EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetnik, za vezbe  (Read 1964 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hypnotick

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Pocetnik, za vezbe
« on: January 17, 2009, 01:46:23 AM »
PozZ Zovem se Nemanja, i hteo sam da pitam posto sam bas onako neiskusan, od sutra krecem  u teretanu i posto sam dobio  Mass fuel da koristim da dobijem kile i masu ali to nije sada vazno, nego sam hteo da pitam kako i sta sve da radim u teretani , ako bi neko mogao da mi kaze nesto to jest da mi preporuci sta da radim i kako, posto bi se ja sada najvise bazirao na bicepse, tricepse i na ledja, a na ledja sam mislio da mi se prosire onako od vezbanja ako se moze jer su mi onako poprilicno uska, ako moze neko da mi pomogne voleo bi to, i da samo kazem imam 54 kile, a visok sam 172 cm!!
Da i zaboravio sam ako jos neko moze da mi kaze o hrani kako treba da se hranim, ili kao i do sada sve norlalno, mislim da jedem sve sto mi stigne pod ruku!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pocetnik, za vezbe
« Reply #1 on: January 17, 2009, 02:13:06 AM »
ima mali milion ovakvih tema i tvoja situacija se ne razlikuje ni milimetar od drugih.x puta je sve to ponovljeno.ubuduce sve ovakve teme pod lock.znaci citajte i ucite,niste jedinstveni pa da covek mora da pise svakom ponaosob.znaci zanimaju te ledja i ruke..znaci teme ledja,biceps,triceps..masa..100tema o tome kako jesti za masu..mass fuel..ima 20 strana o gejnerima..pij kako pise na kutiji ili jace

lock
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380