEY-a je veliki dogadjaj u zivotu svakog sportiste. Mnogi bi se zaleteli pa odmah uzeli whey ali nije to tek tako, nije naivan taj WHEY. Ja sam jednom uzeo WHEY cim sam poceo da treniram i moje telo jednostavno nije bilo spremno za tako nesto, bio je to veliki sok za moj organizam i pao sam u postelju! Oporavak je bio dug...

Sledeci put sam se bolje pripremio za WHEY! Mesec dana sam meditirao i zamisljao sliku - ja kako spremam i ispijam WHEY! Zamisljao sam razlicite whey-ove od razlicitih firmi kako bih bio spreman na sve, zatim razlicite ukuse cokolada, vanila, jagoda i sl. Velika razlika... Ovoga puta bio sam spreman za WHEY!!!

hahahahahahaha znaci najjaci si  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #7 on: January 28, 2009, 05:05:57 PM »
hahahahahahaha znaci najjaci si  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: pridruzujem se recenoj recenici. :lol: :lol: :lol:

 :boxed:
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #8 on: January 29, 2009, 11:25:27 PM »
Dobro pitanje, uzimanje WHEY-a je veliki dogadjaj u zivotu svakog sportiste. Mnogi bi se zaleteli pa odmah uzeli whey ali nije to tek tako, nije naivan taj WHEY. Ja sam jednom uzeo WHEY cim sam poceo da treniram i moje telo jednostavno nije bilo spremno za tako nesto, bio je to veliki sok za moj organizam i pao sam u postelju! Oporavak je bio dug...

Sledeci put sam se bolje pripremio za WHEY! Mesec dana sam meditirao i zamisljao sliku - ja kako spremam i ispijam WHEY! Zamisljao sam razlicite whey-ove od razlicitih firmi kako bih bio spreman na sve, zatim razlicite ukuse cokolada, vanila, jagoda i sl. Velika razlika... Ovoga puta bio sam spreman za WHEY!!!
evo jedna lepa vest za sve zabrinute forumase. Danas sam obisao kolegu Gagija i sa velikim zadovoljstvom mogu da vam saopstim da se njegovo zdravstveno stanje drasticno popravilo. Mislim da je tajna ovako brzog oporavka to sto je sa whey-a presao na gainer i to cookies & cream. Samo cu vam preneti to da je rekao da nikada vise ne pripremljen nece okusiti whey tj bez odredjenih kondicionih priprema.
Iskoristite ove informacije pametno i ne dozvolite da Gagijeva zrtva bude uzaludna,ucite na njegovim,a ne na svojim greskama.
I za kraj cu samo citirati ono sto mi je rekao na rastanku: " Nije naivan taj whey"!!!!!!!!!


Uploaded with ImageShack.us

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: DALI ODMAH UZIMATI WHEY ILI PRVO PRIPREMITI TIJELO I STECI KONDICIJU
« Reply #9 on: January 30, 2009, 12:28:10 AM »
evo jedna lepa vest za sve zabrinute forumase. Danas sam obisao kolegu Gagija i sa velikim zadovoljstvom mogu da vam saopstim da se njegovo zdravstveno stanje drasticno popravilo. Mislim da je tajna ovako brzog oporavka to sto je sa whey-a presao na gainer i to cookies & cream. Samo cu vam preneti to da je rekao da nikada vise ne pripremljen nece okusiti whey tj bez odredjenih kondicionih priprema.
Iskoristite ove informacije pametno i ne dozvolite da Gagijeva zrtva bude uzaludna,ucite na njegovim,a ne na svojim greskama.
I za kraj cu samo citirati ono sto mi je rekao na rastanku: " Nije naivan taj whey"!!!!!!!!!

 :lol: :lol: :lol:

jao da se mogu posteno smijat sad bi se valjo po podu od smjeha  :evillaugh:
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....