EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Muscle Juice Revolution 2600??  (Read 8560 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Muscle Juice Revolution 2600??
« on: July 06, 2010, 09:04:50 PM »
zdravo ljudi,nisam bio odavno na ovom forumu ali i u teretanu sam tek ponovo kreno nakon godinu dana odmora :( i sad idem jedno mjesec dana i treba mi nekakav protein a i mase mi naravno treba i ugleda ovaj preparat koji mi je nekako jeftin,znaci 5 KG tog preparata kosta samo 104 KM
i citam da svaka porcija ima 56 Grams of the Highest Quality Protein in the Exclusive OCTO-Pro™ Protein Blend That Contains 8 Different Proteins
sto mi zvuci jako dobro,al volio bi da mi vi kazete valjal ovo cemu ili da ipak uzmem nesto istih para ali duplo manje kolicine? hvala unaprijed :)

Offline Mister XYZ

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #1 on: July 06, 2010, 10:18:55 PM »
To je gainer,za te pare i nije bas velika kolicina,jer tu imas oko 20 servinga po 260 gr.
Bolje uzmi neki whey od 5 lb. za te pare.

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #2 on: July 06, 2010, 10:31:27 PM »
 
To je gainer,za te pare i nije bas velika kolicina,jer tu imas oko 20 servinga po 260 gr.
Bolje uzmi neki whey od 5 lb. za te pare.

a dobro hvala ti onda,nisam znao da je gainer,a gaineri se brzo potrose :S,a koliko bi mi mogao bit Whey npr dymatize elite whey od 2.3 KG koliko se uzima dnevno i koliko dana bi mi to moglo bit,nisam nikad pio whey pa zato pitam :)

Offline Mister XYZ

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #3 on: July 06, 2010, 10:43:05 PM »
Whey samo poslije treninga 1.5 mjerica (oko 45 gr),to ti je oko 50 servinga.
Ako ti financije nisu problem mozes i ujutro uz dorucak uzimati whey.Ako te jos nesto interesuje postavi u glavnu temu o wheyu.

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #4 on: July 07, 2010, 12:18:38 AM »
moj savet ti je da uzmes 30 pakovanja pirinca i da konzumiras 500 gr. dnevno da vidis kako se nabacuje kilaza a ne da puknes pare za tako nesto...whey je ok. ako ti je ishrana sredjena,u prevodu,mnogo ces vise dobiti na masi od 500 gr pirinca dnevno podeljeno u nekoliko servinga nego od whey-a,on je tu da nahrani misice u pwm ali to je samo jedna mala kockica.... :yes:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #5 on: July 07, 2010, 12:45:39 AM »
moj savet ti je da uzmes 30 pakovanja pirinca i da konzumiras 500 gr. dnevno da vidis kako se nabacuje kilaza

valjda mu je cilj mishic da dobije a ne kilazu ???
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #6 on: July 07, 2010, 12:47:24 AM »
cim planira da uzme mucle juice predpostavljam da mu je cilj samo masa,vise kilaza nekgo misic...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #7 on: July 07, 2010, 12:54:38 AM »
cim planira da uzme mucle juice predpostavljam da mu je cilj samo masa,vise kilaza nekgo misic...

ima smisla.. ali realno mozda zeli to samo iz neznanja .. realno kome cilj moze biti da dobije salo ?? kontam kako zna biti frustrirajuce biti kost i koza (imao sam 55kg nekad .. ) ali nije to reshenje .. ako ima jako malo mishica onda ce vec samo iz hrane jako lako uneti potreban protein a i kcal ..   moj savet mu nikako nije da se zamasti .. bez obzira na cilj
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #8 on: July 07, 2010, 01:03:04 AM »
moj savet je da za pocetak dovede u red ishranu koliko toliku,da izbaci secer,so,mast,brasno,alkohol i caigarete...sledeci korak je da uzima 2 gr. proteina po kg. misicne mase : belo meso,moze i svinjetina mada ne bi trebalo,junetina,belanca i po koje zumance,od hidrata pirinac,krompir,ovsene u prvom obroku i razani hleb ako bas ne moze bez njega,pocni prvo sa 250 gr pirinca isto toliko krompira 100-150 gr. ovsenih zavisno od metabolizma povecavaj ili smanjuj uh...suplemente zaobidji jer ne verujem da ce da skupis pare i za ovakvu ishranu akamoli suplemente,poslusaj savet i rezultati su tu...obrok na svakih 2-3 sata,preko 3 litra vode i to je to ukratko...

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #9 on: July 07, 2010, 01:11:25 AM »
ima smisla.. ali realno mozda zeli to samo iz neznanja .. realno kome cilj moze biti da dobije salo ?? kontam kako zna biti frustrirajuce biti kost i koza (imao sam 55kg nekad .. ) ali nije to reshenje .. ako ima jako malo mishica onda ce vec samo iz hrane jako lako uneti potreban protein a i kcal ..   moj savet mu nikako nije da se zamasti .. bez obzira na cilj
ma nisam ja ni znao da je ono gainer,pio sam gainere i nisam odusevljen njima,hocu vise i da probam jednom Whey :) a pocet cu konacno i jest opet,evo upravo sam pojeo sardine heheh