EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Molim za pomoc i da se predstavim.  (Read 3775 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deki1991

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Molim za pomoc i da se predstavim.
« on: January 14, 2010, 02:18:45 AM »
Kao prvo red je da se predstavim jer cu biti na ovom forumu.
Zovem se dejan iz beograda sam....imam 18 godina.....


Evo u cemu je problem.

Treniram vec pola godine i nisam primetio toliko veliku razliku.....( ali dobro ipak kuci obavljam trening , imam klupu za bendz , moze kosi i sve .....kupljena....moze dosta toga na njoj , i imam bucice .....i tako jos po nesto ali da ne duzim)

Kupio sam Mega Gainer Dymatize nutriotion NCAA compliant i zanima me sta vi mislite o tome , bio sam juce u cumicevom sokacetu tamo u prodavnici i rekli su mi da je to ok.... Pa me zanima da li ima vajde od toga i koliko cu trebati da pijem toga ....da bi se videla malo veca razlika npr?? jer ipak nemam ja para da kupujem to svakih 20 dana.

Ja jedini u drustvu se bavim sportom ( ostali duvaju , piju i tako  , jednom recju propadaju )
i ne zelim da slusam njih kako pricaju , to ti je sranje to ti je kul i tako to.......znate vec zelim da cujem vas profesionalce sta mislite o tome ( gaineru koji sam naveo) Evo ja cu vam linkovati ovo pa vi vidite da li je to marketing ili stvarno valja

Jos nesto.....za ovih 1 sat kojih sam cekao listao sam forum i pronasao sam dosta o proteinima.....tema ali iz 2007 godine i tako to.......svasta se promenilo od tad.....kako tehnologija tako i ovo........(bar mislim?)

Nov sam ja u teretani i molio bi vas da me razumete : ( i ako mozete da mi kazete par recenica o ovom proizovdu

U napred Hvala
dejan
Trening je napor da pobedis bol.
Kad ti se uvuce to u mentalni sklop.
Sedne na presto gde je slabome dop.
Prestajes tesko kada naslutis moc.
Na putu rekom ciji sliv cini znoj
Uspon na mesto gde ces naci mir svoj.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #1 on: January 14, 2010, 10:04:26 AM »
Kupi whey protein za pare koje imas.

Offline Deki1991

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #2 on: January 14, 2010, 12:20:17 PM »
Ok , ali od ovog sto sam kupio nema vajde?Ako sam dobro razumeo.
Trening je napor da pobedis bol.
Kad ti se uvuce to u mentalni sklop.
Sedne na presto gde je slabome dop.
Prestajes tesko kada naslutis moc.
Na putu rekom ciji sliv cini znoj
Uspon na mesto gde ces naci mir svoj.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #3 on: January 14, 2010, 12:48:55 PM »
Sve ti je receno. Drugi put pitaj se nego sto napravis ishitren potez. Povukla te velicina pakovanja i cena. Dakle WHEY za sve pare

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #4 on: January 14, 2010, 01:07:07 PM »
Ok , ali od ovog sto sam kupio nema vajde?Ako sam dobro razumeo.
http://www.exyu-fitness.com/shop/gaineri/hi-protein-mega-gainer.html
pretpostavljam da si ovo uzeo? kad si vec kupio-popij- to je jedan od retkih gainera za koji se moze reci da je kolko-tolko ok.......ako pravilno treniras i jedes (pre svega),uz njega-bices kul...pogotovo sto si ti potpuni pocetnik- koju god promenu pozitivnu da uradis u odnosu ne prethodni nacin zivota napredak ce biti ocigledan..jos ako imas manjak kilograma- ovo ce ti pomoci da stratujes uspesno...
a kad to potrosis, kupi neki whey i nastavi gde si stao...
filmovi.infopult.net

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #5 on: January 14, 2010, 01:15:05 PM »
http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?screen=prod&store_code=dbe&product_code=p115
aha , sad vidim- ti si ovo uzeo....
ovaj bi trebalo da je losiji gore navedenog....ali sta sad- kad si vec kupio, popij  to sto imas...
posle uzmi whey i to je to...
filmovi.infopult.net

Offline Deki1991

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #6 on: January 14, 2010, 01:29:54 PM »
slobabob, nisam bas to trazio , da mi kazete sta da pijem , nego sta mislite o tome sto sam vec kupio, jer sam dao novac ....vise ga ne dajem do sledeceg meseca....ali hvala na odgovoru , whey cu kupiti kad ovo potrosim.

wldnbg , da taj sam kupio , Ok to sam trazio da mi neko kaze, hvala prijatelju!


/edit/ slobabob nije me povukla velicina pakovanja i to .....ipak sam ja razuman covek..ljudi su mi rekli u prodavnici da je to naj...
bas su nevaljali.
Trening je napor da pobedis bol.
Kad ti se uvuce to u mentalni sklop.
Sedne na presto gde je slabome dop.
Prestajes tesko kada naslutis moc.
Na putu rekom ciji sliv cini znoj
Uspon na mesto gde ces naci mir svoj.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #7 on: January 14, 2010, 02:48:15 PM »
Nisi me razumeo. Diskutabilno je kako ces reagovati na velike kolicine secera koje gainer ima. Neces misice dobiti od secera vec od proteina. Uzimaj to sto imas ali bez 100 do 150gr praska ako ne i vise pitanje je sta ces napraviti. Povecavaj kolicinu praska na par dana dok ne dodjes do cifre od 150gr. Pametan si momak i citaj forum i razbistrice ti se po pitanju sta je gainer a sta whey protein. Pre nego sto narednog meseca kupis whey procitaj na forumu sta vredi a sta ne. Ima tema o tome.

Offline Deki1991

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #8 on: January 14, 2010, 05:13:59 PM »
E to je vec jasnije sada. Ma iskreno druze da ti kazem ja i jesam hteo whey od pocetka i ako se ne razumem u preparate najbolje .
Nego Odem ja u prodavnicu i kazem Da li imate proteine iz surutke mislim , i covek kaze ima  , ali ti preporucujem ovo ... i njih 2,3 dobacuju da da to je za tebe ( gainer taj) i ja nisam bas takva osoba da kazem e necu to ....hocu ovo drugo , i precutim i kupim to i ispadnem magarac....no dobro kad ovo popijem kupicu whey i eto resen problem , tema moze lock^_^
Trening je napor da pobedis bol.
Kad ti se uvuce to u mentalni sklop.
Sedne na presto gde je slabome dop.
Prestajes tesko kada naslutis moc.
Na putu rekom ciji sliv cini znoj
Uspon na mesto gde ces naci mir svoj.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Molim za pomoc i da se predstavim.
« Reply #9 on: January 14, 2010, 05:46:00 PM »
Procitaj pesmu ciga hvali svoga konja - Jovam Jovanovic Zmaj i bice ti jasno to sto su ti ti tamo gde si kupio taj gainer rekli.