EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Program za mrsavljenje bez gubitka misica  (Read 7944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Program za mrsavljenje bez gubitka misica
« on: January 28, 2008, 05:42:21 PM »
zanima me da li je iko ikada pokusao da radim po ovom :link: programu ? cini mi se kao delotvoran ali tek nedavno sam prvi put cuo za to tako da ne znam da li neko imao iskustva sa time, ako jeste voleo bih da cujem misljenje drugih

Offline mawa

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: Program za mrsavljenje bez gubitka misica
« Reply #1 on: April 24, 2008, 02:42:26 PM »
Moze li meni neko da preporuci neki program za gubljenje masti a da ne istrosim misice? Imam 15god. (vidite) treniram 6puta nedeljno fitness i povremeno radim na spravama...kako kad

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Program za mrsavljenje bez gubitka misica
« Reply #2 on: April 24, 2008, 03:23:40 PM »
tesko ces  ti skinuti masne naslage da da masa ostane netaknuta...to tesko ide i muskarcima a kamoli devojka...medjutim,moze se pokusati da se ucini nesto najpribliznije tome sto tezis.Daj jos neki info o sebi...ovo je malo,da ne kazem nista...kako se hranis,treniras... mozda je najolje da otvoris svoju temu
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline vladaxxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Odg: Program za mrsavljenje bez gubitka misica
« Reply #3 on: April 24, 2008, 07:29:30 PM »
Moze li meni neko da preporuci neki program za gubljenje masti a da ne istrosim misice? Imam 15god. (vidite) treniram 6puta nedeljno fitness i povremeno radim na spravama...kako kad
Imam jedan program radi se valjda 18 dana,i svaki dan se jede jedna vrsta hrane,hvala bogu nije za bildere,ali za one koje zele da skinu salo nije los.Moj brat ga je proverio,naravno za vreme tog programa se vezba nesto i tako se odrzava telo.
e sad nazalost te secam se tog programa kako ide tacno,ali pokusaj nesto potrazi na google.