EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DEFINICIJA MISICA!!!  (Read 71661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline xpendula

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #20 on: May 28, 2010, 02:44:27 PM »
lepo vas pitam, na koji nacin da napredujem. sta god radio ne valja. neki kazu povecaj br serija, neki ponavljanja, neki tezinu...ajd, lepo smo se salili, sad mi recite sta da cinim. ti bambi prva  ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #21 on: May 28, 2010, 02:54:34 PM »


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline xpendula

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #22 on: May 28, 2010, 03:38:51 PM »
citas li? :)

ok. to sam i predpostavljao. :yes: ali toliko ima teorija da mi je muka vise. u par navrata sam i povecavao tezinu ali drugar mi je rekao da radim suvise sporo i da smanjim. logicno je da cu da usporim bar u pocetku ako serije i ponavljanja ostanu isti a tezina veca, ali dzabe pricati. zakljucujem sa tezinom i ne pitam vise nikog nista u vezi toga pa kako bude. pozz  :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #23 on: May 28, 2010, 04:05:53 PM »
ok. to sam i predpostavljao. :yes: ali toliko ima teorija da mi je muka vise. u par navrata sam i povecavao tezinu ali drugar mi je rekao da radim suvise sporo i da smanjim. logicno je da cu da usporim bar u pocetku ako serije i ponavljanja ostanu isti a tezina veca, ali dzabe pricati. zakljucujem sa tezinom i ne pitam vise nikog nista u vezi toga pa kako bude. pozz  :)
A kakve veze tezina ima se definicijiom??

Jesi probao srediti ishranu da skines salo da se vide misici i na taj nacin dobijes definiciju??
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #24 on: May 28, 2010, 05:07:36 PM »
A kakve veze tezina ima se definicijiom??

Jesi probao srediti ishranu da skines salo da se vide misici i na taj nacin dobijes definiciju??

ne radi se o definiciji nego o chuvanju mishica na definiciji
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #25 on: May 28, 2010, 05:20:54 PM »
pa i to nema veze sa treningom vec sa anbolickim okruzenjem misica
sto god vise antikatbolika nema sanse da misic telo ode u katabolzm
ali ovde mene drugo kopa
ja bi voleo da vidim koliko on to ima misica kada se boji da ih ne izgubi :) :)

jel obicno momci sa 67kg rade na defki kao ludi  :lol: :lol: :lol:

Quote
sta god radio ne valja. neki kazu povecaj br serija, neki ponavljanja, neki tezinu.

cudi me na ti niko nije savetovao da radis sa EZ sipkom za definciju bicepsa recimo a sa ravnom za masu istog

Offline Svabennzy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #26 on: June 25, 2010, 01:49:02 AM »
imam par pitanja , recimo da je najvise  vezano da definiciju tela pa cu posaviti ovde :D

1. Da li pomocu sirokih sklekova povecavaju grudi (rastu) ili se samo definisu (pravi se lep oblik) ?
2. Radim naj na trbusnjacima (kardio , trbusnjaci , bez slatkisa) - da li mi se mogu povecati grudi ako radim benc (4serije x 8 max tezina) iako mi je ishrana za trbusnjake ?
3. Kada neko ima velika ledja - da li to znaci da ima samo razvijene konuse ? koje sve misice treba razviti da bi se rasirila i povecala ledja ?
4. Kako se primeti kada neko ima razvijena ramena ? Da li samim tim kao izgleda da ima velika ledja ako ima napucana ramena ? U kojoj meri sklekovi (siroki , uski) uticu na ramena , i na koji deo ramena ?
5. Da li se zgibovima (spoljni hvat, ne ovi za biceps) mogu rasiriti ledja ?

Offline FicaFicolino

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #27 on: June 25, 2010, 04:13:16 AM »
1. Definicija = nizak procenat masti, nema to veze sa sklekovima
2. Radis samo bench za grudi 4x8? I nista vise? Nema tu ishrana za trbusnjake ishrana za grudi?!?! Ishrana za masu = masa, nije ti to lokalni proces. Ishrana za defku = smanjenje masti svuda....
3. U sustini sirina = latisimusi. Ali dubina je ono sto se racuna.... dzabe si sirok 210390219 cm ako sa strane izgledas kao flis papir... Znaci sve misice ledja moras da razvijes ako oces dobra ledja....
4. uticu na prednje rame
5. Mogu kojim oces zgibovima....

