EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: "Ultra" brzo mrsavljenje,problem sa viskom koze !  (Read 2851 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Danijel

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
"Ultra" brzo mrsavljenje,problem sa viskom koze !
« on: November 22, 2012, 09:50:36 PM »
Pozdrav svima koji ovo citaju,znaci da vam se prvo prestavim...
Moje ime je Danijel,imam 16 godina...Uopsteno treniranjem se bavim 6 mjeseci,prije toga nisam nista,osim mozda 2-3 mjeseca karate,a i to je jako sitno !
Znaci,doslo vrijeme da mi dodje iz guzice u u glavu.Odlucio sam da krenem u akciju,to jeste na trening.Sve je pocelo sa vecernjim trcanjem i "zenskim" sklekovima,naravno uz nekakvu dijetu.I tako oko mjesec dana,to je bilo ajmo reci mjesec dana prije kraja skole.(Prije ljetnog raspusta).I tako zavrsi skola i aj reko da stanem na vagu,kada ono 3kg manje,BANG puce meni motivacija,uz to sve ubacim plivanje,a u medjuvremenu sa drugaricom krenem u teretanu,i sada da ne zamaram vidim da sam poceo da pisem,uglavnom,evo ovo mi je 6. mjesec,ukupno sam skinuo 30kg,ma da sam zadnja 2-3 mjeseca usporio zbog skole,teze mi je ishranu odrzavati.I OPET nebitno.Znaci nekim cudom nisam izgubio toliko misicnu masu,cak nasuprot napredovao sam.Zna se gdje je koji misic...
Sve ok izgleda ali ova koza mi stvarno smeta,sve je *vigl,vigl*,kao zele.Mnogi kazu da treba da pocnem da pijem tablete za izbacivanje vode,kao da je to sve voda,ma da ja mislim da je to salo koje je ostalo na kozi,a bojim se da jos mrsavim jer prelazim u "zgoljavce".Tako da sta mi savjetujete u vezi toga ?
Hvala unaprijed.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: "Ultra" brzo mrsavljenje,problem sa viskom koze !
« Reply #1 on: November 22, 2012, 10:21:41 PM »
zasto si toliko zurio
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Danijel

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: "Ultra" brzo mrsavljenje,problem sa viskom koze !
« Reply #2 on: November 22, 2012, 10:37:53 PM »
Nisam zurio,jednostavno sam osjecao potrebu za teningom i disciplinom.Znao sam nekada kad preskocim trening,sutra bang,dupli trening.Sad mi je ishrana presla u naviku,tako da mogu reci stvarno da imam dobru ishranu,savrsenu ne jer takva ne postoji...Problem je sto se tek sada upoznajem sa nacinom treninga,ponavljanja ,tezina da bi napredovao u pogledu misicne mase.Sada ne znam sta cu sa ovom kozom,mozda je jos potrebno da smrsavim,ali mislim da bi bilo previse,mislim da sad trebam da uzmem vremena i trening da malo i narastem a i stvorim misice,da ce to sve vremenom doci na svoje vrijeme.Ali eto danas u teretni bas me ovaj momak pita da dignem majicu i tako par njih kaze da je to u stvari voda i da trebam da je pomocu necega izbacim (lijekova ili sta vec).
Slika od 110kg do 83kg.Sada imam 80-81!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: "Ultra" brzo mrsavljenje,problem sa viskom koze !
« Reply #3 on: November 22, 2012, 11:22:57 PM »
bilo bi ti bolje da stanes i da pocnes da pravis misice inace sve ima da visi na tebi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Danijel

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: "Ultra" brzo mrsavljenje,problem sa viskom koze !
« Reply #4 on: November 25, 2012, 07:38:49 PM »
Ok,vidjecemo sad par mjeseci kako ce ici posto mi je malo teze preko zimskog perioda nabaviti proteinsku hranu,a sa parama i nisam nesto da sada kupujem suplemente.Potrudicu se koliko mogu ! Hvala  ;)
EDIT:ako neko ima savjet,pohvalu ili kritiku..osjecajte se slobodno da komentarisete..  :yes: