EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Najbolje vezbe za definiciju grudi!!!!POMOC  (Read 19252 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Filip_Fica

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Najbolje vezbe za definiciju grudi!!!!POMOC
« on: November 13, 2008, 04:14:33 AM »
ovako,treba mi ogromna pomoc,bolje da na vreme znam kako se radi a ne kasnije da se zeznem!!!!!Imam 17 godina, visko 188 i imam 75,76 kg(joj svi mi govore jos trebas jos trebas),trenirao sam odbojku 7,5 godina tako da imam jaka ramena i trbuh,isao sam u teretanu 8 meseci ,i rezultati su bili veoma veoma dobri(inace imam dobru genetiku).Ali sam prestao sa teretanom jer sam se odselio dalekooo pa sam ponovo poceo pre 2 nedelje.Inace do sada sam uradio bas dobro ramena ,ledja(70 % ),biceps ,triceps,noge,stomak (8 packs),e sad nailazimo na problem GRUDI!!!!!!!!!!!!!!!!Povecale su se al ono ,nije to to,sto sam hteo,ustvari taman su krenule na bolje i baksuz morao da se seli!!!!!Zelim da imam dobro, oblikovane grudi(e sad mozda cete mi se smejati,al ne zelim mnogo nagruvane grudi,zelim da mi se ocrtava donji deo grudi (kao kod nekih sminkera), ne zelim gornji)Molim vas da mi kazete koje vezbe da radim i koliko?????HVALA UNAPRED
PS.ako imate vremena napisite mi i za struk,OPET HVALA!!!!!!!!i nemojte se ljutiti ,odgovaram malo kasnije zbog obaveza ,pozzz

Offline dedamrazbre

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 65
  • Gender: Male
  • nisam lenstinaaaaa
Odg: Najbolje vezbe za definiciju grudi!!!!POMOC
« Reply #1 on: November 19, 2008, 06:06:14 PM »
mislim da je ova tema vec bila na jednom mestu  :crazy:
shone bre....i trudim se da budem....i da izgledam....