Mani sve to, pocni da pretrazujes forum, sastavi ishranu za masu i kreni u teretanu... Guraj dobro malo duze, baci se posle na defku... Teorija prosta, praksa shesta prica :)
If you don't know where you are going. How can you expect to get there?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #28 on: June 25, 2010, 05:45:52 AM »
imam par pitanja , recimo da je najvise  vezano da definiciju tela pa cu posaviti ovde :D

1. Da li pomocu sirokih sklekova povecavaju grudi (rastu) ili se samo definisu (pravi se lep oblik) ?
2. Radim naj na trbusnjacima (kardio , trbusnjaci , bez slatkisa) - da li mi se mogu povecati grudi ako radim benc (4serije x 8 max tezina) iako mi je ishrana za trbusnjake ?
3. Kada neko ima velika ledja - da li to znaci da ima samo razvijene konuse ? koje sve misice treba razviti da bi se rasirila i povecala ledja ?
4. Kako se primeti kada neko ima razvijena ramena ? Da li samim tim kao izgleda da ima velika ledja ako ima napucana ramena ? U kojoj meri sklekovi (siroki , uski) uticu na ramena , i na koji deo ramena ?
5. Da li se zgibovima (spoljni hvat, ne ovi za biceps) mogu rasiriti ledja ?


ja sve imam osecaj da je tebi glavni cilj da izgledas zahebano u body majci :) E pa nazalost,sklekovima dotle neces bas doci..."NAPUCAVANJE" ne postoji,ne postoji napumpavanje,nabildavanje....

Ne razumem kako ovo ima veze sa definisanjem,kada ti zelis da povecavas misice? Za povecavanje misica moras jesti kvalitetno 4-6 puta na dan,neces nista uraditi radjenjem zgibova i sklekova ako si jos pogotovo u kalorijskom deficitu...ako zelis misice,baci se na posao jedenja mnogo dobrih nutrijenata i vezbanja svih misica :)
Why so serious?

Offline bankina

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #29 on: September 03, 2011, 10:03:32 PM »
Pozdrav...Nov sam na forumu...pa se izvinjavam ako sam ovo pitanje postavio u pogresnoj temi...:) Treba mi pomoc oko programa vezbi za definiciju misica... visok sam 196 i tezak 93-94kg... imam malo vise sala na stomaku,ne nesto preterano puno...ali ga ipak ima i na rukama i grudima ga ima po malo... sto se ishrane tice...za dorucak jedem tunjevinu(iscedim ulje) i parce tostiranog crnog hleba,ili 1 celo jaje + 3 belanceta,sa parcetom hleba,salatom i jogurtom 1%mm,a kada treniram,jedem 70gr ovsenih sa 35 gram wheya i par badema i suve brusnice... za rucak uglavnom,piletina,junetina,riba 200-250gr sa hlebom(2-3 barena krompira ili 100gr pirinca...nesto od ta 3) i dosta salate...sve to przim i dinstam na grozdjanom ulju a salatu sa maslinovim pravim...vecera je slicna kao i rucak samo sto je od 100 do 150 grama mesa i bez hleba jedem. Sto se teretane tice,isao godinu dana u kontinuitetu i tada sam sa 120kg smrsao na 101kg... to je bilo pre 3 godine...od tada sam isao u teretanu u periodima po 2-3 meseca vezano...sa 3-4 meseca pauze... tako da imam odredjenu definiciju..koja se ne vidi zbog sala...pa bih molio ako mozete da mi sastavite neki program vezbi kako bih izvukao te misice i da mi date neke ispravke u ishrani kako bih izgubio to salo... Mogao bih da idem u teretanu 4 puta nedeljno po sat i po( racunam i kardio u to) zbog obaveza prema fakultetu nisam u mogucnosti da odvojim vise vremena za to. Hvala unapred... :)