EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: koje vezbe koristiti za trapeze i kako skinuti visak sa donjeg dela stomaka ?  (Read 16078 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
pa da ovde navodi trapeze i romboide kao ucesnike u DL sto je tacno jer mrtvo pogadja cela ledja
naravno da moraju da ucestvuju,ali kao sto si gore rekao-ne kontrahuju se
meni se trapez izuzetno tesko pali,kao i listovi i to posle veceg broja ponavljanja
ono sto sam mislio za dl i trapeze-ne treba dl da vam bude vezba koju cete koristiti kad hocete da pogodite trapez.Vremenom  ce doci do toga da naucite kako minimalno da ga ukljucite u pokret,znaci da radi samo sto je najpotrebnije u dl i posle mrtvog ne bi trbelao da dobijate upale trapeza..vec ce butine,gluteusi i erektori da rade glavni posao
 takodje,ja uopste ne osecam up[ale posle teskog mrtvog,eventualno zadnja loza mi se upali
..i to ponekad..al moje mrtvo je drugacije od 99posto ljudi koji rade dl u nasim teretanama
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380