EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Koliko vezbi raditi?  (Read 6287 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bozilione

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Koliko vezbi raditi?
« on: April 26, 2009, 05:04:12 PM »
Koliko vezbi treba raditi ako se svaka misicna partija radi jednom nedeljno?? Radio sam do sad 4, je l` treba povecavati ?

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Koliko vezbi raditi?
« Reply #1 on: January 03, 2011, 07:58:55 PM »
Dovoljno je 4 :) Ne bi trebalo vise...Ali te 4 odradi kako valja xD
Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Koliko vezbi raditi?
« Reply #2 on: January 06, 2011, 10:56:43 PM »
Dovoljno je 4 :) Ne bi trebalo vise...Ali te 4 odradi kako valja xD


da 4 serije uvek i svuda ... poshto je nebitno da li radish 5 serija po 5 ponavljanja ili radish GVT 10x10 ...

sve je to isto

[/sarkazam]
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Koliko vezbi raditi?
« Reply #3 on: January 10, 2011, 10:15:38 AM »
Ne razumem ljude koji odgovaraju na pitanje koje je postavljeno u aprilu 2009. godine a sad je januar 2011... :boxed:
A da ne spominjem to sto je covek koji je postavio pitanje zadnji put bio na forumu (prijavljen) u januaru 2010.godine...dakle nije posetio forum godinu dana... :evillaugh:

Offline mln4you

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Koliko vezbi raditi?
« Reply #4 on: September 25, 2011, 01:54:35 PM »
Pozdrav svima,nov sam ovde na forumu i citao sam dosta ali imam jedno pitanje na koje nisam konkretno nasao odgovor pa rekoh da pitam.Dobio sam neke bucice sa ukupnom tezinom od 50 kg jos pre nekih godinu dana i od tada sam poceo da radim razne vezbe sa njima koje sam pronalazio na internetu.Obzirom na to kakav sam bio napredak se vidi u pozitivnom smislu,ali daleko od onog sto ocekujem,ali se ne predajem.Do kraja ovog meseca planiram da krenem u teretanu ishranu sam sredio maksimalno koliko je to trenutno moguce pa cemo da vidimo.Nego da se vratim na pitanje a to je :da li je bolje dodavati tezine nakon svakog seta sa pauzom koja se predpostavljam u tom slucaju podrazumeva ili raditi sa smanjivanjem tezina ali bez pauze u setovima? Cilj je naravno povecanje misicne mase.