EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DEFINICIJA MISICA!!!  (Read 71625 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Neso

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
DEFINICIJA MISICA!!!
« on: June 03, 2009, 01:51:04 AM »
Pozdrav svima!!!

Vecina momaka,posebno mladji sto je  i normalno,rede na masi.
Ja sam kontra,radim po pravilima za definiciju...

Imam 26 god,86kg i visok sam 1,83cm

Sve vjezbe radim po 4 serije i 12 do 15 ponavljanja,rezultati su vidljivi ali nije to bas ono sto ja hocu...
Od preparata uzimam samo GLUTAMIN (dali je to dovoljno,treba li nesto uz njega).?

Zelim da svi koji znaju ili imaju iskustva sa ovakvim tipom vjezbanja,da mi opisu kako bi trebalo da izgleda sedmicni raspored,koliko vremenski trenirati,kako se hraniti (sta izbaciti a sta pojacati u ishrani),koji preparati su preporucljivi itd...

Da jos samo napomenem da ne zelim da se razvalim,maksimum 90kg a mislim da mi je i to previse.............

ps-Nisam pocetnik a nisam ni profi!!! :help:

Unapred HVALA :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Neso

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #2 on: June 03, 2009, 09:05:19 AM »
Hvala Lazicu!!!

Offline Saradnik

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #3 on: August 28, 2009, 01:20:09 PM »
Pozdrav svima, dobronamerni ljudi,

bez preterivanja ovaj forum zasluzuje sve pohvale kao vrlo koristan, svaka cast samo tako nastavite!

Obracam vam se za zeljom da dobijem savet za sastavljanje licnog programa za treniranje.

Imam 29 godina, u teretanu sam isao rekreativno 3 godine do 2006. godine, pa posto sam na odbojci na pesku uganuo rame, prestao sam da idem.
Sada zelim da nastavim sa treniranjem kako bih definisao i ojačao mišiće, pogotovu ramena. Dakle, zelim DEFINICIJU!
Kod kuće sam radio sklekove i trbušnjake što se može primetiti po grudima, tricepsima i trbušnim mišićima (mada ništa specijalno).
Visok sam 173 cm i težak 65 kg.
Trenutno sam zaposlen i prepodne zauzet sve do 17h, pa bih da mi program čini 3 treninga nedeljno (od kojih bih da jedan bude u subotu prepodne). Zivim u Beogradu i motorizovan sam, te bih mogao da nadjem i teretanu sa adekvatnim spravama.
Što se ishrane tiče, mogao bih da imam više manjih obroka (uključujući i maminu kuhinju) i uzimao bih proteinski dodatak tipa WHEY, kao i dekstrozu.
Video sam Lazićev program za definiciju, međutim namenjen je za 4 treninga nedeljno, pa ako moze savet kako da ga redukujem na 3 treninga nedeljno.
Procitao sam i Tanjin vodic za pocetnike, ali se ne osecam bas kao pocetnik, mada...
Dobrodosli su saveti i linkovi gdegod mislite da mogu da nadjem pomoc.

Nadam se da cu jednog dana moci i ja da budem koristan sa stecenim iskustvom za ovaj forum.
Unapred zahvalan!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #4 on: August 28, 2009, 04:54:25 PM »
>65kg
>definicija ...

tu sam prestao da chitam
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Saradnik

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #5 on: August 28, 2009, 05:20:46 PM »
Druze, definicija mi je primarna i veruj mi da 65kg na meni izgleda dovoljno...s tim da bi uz vezbe za definiciju i pravilnu ishranu doslo i do povecanja misica ili mozda gresim? 

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #6 on: August 28, 2009, 07:01:41 PM »
Druze, definicija mi je primarna i veruj mi da 65kg na meni izgleda dovoljno...s tim da bi uz vezbe za definiciju i pravilnu ishranu doslo i do povecanja misica ili mozda gresim? 
.imas 65kg na 173cm....a tih 65kg ocigledno nisu misici-jer da jesu,ti se sad ne bi zalio da hoces da ih izdefinises....ali ok,nije problem....imas ovde gomilu dijeta koje mozes da primenis pa ces se vremenom izdefinisati-samo sto ces onda imati 55kg,a kako ce to da izgleda,ne smem ni da pomislim
filmovi.infopult.net

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #7 on: August 28, 2009, 07:23:49 PM »
Druze, definicija mi je primarna i veruj mi da 65kg na meni izgleda dovoljno...s tim da bi uz vezbe za definiciju i pravilnu ishranu doslo i do povecanja misica ili mozda gresim? 

definicija ne podrazumeva povecanje mm, definicija podrazumeva gubljenje masti uz zadrzavanje sto veceg dela postojece mm, sto lokk1 i wldnbg kazu, sa 65kg tesko da imas mm koju bi trebalo da zadrzis, bolje kreni da nabacujes malo misica  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Saradnik

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #8 on: August 29, 2009, 11:00:47 AM »
Ok, prihvatam sve sugestije, hvala vam. :yes:
Zaključio sam da bi trebalo da nabacujem misice, tj. radim na masi.
Eventualni visak na stomaku (pojas), nestace kroz treninge (posebno: cardio), jel tako?
Da li biste imali da mi preporucite neki trening program posebno ili barem link ka nekom vec postavljenom programu? Kao i program ishrane po vama pogodan?

Unapred zahvalan pocetnik  :)

 

Offline igor89

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 38
  • Gender: Male
Odg: DEFINICIJA MISICA!!!
« Reply #9 on: September 27, 2009, 11:22:00 PM »
imas ovde ceo podforum o Cardio-u:  :link:
probaj hiit za to sto te muci oko stomaka uporedo sa treninzima ;)