EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zabluda  (Read 5059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Zabluda
« on: February 01, 2009, 01:44:49 PM »
Da li koristite transportne sisteme tipa Cellmass,Xpand,Nano Vapor,TransX-profesional i slicno?Da li ste imali nekih extremnih rezultata?Naime,tokom godine sirom sveta se proda na hiljade suplemenata koji ne sadrze ni jednu komponentu od napisane vec su zabibereni da se tako izrazim prohormonskim i hormonskim prahom!Molim vas dragi moji forumasi,ko moze da poveruje da Cell-Tech od Muscletech-a nabacuje 3,2 kg ciste misicne mase za samo neverovatnih nedelju dana?Isto tako i Muscletech-ov protein iz Hardcore serije nabacuje za svega dve nedelje 3.4 kg ciste misicne mase!Na obadva ova proizvoda stoje indikacije da izazivaju gusenje,mucninu pri gutanju i zastajenje u grlu.Da ne spominjem navedene simtome tipa povracanja i bolova u grudima!Da li je to od wheya mozda?Od kreatina? :wallbash1:Ne.Da li je to normalno?Naime,klasican marketinski trik su dve stvari kojima se sluzi Champion nutrition,Muscletech i Scitec nutrition dodatak u transportni sistem extrakta cimeta koji navodno transportuje nutritijente do celija i dodatak beta alanina!Neko bi reko,"pa sta je tu cudno,to je super idem odma da kupim",pa smesno je to sto u tim multi transportnim preparatima ima od 1-2g beta-alanina,to na prvi pogled nista ne znaci ali ako se malo bolje informisete saznacete da je dnevno potrebno od 3-4g beta-alanina i da ima punjenje od 14dana pre pocetka delovanja i svoj max postize nakon 12 nedelja.Dakle sta ce nama beta alanin u kolicini od 1,6gr koliko ga ima po dnevnom unosu u TransX profesional-u koji pijemo 20-ak dana?Nizasta!Najveca fora koju sam cuo vezano za bodybuilding suplemente je tzv.Myostim od Champion nutrition-a koji navodno blokira jedan gen u nasem organizmu koji sprecava razvoj misica!Sve to lepo zvuci,divno,ali u tom tekstu jos pise da su na osnovu nekih njihovih istrazivanja utvrdili da se uz pomoc tog preparata celije,sve celije u organizmu ne samo rastu i bivaju vece nego se cak i dele,sve celije!Ajd sad prst na celo pa razmislite,kako se dele celije misica dele se i rastu-umnozavaju i druge celije u telu a samim tim i kancerogene celije raka!!!Citiram jednu nebulozu iz teksta o tom preparatu da bi vam sve bilo malo jasnije ko to proivodo,kako i gde "nakon godina vezbanja vasi misici vise ne mogu da rastu od hrane i treninga prirodnim putem nikako ali ako kupite ovaj proizvod oni ce moci da rastu prirodno,sasvim prirodno!Vasi misici ce rasti i ako ne jedete,i ako ste pod stresom i ako ne trenirate"!....Ovo vise nema ni u filmovima naucne fantastike!Na kutiji kako bi reko proizvodjac "REVOLUCIOANRNOG" NO transportnog sistema NanoVapora pise da ne sme ni sekund da se
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Zabluda
« Reply #1 on: February 01, 2009, 02:34:29 PM »
??

Ajde malo pojasni ove tekstove...ovaj cak nije napisan do kraja.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Zabluda
« Reply #2 on: February 01, 2009, 02:57:14 PM »
??

Ajde malo pojasni ove tekstove...ovaj cak nije napisan do kraja.
U Pravu si nesto mi se izbrisalo pri kopiranju iz worda.Tekst je zasnovan na tome da su svi ti preparati prevara i da se zasnivaju na nabijanju vode u misece bilo koji da pijes,animal serija universala sadrzi nutritijente koji su banovani od kanadske faramceutske asocijacije i FDA-americke asocijacije za hranu i lekove.Kad smo vec kod toga animl stak 2 i animal M stak se piju po preporuci 21dan i ni dana vise i mene to ne podseca na suplementaciju vec na sterodidne cikluse gde uzimas metan cetiri nedelje i ni dana vise a onda prelazis na iglu!Sto se tice ovoga sa nano vaporom,na kontejneru pise da ne sme ni sekund da se mucka da nebi eksplodirao,ne sme da stoji otvoren duze od minuta da nebi doslo do eksplozije i hemijskih reakcija unutar smese i pise da ne sme da se pije iz mali malo napukle solje kako nebi pukla do kraja!I onda neko kaze da ja to stavim u sebe i da su to zdravi i "prirodni" suplementi...
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: Zabluda
« Reply #3 on: February 01, 2009, 03:33:35 PM »
Sto se tice ovoga sa nano vaporom,na kontejneru pise da ne sme ni sekund da se mucka da nebi eksplodirao,ne sme da stoji otvoren duze od minuta da nebi doslo do eksplozije i hemijskih reakcija unutar smese i pise da ne sme da se pije iz mali malo napukle solje kako nebi pukla do kraja!I onda neko kaze da ja to stavim u sebe i da su to zdravi i "prirodni" suplementi...


gde si ti ovo cuo?... :boxed:
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Zabluda
« Reply #4 on: February 01, 2009, 03:46:27 PM »
Sto se tice ovoga sa nano vaporom,na kontejneru pise da ne sme ni sekund da se mucka da nebi eksplodirao,ne sme da stoji otvoren duze od minuta da nebi doslo do eksplozije i hemijskih reakcija unutar smese i pise da ne sme da se pije iz mali malo napukle solje kako nebi pukla do kraja!I onda neko kaze da ja to stavim u sebe i da su to zdravi i "prirodni" suplementi...


