EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)  (Read 222108 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #150 on: January 28, 2009, 09:25:51 PM »
Krenuo sam kuci da vezbam ali bih zeleo da dobijem na misicnoj masi..prvenstveno na grudima.Trenirao sam fudbal 8 god. tako da znam osnovne vezbe...

Unapred Hvala.

lepo :evillaugh:
al se nekad dobro jelo

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #151 on: January 28, 2009, 09:28:51 PM »
Sta je ovo ispovjest?
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Debela

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
  • Al sam lepa!
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #152 on: February 21, 2009, 09:49:18 PM »
Ja bi se polomila da ovo radim sve! :crazy:
Recite mi,sta mi je ciniti,jer kondicija mi je celog zivota na pozitivnoj nuli :lol:
Situacija sa finansijama mi je kao u onoj pesmi "...Cik pogodi sta imam za veceruu,budjav lebaaac..." tako da o teretanama i tim cudima mogu samo da sanjam, inace i pored budjavog leba stvaaaarno ne mogu da odolim hrani jer sam stalno pod nekom napetosti  :pullhair:
Student,shtash...  :lol:
Inace,volela bih da pocnem da trcim malo,nikad to nisam radila,a preteska sam za svoju visinu,imam 78kg na 178 cm visine,a citav se zivot patim sa tezinom.Jedino veceru mogu da preskocim i to mi je dijeta. :wallbash1:
Stidim se same sebe kadse pogledam u ogledalo,i molim vas neki programcic za kod i oko kuce da mi smislite ako moze.
Fala.
 :blush: :blowkiss:
DeBella '87

Offline imano

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #153 on: May 13, 2009, 11:13:13 PM »
pozdrav....imam 15 godina(normalno sam visok ali sam mrsav) i tek sam poceo da radim kucne vezbe,interesuju me vasi osnovni saveti u vezi vezbi?Uzmimo da radim osnovne,i uglavnom su mi ruke i ramena prioritet
-sklekovi (tri vrste)
-rad sam malim tegovima
-guranje od zid  :)
-cucnjevi

kako,kada i koliko da pauziram?koje vezbe da radim na pocetku a koje da ostavim za kraj?kako da poboljsavam rad?pre,posle jela?koliko puta dnevno,i koje vezbe?......setite se svega sto bi meni pocetniku moglo da mi koristi u kucnom vezbanju...unapred hvala i pozdrav

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #154 on: June 18, 2009, 11:56:44 AM »
poz, tek sam se registrovao ali sam pratio forum neko vreme i dosta se toga moze saznati,pa i ja da postavim neko pitanje. imam 20 god. 180 sam visok,tezak 85 kila,u teretanu ne idem ali vezbam redovno kod kuce,imao sam kod kuce bench brzosam stigao do 90 kila ali mi je pukla kila koju sam operisao pre nekih godinu dana i od tada sam zaboravio na bench i program za vezbanje mi je ovakav:
1.dan-ramena sa bucicama(30min),sklekovi(30min do otkaza.uski, siroki,normalni)
2.dan-biceps sa jednorucnim tegom 5,10,15,20kg(30-45min),cucnjevi obicni(izmedju 100 i 200 komada)
3.dan-pauza, pa novi krug
kod svih vezbi pauza izmedju serija mi je 60-90 sekundi
ako moze neko da prokomentarise da li je ovakav redosled vezbi dobar i zanima me ako bilo ko zna da li dobro radim biceps vremenski ,da li treba mozda manje ili vise,cesce ili redje, posto rekao bih da imam velicinu ruke ali bih voleo da mi je biceps izrazeniji

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #155 on: June 18, 2009, 05:12:29 PM »
ako vezbas.podeli svaki misic po jedan dan..pa bi moglo npr ovako,samo malo izmeni ovde je napravljeno za onoga ko ima gladijator

http://rapidshare.com/files/246036998/trening_kod_kuce.doc

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #156 on: June 18, 2009, 10:34:57 PM »
e hvala ti puno

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #157 on: June 26, 2009, 08:48:29 PM »
jel mislis da je dovoljno jednu partiju misica odradjivati jednom nedeljno,ovaj program sto si mi dao izgleda mi odlicno,samo me to kopka

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #158 on: June 26, 2009, 08:50:45 PM »
dovoljno je


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Vezbe kod kuce (kucne vezbe)
« Reply #159 on: June 26, 2009, 08:56:55 PM »
voleo bih i da mi lazic odgovori,cisto da budem sigurniji,posto npr. biceps se uglavnom radi 2 puta nedeljno,a proveravam cisto radi efekta na misice