EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nov u svijetu suplemenata i ASS  (Read 2962 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cobra911

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Nov u svijetu suplemenata i ASS
« on: October 17, 2012, 01:08:44 AM »
Pozdrav dragi forumasi, prije nego sto uputim pitanje o dodatcima u ishrani i ASS, da napomenem da se vec 10 godina aktivno bavim vaterpolom i da sam u dosta dobroj formi, prestankom igranja vaterpola dosao sam na ideju da se posvjetim samo teretani. Imam 115 kila, dobro bi mi bilo da smrsam jedno 20tak da bi dosao na idealnu gradju, preporukom prijatelja dosao sam na ideju da koristim BCAA+Glutamin u toku treninga, protein izolat poslije treninga i pred spavanje, clambuterol (cuo sam da je odlican odstranjivac masnih naslaga) i winstrol (za definiciju), dali mi je to dovoljno da uz dosta jak trening izgubim 20 kila i u kom periodu je to moguce uz ovu suplementaciju ? ili bi me dobro radio jos neki steroid u ovoj kombinaciji za definiciju i skidanje sala za pocetak ... Hvala unaprijed

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #1 on: October 17, 2012, 01:11:26 AM »
Moras biti aktivniji na forumu da bi diskutovao o AAS.

Offline Cobra911

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #2 on: October 17, 2012, 01:13:41 AM »
Moras biti aktivniji na forumu da bi diskutovao o AAS.
Ne znam kako da budem aktivniji ako mi treba pomoc od nekog iskusnijeg, ne mogu da pisem postove ako ne znam o cemu se radi ?

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #3 on: October 17, 2012, 01:16:24 AM »
Citaj forum, informisi se i o AAS, sam saznaj imas na internetu dosta informacija ne slusaj uvek sta ti drugi ljudi govore da je dobro, jer se radi o tvom a ne o njihovom zdravlju, posto se po prethodnom postu vidi da nisi toliko informisan.

Offline Cobra911

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #4 on: October 17, 2012, 01:19:26 AM »
Citaj forum, informisi se i o AAS, sam saznaj imas na internetu dosta informacija ne slusaj uvek sta ti drugi ljudi govore da je dobro, jer se radi o tvom a ne o njihovom zdravlju, posto se po prethodnom postu vidi da nisi toliko informisan.
Informisao sam se na forumu danima prije nego sto sam pristupio istom, moje pitanje je samo dali je gore navedena kombinacija dobra ili moze eventualno da se doda jos nesto a sto se zdravlja tice to sam inforimisan samo bih volio da cujem savjet nekog iskusnijeg u vezi ove kombinacije

Offline Mr.Paf

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #5 on: October 17, 2012, 01:24:02 AM »
Pozdrav dragi forumasi, prije nego sto uputim pitanje o dodatcima u ishrani i ASS, da napomenem da se vec 10 godina aktivno bavim vaterpolom i da sam u dosta dobroj formi, prestankom igranja vaterpola dosao sam na ideju da se posvjetim samo teretani. Imam 115 kila, dobro bi mi bilo da smrsam jedno 20tak da bi dosao na idealnu gradju, preporukom prijatelja dosao sam na ideju da koristim BCAA+Glutamin u toku treninga, protein izolat poslije treninga i pred spavanje, clambuterol (cuo sam da je odlican odstranjivac masnih naslaga) i winstrol (za definiciju), dali mi je to dovoljno da uz dosta jak trening izgubim 20 kila i u kom periodu je to moguce uz ovu suplementaciju ? ili bi me dobro radio jos neki steroid u ovoj kombinaciji za definiciju i skidanje sala za pocetak ... Hvala unaprijed

A sta je ASS ?? Bez ljutnje druze,ali iz tvog pitanja se vidi da si daleko od AAS-a....mora jos puno da se uci....

Offline Cobra911

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #6 on: October 17, 2012, 01:26:34 AM »
A sta je ASS ??
greska AAS, imate li neke savjete u vezi ovog programa ?

Offline Mr.Paf

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #7 on: October 17, 2012, 01:58:02 AM »
greska AAS, imate li neke savjete u vezi ovog programa ?

Naravno.... :)

Za pocetak nadji i iscitaj sve o ishrani i zdravom mrsavljenju...(da bih ti rado linkove sada,ali ne mogu da i trazim preko mobilnog)....e onda kada sve lepo procitas,sastavis svoj jelovnik,plan treninga i ispises ga u svojoj temi....Tu lepo dobijes savete ako treba nesto da se koriguje itd....Srecno....

Offline Cobra911

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #8 on: October 17, 2012, 02:23:29 AM »
Ishrana je ovako: potpuno bez secera bilo koje vrste!, hljeb samo ujtro, rucak:supa i kuvana jela, vecera meso i salata.
Trening: ponedeljak grudi, utorak ledja, srijeda ramena, cetvrtak ruke, petak i subota sat vremena kardio i trbusnjaci i cucnjevi naizmjenicno svaki drugi dan.
Sto se tice stetnosti steroida, toga sam svjestan samo mi treba pomoc oko toga koje uzeti za definiciju i skidanje kilaze ? dali je bolje sto vise vrsta u jednoj kuri ?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Re: Nov u svijetu suplemenata i ASS
« Reply #9 on: October 17, 2012, 04:06:04 AM »
Ne valja nista. Sta si citao ne znam, ali je sve pogresno. Clambuterol ne postoji. Winstrol nije za definiciju. Taj koji ti je to rekao je idiot koji ne zna nista. Ishrana katastrofa. Hleb, supe i kuvana jela? Cucnjevi i kardio naizmenicno? Bolje stvarno uzmi i citaj. Za par godina mozda budes na nivou da uzmes roide.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380