EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: koliko kasika  (Read 24744 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #10 on: December 07, 2008, 10:38:56 PM »
Pa kad znas da je Whey bolji sto si potrosio pare na Gainer, a ne na protein?
pa tek sam cuo da gaineri nisu dobri kad sam postao clan ovog foruma a to je prije 3 dana bilo

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #11 on: December 07, 2008, 10:48:34 PM »
pa morate me shvatit da se nika
Pa kad znas da je Whey bolji sto si potrosio pare na Gainer, a ne na protein?

Nije los gainer, sto je los?
Zavisi jel ti treba nesto za zamenu obroka ili kako, ali ako uz sve obroke 5-6 dnevno ubacis 3 puta dnevno gainer, mozes da nabacis extra masu, ali nisi svestan koliko ce od te masse da bude salo...
Sve ima neku zackoljicu te se zna tacno kad se sta i kako koristi...
pa da ti iskreno kazem meni je sasvim svejedno kakva ce ta masa bit nemora to bit misic jer stvarno od kada sam se udeblao sa 66kg na 75kg(a to je bilo prije 5 mjeseci)nikako nemogu dalje od tih 75kg.pa bi jednostavno volio da se na bilo koji nacin udebljam pa makar to bilo sve salo,jer nije mi tesko to pretvorit u misic sa dobrim treningom

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #12 on: December 07, 2008, 10:53:12 PM »
pa tek sam cuo da gaineri nisu dobri kad sam postao clan ovog foruma a to je prije 3 dana bilo

Sorry onda matori, meni gaineri nisu losi, pogotovo ne na masi, al obavezno sredi ishranu i ubaci kardio kako nebi navukao sala ko nezdrav, sto se meni desilo prvi put kad sam uzeo gainer..

Sledeci put protein, imas uputstvo na forumu kako da nadjes odgovarajuci, a ako ti ne bude islo uvek mozes da pitas.. ;)

Srecno sa vezbanjem..

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #13 on: December 08, 2008, 01:02:46 AM »
pa morate me shvatit da se nikapa da ti iskreno kazem meni je sasvim svejedno kakva ce ta masa bit nemora to bit misic jer stvarno od kada sam se udeblao sa 66kg na 75kg(a to je bilo prije 5 mjeseci)nikako nemogu dalje od tih 75kg.pa bi jednostavno volio da se na bilo koji nacin udebljam pa makar to bilo sve salo,jer nije mi tesko to pretvorit u misic sa dobrim treningom

Te reci nemoj nikada da izgovaras iz licnog iskustva ti kazem da 10kg sala nisu za salu i da trebaju ozbiljni napori da se skine sa odredjenih delova tela, a kad imas 10kg sala na dalje kao da se samo lepi jedno za drugo...
Pazljivo, pa ako bas ne moze gruni ga sa salom pa kad krene misic, skidaj salo, sta da ti kazem, ali budi siguran da stvarno ne moze pre nago sto se nabucas...to ti je moj savet iz mog iskustva i ne mora se podudarati sa tvojim slucajem..

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #14 on: December 08, 2008, 02:57:15 PM »
Zapamti i da salo ne moze da se pretvori u misic, misic se samo moze povecati a salo izbaciti, zasto da moras raditi 2x vise cardio jer si se udebljao, a pri tom ti spadnu i misici!
<3 Training

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #15 on: February 28, 2009, 11:16:00 PM »
Ljudi ja imam slicno pitanje , poso sam sad kupio labradin kreatin zajedno sa njim sam dobio neku malu kascicu visine i precnika 1 cm pa se sada pitam da li onde ima 5 grama. :)

Mislim da ovo nije glupo pitanje. :lol:

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #16 on: February 28, 2009, 11:53:57 PM »
1cm? Ako stane jedna kafena kasika (bar priblizno) kreatina u to, onda jeste 5g!
<3 Training

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #17 on: March 01, 2009, 12:15:34 AM »
1cm? Ako stane jedna kafena kasika (bar priblizno) kreatina u to, onda jeste 5g!

Ima vise sad sam izmerio dodje 2 precnik 1.5 visina, znaci sigurno ima 5 g, sorry moja greska.  :)

Ali opet ako neko zna koliko tacno ima neka napise.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #18 on: March 01, 2009, 01:04:47 AM »
Ima vise sad sam izmerio dodje 2 precnik 1.5 visina, znaci sigurno ima 5 g, sorry moja greska.  :)

Ali opet ako neko zna koliko tacno ima neka napise.

cuj uspes u to kreatina i onda izbacis na digitalnu vagu i ona ti pokaze koliko ima i tocka
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: koliko kasika
« Reply #19 on: March 01, 2009, 01:10:06 AM »
meni je logicno da su napravili "kasiku" u koju stane 13,4 grama a da pise na kutiji da treba da uzimas 4,7gr
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."