EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?  (Read 4270 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Djordje_Cyber

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« on: August 21, 2011, 02:53:08 AM »
PozZ,
Zovem se Djordje, imam 14 god. i pre svega zeleo bih da se izvinim za moju prethodnu temu...
Sve pohvale za forum i ex-yu team!  :clap:
Od proslog puta stvari su se promenile, poceo sam da idem u teretanu, citao sam teme po forumu, dolazim malo bolje pripremljen, sa zeljom da skinem stomak i zadnjicu!
Visina: 167cm
Telesna masa: 59-60 kg

Kao sto naslov kaze, ocu da ovo salo nestane, ali da ne gubim kilograme, naravno treba i misice razviti...

E sad, znam da treba da trcim pre dorucka zbog sala, da pravilno hranim (Treba jesti 5 puta dnevno, izbaciti pekaru, junk food, sokove, slatko, beli hleb, svinjetinu, unositi 1 gr proteina po kg, piti najmanje 2 l vode dnevno, jesti voce i povrce, itd) , jer bez pravilne ishrane nema nekih rezultata!
U prethodnoj temi sam dobio post, da procitam deo foruma " problemi sa viskom kg". Ok, nasao sam Lazicevo uputstvo, http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=4263.0 (post 2) Tu ima nacin ishrane, al' nisam siguran da l' ja smem da koristim to... Zato zelim od Vas da mi kazete da l' je to Ok, ili da pravim drugaciji raspored...

Sto se tice teretane, krenuo sam pre oko 20 dana, al' onda je tu uletelo iznenadno putovanje u drugu zemlju, i tu mi je otislo 10 dana... Otkad sam se vratio bio sam 3 puta... E sad, da l' da rasporedim po kategorijama svaki dan (npr jedan dan biceps, pa jedan dan noge itd), ili svaki dan raditi sve al' naravno manje?
Tolko od mene za sada, za koji dan cu Vam dati jos informacija o teretani i ishrani...

Unapred hvala na ukazanoj pomoci, sve najbolje!  :)

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #1 on: August 21, 2011, 10:49:34 AM »
A zasto ne bih smeo to da koristis?Tema je odlicna sadrzi sve informacije koje su ti potrebne kako bih uspeo da skines taj visak masti, sredi ishranu kako pise na temi i treniraj, a rezultati ce doci.

Offline Djordje_Cyber

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #2 on: August 21, 2011, 11:28:23 AM »
Ok, al' ja sam mislio da je to uputstvo da i kilograme skines, al' ok. Hvala na obavestenju!  :)

Sto se tice teretane, mogu sve da radim, sem da DIZEM tegove! Sve ostalo mi je dozvoljeno...
Je l' moze link od neke teme, gde ima neki plan za rad u teretani? Ja sam trazio, ali bezuspesno..
Mogu da napisem, ako zelite, kako sad radim, pa da se to malo koriguje... Hvala! :)

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #3 on: August 21, 2011, 11:33:11 AM »
Radi kardio (trcanje, bajs), i ne znam kako si mislio skinuti salo bez gubljenja kg, to ide jedno sa drugim, prvo skini sve pa onda kreni da gradis kvalitetnu masu.

Offline Djordje_Cyber

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #4 on: August 21, 2011, 11:45:01 AM »
Radi kardio (trcanje, bajs)

Samo kadio, a ostale vezbe (trbusnjake, vezbe za misice na rukama, itd, itd, itd) da radim kad skinem salo?
Ako je tako, onda od kardio sprava ima: bajs, traka, bajs na kome si skoro u lezecem polozaju (nznm kako to da objasnim xD), steper.
Je l' to dosta? I je l' dosta raditi to 1 sat dnevno/ 4-5 dana u nedelji? Ili da povecam na 1,5 sat?
Hvala! :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #5 on: August 21, 2011, 12:48:02 PM »
ajde sad lepo piznaj da nisi ništa čitao  :lol: :lol: :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #6 on: August 21, 2011, 01:11:54 PM »
ajde sad lepo piznaj da nisi ništa čitao  :lol: :lol: :lol:
Ima minimum 20 istih tema.

Offline Djordje_Cyber

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #7 on: August 21, 2011, 02:32:36 PM »
ajde sad lepo piznaj da nisi ništa čitao  :lol: :lol: :lol:
Forum vam je malo veliki da nadjem sve vase teme, citao sam uglavnom teme koje je lazic postavio... A i koristio sam pretragu za Vas sajt ali nije mi izaslo nista -.-' Posaljite mi Vi jednu od tih 20 temi!

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Kako skinuti salo bez gubljenja kg?
« Reply #8 on: August 21, 2011, 03:00:21 PM »
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?board=40.0 Evo ovde imas mnogo tema, ljudi su postavljali pitanja kako izgubiti kilograme, tu mozes naci i kako da popravis ishranu i sve to.Samo je na tebi da procitas.