gde si ti ovo cuo?... :boxed:
koje gde sam cuo?pise ti na kutiji Muscletech-ovog NanoVapora!Prosetaj do neke radnje pa vidi!Idi na www.titansupport.com i procitaj sta na njihovom forumu pisu i pricaju svetcki prvaci u power liftingu,strongman-u upravo o banovanim preparatima i supstancma.Idi na usapowerliftingforum.com i na www.powerlifting.ca/forums da procitas malo o cemu pricam! :)
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Zabluda
« Reply #5 on: February 01, 2009, 05:19:45 PM »
Sto se tice ovoga sa nano vaporom,na kontejneru pise da ne sme ni sekund da se mucka da nebi eksplodirao,ne sme da stoji otvoren duze od minuta da nebi doslo do eksplozije i hemijskih reakcija unutar smese i pise da ne sme da se pije iz mali malo napukle solje kako nebi pukla do kraja!I onda neko kaze da ja to stavim u sebe i da su to zdravi i "prirodni" suplementi...


gde si ti ovo cuo?... :boxed:


pise na kutiji  :lol: :lol:



pa naravno da su gluposti,al ko ima para ce i kupovati nista cudno to je marketing,sto se zdravlja tiche naravno da NO nisu zdravi ali niko ne guta 17 merica na dan pa nece biti problema...da imate pump imate,al od depoa je pump bolji  :evillaugh:
Why so serious?

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: Zabluda
« Reply #6 on: February 01, 2009, 05:41:55 PM »
to ozbiljno pise na kutiji ili mene neko tovari?  :lol: :lol: :lol:
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Zabluda
« Reply #7 on: February 01, 2009, 05:52:33 PM »
Pa u onom sertifikatu na srpskom na kutiji pise kontejner pa ja to tako teram ali je to kutija u stvari... :lol:pa to si u pravu za pare,to ti je kao ruski rulet.Ne znas sta je unutra i sta ce da ti se zapadne...jbg...bolje drmnes naposim il apolon... :wallbash1:
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zabluda
« Reply #8 on: February 01, 2009, 07:32:07 PM »
Quote
Da li koristite transportne sisteme tipa Cellmass,Xpand,Nano Vapor,TransX-profesional i slicno?
pijem, osecaj koji ti daje je neverovatan, bar onaj ko ok reaguje na njih

Quote
Da li ste imali nekih extremnih rezultata?
zavisi sta je ekstreman..neko nema ekstremne sa anabolicima, pa ne moze da se porekne da su delotvorni

Quote
Naime,tokom godine sirom sveta se proda na hiljade suplemenata koji ne sadrze ni jednu komponentu od napisane vec su zabibereni da se tako izrazim prohormonskim i hormonskim prahom!
da je tako ne bi se nalazili na trzistu..neki ne prolaze jer imaju johambina za misli da imaju to sto pricas.bilo bi zabranjeno da se uvozi..i proglasilo bi se lekom..za sada to nisu

Quote
Molim vas dragi moji forumasi,ko moze da poveruje da Cell-Tech od Muscletech-a nabacuje 3,2 kg ciste misicne mase za samo neverovatnih nedelju dana?Isto tako i Muscletech-ov protein iz Hardcore serije nabacuje za svega dve nedelje 3.4 kg ciste misicne mase!Na obadva ova proizvoda stoje indikacije da izazivaju gusenje,mucninu pri gutanju i zastajenje u grlu.Da ne spominjem navedene simtome tipa povracanja i bolova u grudima!
to je marketing, niko te ne tera da uzimas..neki dileri steroidima pricaju da od naposima dobija 10 kg misica..da li je to istina?

Quote
Tekst je zasnovan na tome da su svi ti preparati prevara i da se zasnivaju na nabijanju vode u misece bilo koji da pijes,animal serija universala sadrzi nutritijente koji su banovani od kanadske faramceutske asocijacije i FDA-americke asocijacije za hranu i lekove.
kada postavljas tekst das reference na osnovu cega je pisano..ovako citam misljenje i tracarenje deckica od 17 godina..

Quote
Sto se tice ovoga sa nano vaporom,na kontejneru pise da ne sme ni sekund da se mucka da nebi eksplodirao,ne sme da stoji otvoren duze od minuta da nebi doslo do eksplozije i hemijskih reakcija unutar smese i pise da ne sme da se pije iz mali malo napukle solje kako nebi pukla do kraja!I onda neko kaze da ja to stavim u sebe i da su to zdravi i "prirodni" suplementi..
.ne mucka se iz nekih drugih razloga..stavi sumecu tabletu u pansportov shejker pa mi javi sta se desilo  ;)

i zamolio bih te da se malo uzdrzis prosipanja mozga po ovom forumu sa ovakvim komentarima..jer su tralala price..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Zabluda
« Reply #9 on: February 01, 2009, 09:10:08 PM »
Slusaj Lazicu,kad me vec vuces za jezik,ja mozda imam 17 godina al nisam decacic kako biti reko.Ja sam od tog nanovapora pisao krv!A jetra kao da pijem od inkubatora....Dobro znam sta znaci sumeca tableta i zasto moze da odleti poklopac na sejkeru kao na sampanjcu pampur,ugljen dioksid ali nano vapor nije u tom stilu...Ako ja postujem tebe i tvoje misljenje ,postuj i ti mene i moje misljenje!
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!