EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sklekovi  (Read 11522 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Sklekovi
« on: July 07, 2008, 01:07:01 AM »
Izvinjavam se prvo, tek sam se registrovao pa malo pozurio, shto sam postavio temu na pogreshan deo foruma  :blush:.
Prvo da kazem da je ovaj sajt extra. Mnogo stvari sam nauchio. I imam jedno pitanje u vezi sklekova. Visok sam 186 a tezak oko 70 (mrshav). Cilj mi je neki 80 i kusur kila chiste mishicne mase. Prvo sam pocheo da radim skelkove i evo vec 4 meseca ih radim ali...
5 puta nedeljno treniram i radim ovako. 3 serije od po 15 sklekova u visini ramena, 3 serije od po 15 pa 12 12 jer ne mogu vishe stvarno su teshki, mislim da su mi teshki zbog malog tricepsa, 3 serije od po 15 shirokih
i onda u visini ramena dok ne crknem.Ispadne da uradim oko 200 i neshto sklekova ukupno za dan.
Veoma sam zadovoljan za gornji deo jes da sam mrshav ali gore ne ortaci mi kazu da sam se bash uradio extra, grudi su mi razvijene ledja gornji deo i lepeza ali ruka biceps i triceps su mi strashnoooo mali da li ja mogu da sa sklekovima uopshte dobijem vecu ruku tj veci triceps i biceps?. Odjednom mogu da izvuchem 50 sklekova al nekad i manje zavisi. Mozda vam ove brojke zvuche malo ali ja imam 16 i po godina  :yes:
I neki saveti u vezi ishrane jer mislim da sam josh mlad da koristim proteine mislim ja ocu ali cale...  :)
pijem dosta jogurta i mleka ali ostalo je obichna ishrana a ja bi bash voleo josh tih 10 kilaaa pa neki saveti posle recimo vezbanja shta je najbolje ili pre i tako. Hvala unapred.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi
« Reply #1 on: July 07, 2008, 01:09:57 AM »
A jesi procitao teme sa ovom problematikom ? Ima ih za izvoz  :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi
« Reply #2 on: July 07, 2008, 01:28:01 AM »
Pa evo chitam ali bi voleo i ovde da se napishe ako nije problem  :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi
« Reply #3 on: July 07, 2008, 01:40:29 AM »
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi
« Reply #4 on: July 07, 2008, 09:47:15 AM »
E hvala ti shto si mi odvojio te linkove, odlichni su mada su svi u pitanju dobijanja mase, moje pravo pitanje poshto vec duze radim sklekove ,postajem jachi, i povecanje u mishicima vidim na delovima tela koje sam naveo ali za ruke strashno malo, pa bih pitao shta bolje da radim za ruke da mi budu VECE ne jache mislim to ide s tim al kod mene ne bash?
Ishao sam i neko vreme u teretanu ali sad stvarno nemam vremena...kuci cu uskoro napraviti vratilo za zgibove pa cu i njih da ubacim i propadanja. Zanchi koja vezba mi bi bila najbolja da relativno brzo povecam ruku? uz naravno i dobru ishranu koju je postavljena na ovaj forum.

Offline vladaxxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi
« Reply #5 on: July 07, 2008, 11:15:30 AM »
ne moras da otvaras temu svida..............
nemas ti posebne vezbe da povecas ruku to ti je sve do ishrane
kada se lepo hranis i radis pravillo sve vezbe data idu rezultati,tj. tada ce ti se povecati ruka...naravno treba da znas da nece za 1 mesec da ti ruka bude odjednom mnogo veca

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi
« Reply #6 on: July 07, 2008, 02:08:15 PM »
Znam da ne moram nisam namerno  :nonono: