EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Lazicu druze savet, molim te...  (Read 5750 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Lazicu druze savet, molim te...
« Reply #10 on: June 18, 2009, 03:33:19 PM »
vidi realni...

animal kosta nesto manje od 5 soma, a ti si recimo spreman da das soma i po.
sacekas 3 meseca (3 x soma i po, to ti je to manje vise) i imas za ac...


ja postavim pitanje u vec postojecim topicima, niko mi ne odgovori a ovaj egoista u svom prvom postu napravi topic posvecen sebi...
umesto da mu puknete bananu...
ko narucuje preko naseg webshopa ima blagu prednost..bilo bi glupo da neko kupuje u panu i xsportu a od mene trazi savet-ne mislim licno za tebe..vec uopsteno
jer ovaj forum je veliki trosak..a ja pokusavam da bar na nekin nacin  nagradim sve koji rade
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline realistic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Lazicu druze savet, molim te...
« Reply #11 on: June 19, 2009, 10:06:32 AM »
Pa hvala bogu brate mili :super:, to i jeste sustina dobrog biznisa, ne samo odrati ljude i uzeti im pare, nego prodati im proizvode po pristojnoj ceni, a u isto vreme dati vise nego konkurencija, mislim u tvom slucaju kroz mnogobrojne korisne informacije i savete, samo napred...  :respect:

Offline SerdjoOliva

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: Lazicu druze savet, molim te...
« Reply #12 on: June 19, 2009, 02:00:05 PM »
Znam da zvuci glupo ali jel postoji neki malo jeftiniji proizvod, koji daje bar priblizne rezultate kao ovaj ANIMAL CUTS, jbg u defecitu sam sa kesom a i na more treba da se ide  :dunno:, a opet da neuzmem nesto sto nedeluje, ipak je to najkuplja varijanta, mislim jasno je meni da ne moze i jare i pare, ali daj bar pola "jareta", i to je to...  :lol:
Najeftinija varijanta od burnera i je da izletis na neku atletsku stazu,3 puta sedmicno,pa trci koliko te noge nose :)Ako ti je cilj da skines masne naslage nista bez aerobnog treninga>Eto malo da bi se potpomogao,mozes vodu da zamijenis zelenim cajem,ima ga i u tabletama,pomaze ali neznatno.Sto se tice dijete sve je ok,ali bojim se da ne posustanes.Redukuj ishranu,ali ne tako da predstavlja opterecenje za tebe,mi po glavu ni po dzep.Treniraj i rezultati ce doci

Offline realistic

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: Lazicu druze savet, molim te...
« Reply #13 on: June 24, 2009, 02:06:04 PM »
Odustajanje nije opcija, nego samo pravo prema cilju...  :bpress