EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Muscle Juice Revolution 2600??  (Read 8607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #30 on: July 09, 2010, 04:13:29 AM »

wtf blic... :wow: postoji los i dobar holesterol hdl i ldl,los holest. se povecava konzumiranjem aas... pravo da ti kazem ne zanimaju me jedinjenja holest. i ostale gluposti koje su mi nebtine,meni je bitno da znam da ne jedem vise od 5 zumanaca dnevno a da ja iznosim ovde neke naucne studije,nemas nista od toga covece,samo se zamlacujes bzvz.,da si na faxu za nutricioniste pa i da shvatim ali ovako katastrofa ...sta,ja mora da znam kako reaguje metan recimo u azotnoj kiselini lupam da bih ga mogo koristiti,bullshit,to prerasta u ozbiljno zaladjivanje..ne zanima me ni oxidacija ni koleracija jer ti to nece pomoci nikako u dobijanju na misicnoj masi...ja nisam naucnik,ja sam bb... ;)

alo dechko jel ti znash da se tebi hormoni prave od holesterola ??? ako se ne razumesh u holesterol shto lupetash gluposti !?? .. ako ne znash kako holesterol i koji holesterol nanosi shtetu zashto prichash o tome ???? dzaba tebi sav metan kada ti osnovno ne znash ... ja te opet pitam ZASHTO JE HOLESTEROL LOSH ?????  ma predajem se pobedio si  .. samo molim modove da regulishu (BRISU!!!! ) dezinformacije .. poshto je to jedini razlog zashto reagujem ..  individualna neznanja i zatucanost me ne dotichu puno .. 
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #31 on: July 09, 2010, 12:09:38 PM »
ne lupetam gluposti,oces reci da neki profi kod nas ili preko bare lupeta gluposti,ako tako mislis ti si trso nacisto...a i ne zanima me covece,niti ce me zanimati ikada,ja samo gledam u odnosu na jelovnike ljudi koji nesto znaju,i nigde ne vidim vise o 5 zumanaca,to mi je dovoljno...nema potrebe da se filozofira jer je to tako prosto da nemas pojma...ne moram ja da znam metabolicke procese tokom varenja proteina u organizmu da bi znao koliko proteina treba po kg. misicne mase,stvarno ne razumem sta hoces da kazes,totalno si mi nejasan...ti sigurno jedes po 20 zuamanaca dnevno,a ?  :lol:

Offline MikiVeliki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 176
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #32 on: July 09, 2010, 12:57:06 PM »
jedem ja 10  :yes: :yes:

Offline DareZmaj

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #33 on: July 09, 2010, 11:15:34 PM »
TRADICIONALNI Wing Chun Kung Fu klub KOSOVSKA MITROVICA
Pridruzi se i ti !!!!!!