EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: povecanje telesne mase  (Read 3146 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline morison

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
povecanje telesne mase
« on: December 04, 2011, 09:54:31 AM »
CAO SVIMA hteo bih da zatrazim savet
Konkretno me interesuje da li da kupim gainer posto moram da dobijem na tezini 5-6 kila taj gainer bi ukombinovao sa kreatinom (crea-bose sitec)koji vec imam e sad me zanima da li cu od gainera dobiti tih 5-6kg ako se uzme u obzir da imam kvalitetnu ishranu
INACE VISOK SAM 179cm tezak 70kg
Video sam da vollumass 35 kosta negde oko 3000din kantica ima valjda 1.20 kg i mislio sam da uzmem taj ili ako neko hoce da mi predlozi neki drugi do 6000din,cuo sam od nekog lika da cu od toga da se zamastim pa me i to zanima msm da li je tacno posto ja mislim da nebi trebalo jer tremiram boks 6 puta nedeljno i spreman sam da ga batalim na nekih mesec ipo zbog mase hvala :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline morison

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: povecanje telesne mase
« Reply #2 on: December 04, 2011, 10:11:14 AM »
pa mislim da bi nekako do sledece nedelje mogo da skupim za Mass Fusion sad ako mozes da mi kazes koliko merica na dan i kako da ga ukombinujem sa kreatinom i naravno sta treba da ocekujem jer nevolim mas na stomaku :bored:
ida da li je pametno da radim po ovom sistemu(naso sam ga na ovom forumu) posto mi grudi malo zaostaju
Killer Pec builder Split

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: povecanje telesne mase
« Reply #3 on: December 04, 2011, 10:19:26 AM »
jedna porcija ili 3 merice je nesto blizu 1000(tacnije 950)kalorija..koliko zelis da dodas kalorija u tvoj jelovnik toliko uzimas..ako zelis oko 1000 onda je to 3, ako zelis 1500 onda 5.

gledas da uzimas minimum pola porcije da bude iza treninga, ostatak u toku dana .
kako bi to izgledalo na 1000 kal
kada vezbas
uz dorucak jedna merica massaa, pre treninga 5g kreatina, posle treninga 5g kreatina i 2 merice massa
kada ne vezbas
ustanes i popijes 5 gr kreatina, izmedju dorucka i rucka 1 merice masa, izmedju rucka i vecere 1 merice massa.20ak minuta pre vecernjeg obroka  5 gr kreatina,posle vecere jos jedna merica massa
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline morison

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: povecanje telesne mase
« Reply #4 on: December 04, 2011, 10:29:21 AM »
ok hvala puno samo da pitam jel ga pijem sa mlekom,vodom ili ko whey sa daks pozz

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: povecanje telesne mase
« Reply #5 on: December 04, 2011, 10:35:49 AM »
posle treninga sa vodom, izmedju obroka moze i mleko, ako imas problem sa stolicom, onda sa vodom..nema potrebe za dodatnim secerima on u sebi ima dovoljno kvalitetnih da bi ga "prljao"dextrozom
moj savet da ides postepeno do 3 merice..prvi dan samo jedna iza treninga. pa ako je sve kako treba sa probavom,  onda dve merice izaa treninga..ako i tu nemas problem sa stomakom, onda povecavas
ovo ti napominjem jer se desi da ljudi koji uzimaju gainer kada krenu max dozu imaju problem sa tolikom kolicinom praha..pa da ne bude imas vise stete nego koristi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline morison1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Odg: povecanje telesne mase
« Reply #6 on: December 24, 2011, 03:47:46 PM »
LAZICU DRUZE POMAGAJ :)
kupio sam mass i pijem ga sve kako si mi preporucio,prva dva dana sam uzimao 3-4 merice a posle 5,kreatin 5grama pre 5 posle tako pijem vec 13 dana i popio sam 2kg massa ali mi kilaza ne mice sa 70.85
sto se hrane tice to ovako izgleda kad idem popodne u skolu
dorucak ovsene pajuljice sa jogurtom i merica massa
12:30 5 celih jaja
15:00 belo meso 150gr
18:00 kikiriki 100-150gr
19:20 mass dve merice
20:00 kreatin 5gr
20:30trening uglavnom 1,5h ili 2h ako racunam trbusnjake na kraju treninga
22:30mass dve merice
23:30 belo meso 250gr i pirinac otprilike 200gr
neracunam sto u toku dana jedem voce banane jabuke bundevu
 sad posto mi je ostalo malo vise od pet kg massa teo sam da te pitam za savet sta da radim posto ocigledno nesto nestima ili trening da smanjim ili nesto u vezi ishrane
licno mislim da je ishrana dobra ali me buni to sto kad sipam mass mericom koju sam dobio u mass-u dobijem kolicinu koja izgleda da nema 150gr a kamoli 235gr kako pise odnosno mislim da je merica premala i da za 235 treba bar 6 merica
odg.kad budes imao vremena
« Last Edit: December 24, 2011, 05:19:01 PM by morison1 »