EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NOGE  (Read 77288 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Tiya

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 236
  • Gender: Female
Odg: NOGE
« Reply #10 on: February 29, 2008, 10:17:56 AM »
tnx na savjetima :)
Practice makes perfect

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #11 on: March 02, 2008, 08:59:27 PM »
Sve je ovo super al pise kako vezba za cucanj da se radi,a slika pokazuje drugacija.Nadam se da nisam ja jedini primetio da pise da noge trebaju biti malo uze od sirine ramena,dok se ovde na slici jasno vidi koliko su sire od ramena.

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: NOGE
« Reply #12 on: March 03, 2008, 08:18:51 PM »
ne mogu lepo da procenim iz ugla iz kojeg je slikano sirinu stava, mada ona moze da varira od vezbaca do vezbaca. napisano je neko opste pravilo ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #13 on: July 04, 2008, 05:35:23 PM »
Malopre mi je palo na pamet da izmerim obim listova i nekim trikovima mi je levi 39 a desni 40cm :wallbash1: Da li je to cest slucaj i kako bih mogao to da ispravim?

I jos nesto - cemu sluzi ovaj prednji cucanj?
#15 Vince Carter

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: NOGE
« Reply #14 on: July 04, 2008, 05:47:31 PM »
Malopre mi je palo na pamet da izmerim obim listova i nekim trikovima mi je levi 39 a desni 40cm :wallbash1: Da li je to cest slucaj i kako bih mogao to da ispravim?



Desava se...To ti je nesimetrija... :yes:  Malo vise vezbaj levi list i vremenom ce dostici desni...Pretpostavljam da si desnjak pa ti je ta strana tela jaca pa zato verovatno...

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #15 on: July 04, 2008, 06:46:32 PM »
Malopre mi je palo na pamet da izmerim obim listova i nekim trikovima mi je levi 39 a desni 40cm :wallbash1: Da li je to cest slucaj i kako bih mogao to da ispravim?

I jos nesto - cemu sluzi ovaj prednji cucanj?

radis unilateralno kada zelis da izjednacis strane...prednji cucanj bolje izoluje kvadriceps,izuzima dosta varanja jer ledja moraju biti prava sve vreme.
Why so serious?

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #16 on: July 04, 2008, 07:45:25 PM »
Moze biti... Danas sam ga prvi put radio (laganeze, 12 ponavljanja sa 50kg) i cini mi se da nije losa vezba, osim sto nisam navikao da drzim tegove na ramenima (npr. obicni cucanj radim 6x150kg i to je vezba gde imam ubedljivo najvise snage, uz mrtvo dizanje). Nego, trenutno mi je obim butina oko 60cm (sasvim dovoljno za moju konstituciju) ali bi' hteo da ih "bolesno" izdefinisem, da bude cist misic. Mislio sam da smanjim kilazu na svim vezbama i radim sa po 15-ak ponavljanja, mozda bi to upalilo :help:
#15 Vince Carter

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #17 on: July 04, 2008, 10:59:16 PM »
Definicija misica zavisi od dve stvari-Velicine misica i postotka masti...to da treba vise ponavljanja da se izdefinise misic je nevidjena glupost...ali nazalost to je jedan od najrasprostranjenijih mitova u teretani....
Why so serious?

Offline Frakcija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #18 on: August 04, 2008, 03:13:00 AM »
Da li je bolje raditi jednom ili dva puta nedeljno noge ako mi je cilj povecanje misicne mase?

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: NOGE
« Reply #19 on: August 12, 2008, 10:58:21 PM »
Da li je bolje raditi jednom ili dva puta nedeljno noge ako mi je cilj povecanje misicne mase?

Ovo i mene interesuje! :help:
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!