EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanje o cell masu i jos ponesto  (Read 41403 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #130 on: July 20, 2009, 11:34:00 PM »
sve si ok isplanirao
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #131 on: August 02, 2009, 01:14:25 PM »
Zanima me jedna bitna stvar: da li suplementacija rastvorena u vodi i tako sedi sat i po dva gubi svojistvo? Jedan u teretani mi rece da kreatin monohidrat treba odmah da se promesa i u narednih minut dva popije. Da li to isto vazi za glutamin, protein i bcaa rastvoreni u vodi sa dekstrozom sa ukusom narandze? Za kreatin mi kaze da garantovano gubi svojistvo a da za ostalu suplementaciju nije siguran. Iz tog razloga rekoh da proverim kod ljudi sa iskustvom. Unapred hvala.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #132 on: August 02, 2009, 01:16:31 PM »
Ne treba ni jedan proizvod da bude u vodi dugo.

Zar nije jednostavnije sve strpati u sejker i nakon treninga samo sipati vodu???
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #133 on: August 02, 2009, 03:07:46 PM »
Jeste lakse ali pitam da li gube od onoga za sta su ti suplementi napravljeni. Iz tvoje price ispada da gube a mene zanima posle kog vremena. Naravno ako uopste gube.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #134 on: August 02, 2009, 03:29:56 PM »
Kreatin 15 minuta ja mislim, me znam za whey i sl. suplemente, ali Pedja je govorio da se uglavnom gubi ako stoji duze u vodi (duze - sat, sat i po)..
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #135 on: August 02, 2009, 03:33:15 PM »
To me je zanimalo. Da znam.... Nisam naleteo na to gde je pedja pisao...

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #136 on: August 13, 2009, 03:25:21 PM »
Sta mislite o california glutaminu. Vidoh neko pakovanje od 400gr za cini mi se 1600 din. Vredi li to ista? U granulama dodje.

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #137 on: August 13, 2009, 11:42:26 PM »
Ja sam sasvim slucajno prvi put kupio Cellmass - naime dok sam razmisljao koji Glut i koji Kreatin da uzmem vidim Cell na akciji (50%, istice rok uskoro) i pazarim 2 kutije. Prezadovoljan sam, ukus mi je bio otuzan u pocetku (grape punch) ali sam poceo da dodajem malo dekstroze i to je bila druga prica. 15 minuta pred kraj treninga krenem lagano pa posle tusiranja Whey! Woo-Hoo! :D S'obziirom da treniram posle posla drugu dozu zam pomerio za ujutru. neko je vec napisao da ne moras bukvvalno (a nekad NIKAKO ne smes) da se pridrzavas instrukcija na etiketi, pogotovo sto se neretko preporuke proizvodjaca i deklaracja uvoznika znatno razlikuju. Naravno da postoje pravila kojih se moras drzati ali uvek imas prostora da ishranu i suplementaciju prilagodis svom oragnizmu.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #138 on: August 14, 2009, 01:51:04 AM »
Hvala Sekulla na info. Ja vidis ipak za prvu suplementaciju uzeo monohidrat kreatin i glutamin u kombinaciji sa proteinom i bcaa. Zadovoljan sam napredkom. Ako natrcim na cell mass kao ti sigurno cu ga pazariti.:-) ne valja da se baci :-)

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #139 on: August 20, 2009, 05:32:14 AM »
Ima li sanse da mi s vremena na vreme glutamin izaziva nesanicu. Pijem ga pred spavanje. Ove noci nisam spavao a pre nego sto ga popio spavalo mi se samo tako. S vremena na vreme mi se desava da tako ne mogu da zaspim.....