EXYU FITNESS FORUM

Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
::Male muscle gallery:: / Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
« Last post by Gafufna on February 11, 2024, 01:50:28 PM »
Turn casual moments into unforgettable dates – choose the best casual dating site!
Authentic Ladies
Super Сasual Dating
2
::Male muscle gallery:: / Top-notch Сasual Dating - Verified Maidens
« Last post by Gafufna on February 11, 2024, 11:35:00 AM »
Unlock a world of casual fun and excitement with the premier dating site.
Authentic Maidens
Supreme Сasual Dating
5
::Powerlifting & Strongman:: / Odg: Powerlifting biblioteka
« Last post by vedroni90 on July 27, 2020, 02:32:55 PM »
Pozdrav ekipa,ima netko knjigu od vehanovskog,supertraining 6.izdanje?bBio bih vam zahvalan kad bi tu okačili. :D
6
::Ishrana:: / Odg: Ni tamo - ni 'vamo.
« Last post by Lazic on May 25, 2020, 08:23:15 PM »
pa smanji uh, izbaci ovoliko voca
7
::Ishrana:: / Odg: Ni tamo - ni 'vamo.
« Last post by Sekulla on May 18, 2020, 06:35:33 PM »
ovo je kao neka rotacija uh
Hmm, toliko lose? :) Nije mi bila namera da pravim rotaciju. Pravio sam kalkulaciju da bude razlicito a da ostane priblizna kalorijska vrednost za svaki obrok. Gde gresim?
8
::Ishrana:: / Odg: Ni tamo - ni 'vamo.
« Last post by Lazic on May 18, 2020, 11:22:20 AM »
ovo je kao neka rotacija uh
9
::Ishrana:: / Ni tamo - ni 'vamo.
« Last post by Sekulla on May 18, 2020, 01:56:30 AM »
Pozdrav svima! Evo posle xy godina ja se vratih bb-u. Osim sto sam omatorio, ugojio se i izgledao, sto rece General, 'k'o vreca govana', vec godinu dana vezbam, sa osrednjim rezultatima.
Ono sto me usporavalo u pocetku je oporavak od dve operacije kile u razmaku od 6 meseci. Sad je sve ok ali bol i nelagoda na mestu operacije bas umeju da sjebu coveku dan. Ili nedelju dana. :)
Elem, kad sam se prihvatio tegova imao sam 117kg. Visok sam 180cm. 44 godine. U pocetku klopa je bila neadekvatna, menjao malo po malo, opet daleko od savrsenog. Tek zimus sam ubacio HIIT.
Sad sam dosao na 100 kg i dobio na masi. Najvise sala sam izgubio zimus kad mi je drugar napravio neki "jelovnik" koji je bezmalo keto. To je sa 5 treninga nedeljno pakao uz posao, decu i druge obaveze.
Konacno nekih mesec dana guram jelovnik sa slike i nasao sam balans da imam energije i da sam sit tokom celog dana. Ciljao sam nekih 2700kcal da probam da postignem da rastem i gubim salo
Ne gubim vise salo!  :lol: Stomak i spojleri ni da mrdnu!

Mozda ocekujem previse. Mozda sad previse neiskusan da uspem da postignem oba istovremeno.

Trenutno radim: pon/sre/petak -tegovi, uto/cet/subota hiit. HIIT: 11 rundi, 60 sekundi low/15 sekundi high intensity. (taj hiit bi trebao da intenziviram na dve nedelje, duzi high interval, kraci rest).
Uvek vezbam oko 8 uvece, pre petog obroka.

Ovo mi je dijeta, tri verzije rotiram da ne bude jednolicno. Inace svo meso iskljucivo kuvano. Brokoli nekad zamenim spanacem i par slicnih varijacija ali uglavnom to je to, kao na slici.
Uvece je uvek casein i laneno ulje.

Izmedju 4. i 5. obroka: PWM dve merice izolata + 20g dex i 50g malt + Arginin
U toku treninga BCAA



Pisao sam u temi ::Ishrana:: a realno zanima me svako misljenje, ko bi sta pormenio, cime obogatiti jelovnik, cega da se ne plasim, cega ima previse...?
Cak i pomoc oko treninga bi dobro dosla. Mozda nesto o proporciji hiit/vezbe tegovima, neceg manje, vise..
Kacim sutra sliku sa pocetka i slikam kako sad izgledam.

Unapred hvala za predloge. Ovde i pisem jer cu rado poslusati savet nekog ko je naucio mnogo toga pre mene, sta treba i sta nikako ne treba.
10
Problemi sa viskom kilograma / Odg: Disorder je spremna za new order
« Last post by Lazic on July 31, 2019, 11:02:59 AM »
to ti kazem, jos da imas trening
Pages: [1] 2 3 ... 10