EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: trbusni misici  (Read 12851 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pocetnik2

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
trbusni misici
« on: August 03, 2008, 08:11:57 PM »
bok ljudi

imao bi par pitanja...
mozda mi mozete pomoci...

prije sam 4 god radio bodibuilding,ali na zalost bez dovoljno znanja...mislio sam sto imam vise mase da sam bolje napredovao....Danas stvari izgledaju drugacije...moj gornji dio tijela se kroz posao lijepo izgradio , ali na zalost ostao je trbuh....sada sam poceo svaki dan oko 5 km trcati kako je napisala u jednom odgovoru Tikica....nazalost imam probleme sa klasicnim trbusnjacima koje do sada nikada nisam radio....Tikica je napisala da se rade serije od oko 50 komada....ja se ne mogu pokrenuti, napravim 20 komada i tako 2 serije i onda moj trbuh vise ne reagira...tada se legnem na pod i dizem noge u zrak kako je Tikica opisala sa rukom ispod glave...Je li to problem ako mi vjezba sa klasicnim trbusnjacima ne lezi, ili je to stvar treninga pa ce se nakon vremena pojacati snaga......stvarno zelim prvi puta u zivotu trenirati trbuh i dovesti ga do drugog ljeta u formu....kod trcanja se uvijam u foliu....na mom truhu se sada nalazi ( ako bi sa nekom iglicom isli do trbusnih misica ) oko 2 cm sala.......
Imate li neku ideju, mozete li mi kako pomoci...

pozdrav Marijo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: trbusni misici
« Reply #1 on: August 03, 2008, 08:40:16 PM »
sigurno ces ojacati vremenom, samo budi uporan
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline pocetnik2

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: trbusni misici
« Reply #2 on: August 04, 2008, 12:40:52 AM »
hvala na odgovoru

a kako izgleda sa preparatima koje moram uzimati....da li ce mi sa trcanjem se smanjivati i misici prsa i ramena.....da li trcanjem gubim i misicnu masu???? citao sam negdije da se uzima tirotin za sagorjevanje masti, ali ne znam je li to tocno i da li je to legalno sredstvo.......


hvala na pomoci

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: trbusni misici
« Reply #3 on: August 04, 2008, 12:53:28 AM »
hvala na odgovoru

a kako izgleda sa preparatima koje moram uzimati....da li ce mi sa trcanjem se smanjivati i misici prsa i ramena.....da li trcanjem gubim i misicnu masu???? citao sam negdije da se uzima tirotin za sagorjevanje masti, ali ne znam je li to tocno i da li je to legalno sredstvo.......



hvala na pomoci

Od HIIT-a ne bi trebalo da izgubis puno misica,jedino od dugih staza se gubi puno i misicna masa i masno tkivo...ja sam trcanjem jos i napucala misice...tako da..  :lol: :lol:

Offline pocetnik2

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: trbusni misici
« Reply #4 on: August 04, 2008, 01:02:25 AM »
ja trcim oko 5 km po danu..... radim dnevno oko 300 sklekova i kupio sam si posebno drzace da dolazim skroz do dole...radim zgibove svaki dan...5 km  je ok staza ili? jer ne bi bas htjeo gore izgubiti misice...moj problem je trbuh......
da li znas gdje se mogu tocno raspitati oko prehrane...ne znam sta da jedem i kako da brojim kalorije...izbjegavam masnocu...jedem samo piletinu i ribu, pahuljice bez secera, voce i puno povrca.....

pozdrav Marijo

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: trbusni misici
« Reply #5 on: August 04, 2008, 01:11:41 AM »
5 km..hmm...pa koliko je to otprilike vremenski? Lakse mi je tako da se orjentisem...  :lol:
Kojim tempom trcis?

Idi na pdf Ishrana,tamo je sve lepo objasnjeno...pogledaj malo i teme na pdf Problemi sa viskom kg....Ako se ne snadjes,pitaj ovde,pa cemo ti objasniti...
Posebno obrati paznju na redovnost obroka,kolicinu i vreme kada jedes odredjenu hranu....  :innocent:

pozdrav


Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: trbusni misici
« Reply #6 on: August 04, 2008, 01:26:27 AM »
Od HIIT-a ne bi trebalo da izgubis puno misica,jedino od dugih staza se gubi puno i misicna masa i masno tkivo...ja sam trcanjem jos i napucala misice...tako da..  :lol: :lol:

vise se gubi i misica i masti kad radis hiit...zato je veoma vazno pre i posle hiita uzeti bcaa
al se nekad dobro jelo

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: trbusni misici
« Reply #7 on: August 04, 2008, 01:27:47 AM »
i vise masti se trosi kad trcis hiit nego obican kardio
al se nekad dobro jelo

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: trbusni misici
« Reply #8 on: August 04, 2008, 01:35:54 AM »
vise se gubi i misica i masti kad radis hiit...zato je veoma vazno pre i posle hiita uzeti bcaa

 :crazy:  jesi ti u ovo siguran?  :rolleyes01:

A za mast
i vise masti se trosi kad trcis hiit nego obican kardio
za to se slazem,ali ne i za misice...

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: trbusni misici
« Reply #9 on: August 04, 2008, 01:36:57 AM »
@Nina

Bezi, spavaj, leba ti!!!
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!