EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: VOLUMASS 35  (Read 12195 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #20 on: February 27, 2009, 11:18:31 AM »
Quote
Ako si spreman da probas nesto novo, nesto divlje, onda je ovo prava stvar za tebe!

a tu si lutko...!!!!..ipak krijes da znas razliku izmedju hyper massa i volumassa 35 !!!..tu sam te cekao....

inace..kod mene y gym jedna fina suptilna bakica,koja je badjvej tamo i trener prodaje volumass +2 dcl mleka za 160 kinti!!!!..
ako je neko ozbiljan vezbac ovaj revolucionarni sejk sa 5 gr creatina onda kosta 190 dinara !!!!

rezulatati su kako ona bar kaze..12 kg za 7 dana  :dunno: :dunno:

 :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #21 on: February 27, 2009, 01:09:16 PM »
pa to nije zdravo za organizam :nonono:

Offline milosg986

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #22 on: February 27, 2009, 01:15:19 PM »
mislim da je volumass sasvim ok gejner,lik koji je isao samnom u teretanu je dobio nekih 5-6 kg za mesecak dana...a sto se tice ovog MEGA GEJNERA,napisao sam u drugoj temi..a i ovde cu: odlican gejner,ako zelis da postanes HULK cudoviste...moja preporuka HIGH PROTEIN MEGA GAINER...mada pazi da se ne PREnabildujes sa njim  :evillaugh:

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #23 on: February 27, 2009, 03:39:03 PM »
a tu si lutko...!!!!..ipak krijes da znas razliku izmedju hyper massa i volumassa 35 !!!..tu sam te cekao....
Te dve formule su napravili najbolji svetski nutricionisti i receptura je godinama cuvana kao najstrozija tajna u industriji preparata. Prvo su experti iz biotech-a uzeli jednu kantu i napunili je secerom i tako je nastao hyper sumo. Onda su experti iz scitech-a morali da odgovore pa su uzeli kantu druge boje i takodje je napunili secerom.Tako je nastao volumesumo. Ciji je secer bolji tesko je reci, ipak se dugo radilo na tim formulama... Ja znam ali krijem  :evillaugh:

inace..kod mene y gym jedna fina suptilna bakica,koja je badjvej tamo i trener prodaje volumass +2 dcl mleka za 160 kinti!!!!..
ako je neko ozbiljan vezbac ovaj revolucionarni sejk sa 5 gr creatina onda kosta 190 dinara !!!!

rezulatati su kako ona bar kaze..12 kg za 7 dana  :dunno: :dunno:

 :lol: :lol: :lol: :lol:
a to je tvoja znaci tvoja tajna!?? e tu sam ja tebe cekao!!  :evillaugh:
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #24 on: February 27, 2009, 03:57:28 PM »
A zasto nisi prijavio nutrabolicsov IsoGainer,kad se zna ko je uveo revoluciju u sarenim kantama   :whistling

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #25 on: February 28, 2009, 07:05:59 AM »
Quote
Te dve formule su napravili najbolji svetski nutricionisti i receptura je godinama cuvana kao najstrozija tajna u industriji preparata. Prvo su experti iz biotech-a uzeli jednu kantu i napunili je secerom i tako je nastao hyper sumo. Onda su experti iz scitech-a morali da odgovore pa su uzeli kantu druge boje i takodje je napunili secerom.Tako je nastao volumesumo. Ciji je secer bolji tesko je reci, ipak se dugo radilo na tim formulama... Ja znam ali krijem

u pm.. :boxed:...vidi vidi....ko bi rekao.. :boxed: :boxed:...eto..covek uci dok je ziv... :wallbash1: :wallbash1:

Quote
to je tvoja znaci tvoja tajna!?? e tu sam ja tebe cekao!!

e hebo mi pas......kuda i ja trcim pred rudu...sada ce svi znati  :wallbash1: :wallbash1:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VOLUMASS 35
« Reply #26 on: February 28, 2009, 07:08:35 AM »
mislim da je volumass sasvim ok gejner,lik koji je isao samnom u teretanu je dobio nekih 5-6 kg za mesecak dana...a sto se tice ovog MEGA GEJNERA,napisao sam u drugoj temi..a i ovde cu: odlican gejner,ako zelis da postanes HULK cudoviste...moja preporuka HIGH PROTEIN MEGA GAINER...mada pazi da se ne PREnabildujes sa njim  :evillaugh:

jel mozes da mi das broj tel od tvog drugara..i ja bi hteo tako... :weight_li :weight_li :notworthy02: