EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: nox pump  (Read 10514 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fudbaler88

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: nox pump
« Reply #10 on: February 01, 2009, 10:38:08 PM »
ok hvala ti

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: nox pump
« Reply #11 on: March 14, 2009, 12:44:00 AM »
Da li ima smisla uzimati preparat tipa NOX PUMP ako se radi na definiciji pa su trening i ishrana tako koncipirani, da li ce možda sadržaj uh u NOX Pump'u smanjiti razgradnju adpoznog tkiva u toku kardio vežbi, radim 4-6 puta nedeljno, po 2 grupe mišića, to traje do 1 sat, a posle toga prelazim na kardio jos max. 1 sat. Razmišljam se da uzmem Dorian Yates Nox Pump...

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: nox pump
« Reply #12 on: March 16, 2009, 07:01:27 PM »
Mozes li odvojiti kardio od teretane? 6 puta nedeljno je previse, pogotovo na definiciji, glikogen ti je stalno prazan, ulazis u katabolizam usled nedostatka uh i previse treninga! 4 puta nedeljno je taman :) Kardio mozes i svaki dan, ali bolje radi 5-6 nedeljno!
Ako ujutro budes radio kardio, em ce imati vise efekta (na prazan stomak ujutro organizam sagoreva masti kao energiju, bio bi pozeljan i glutamin/bcaa pre cardia da sacuvas misice), em ti nox nece smetati ni malo!
<3 Training

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: nox pump
« Reply #13 on: March 16, 2009, 07:16:11 PM »
Vec sam na 15-ak gr glutamina dnevno, oko 6-7gr BCAA, i oko 60gr whey-a + sredjena ishrana tako da mislim da sam dobro obezbedjen od katabolizma. A tesko da mogu kardio ujutru a jos teze da ga odvojim od teretane jer ucim po nekih 5-8h dnevno pa je malo tesko to iz cuga onda su izmedju pauze i ne bih stigao da ucim dovoljno.. Hvala svakako na savetu r3d!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: nox pump
« Reply #14 on: April 12, 2009, 12:49:50 AM »
danas sam imao priliku da probam ovaj proizvod i iznecu vam svoje licno misljenje


sastav:

Nutritivna vrednost na 19 g:

Energetska vrednost: 49 kcal
Proteini: 6 g
Ugljeni hidrati: 6 g
Od toga seceri: 4 g
Masti: 0,1 g
Od toga zasicene masti: 0 g
Dijetetska vlakna: 0,5 g
Natrijum: 0,1 g

Vitamini u organskoj formi: Vitamin C (ester - C ®) 250 mg
Vitamin B1 (Thiamin HCL) 25 mg
Vitamin B3 (kao niacin i niacinamid) 25 mg
Vitamin B5 (kao kalcijum D - pantetoat) 100 mg
Vitamin B6 (Bedoksin) 10 mg
Vitamin B12 (matilkobalamin) 50 µg
Biotin 150 µg

ULTIMATIVNA FORMULA ZA IDEALAN VOLUMEN MISICA 6 g

L-Arginine Alpha-Ketoglutarate( 2:1 )
Citrulline Malate ( 1:1 )
Kre-Alkalyn® ( Buffered Creatine )
GlycoCarn™ (Glicyn Propionyl L - Carnitine HCL )
Taurine
Phosphates (Potassium Phosphate, Calcium Phosphate)
Trimethylglycine (TMG)
Choline
N-Acetyl-L-Tyrosine
L-Phenylalanine

ULTIMATIVNI ENERGETSKI MATRIKS 9 g

Kompleks secra sa niskim GI(glikemijskim indeksom) - Ribose, Fructose, Trehalose
Extrat semena Guarane(Kofein)
Glucuronolactone
Chocamine™ Theobroma ekstrat semena kakaoa (Theobromine, Caffeine, Theophylline Phenylethylamine, Tyramine, Synephrine, Octopamine)
Ekstrat bele vrbe(Salicin)
ActiVin® ekstrat semena grejpfruta
Ekstrat korena geranijuma
Huperzia Serrata ekstrat (Huperzine A)
Ekstrat korena djumbira(Gingerols)
Crioceras Longiflorus ekstrat (Vinpocetine)
Vinca Minor L. Ekstrat (Vincamine)
12. Hunteria Eburnea P. Extract (Vinburnine)

BIOPERINE® (patentirani pojacivac apsorbcije hranljivih materija) 2,5 mg
doza:1 kesica(19 gr)


ja sam odmah uzeo dve doze da nista ne prepustim slucaju  :)
ukus: ukus tropical flavour ..hmm, mirise na neke zvake, ukus ne znam na sta me podseca(mozda na neku tabletu multivitamina koja se rastvori u vodi), nesto tako gorko nisam probao u zivotu.  ne moze se popiti u jednom cugu.
prvu kesicu sam popio sa 200 ml vode, ima prejak ukus za moja cula, pa sam sledecu kesicu popio sa dosta vise vode
efekat: pumpa-ok, deluje pasivno,nema nikakvih nelagodnosti, ali pumpa, dosta jako sam vezbao, mozda i jace nego obicno ,sto bi rekli mladi -radi  lol
vaskularnost -uobicajeno
motivacija -hm mene slabo motivisu ovakvi proizvodi, uglavnom se smorim(kao i kod svih proizvoda koje sam probao)
snaga -ok..s obzirom da je kraj nedelje,popodnevni trening sto nije moj termin za vezbanje, mogu da budem zadovoljan postignutim
subotom vezbam najduze, oko 2,5 h jer ne vezbam u nedelju i ponedeljak i uspeo je da isprati moj ritam vezbanja, tezine su bile odlicne,kardio sam radio oko 24 minuta(sprzio 550 kalorija).znojio sam se vise nego inace..moram da priznam da mi je ukus ovog preparata bio sve vreme u grlu
izdrzljivost -najvise primetio kroz kardio

kolicina: 30 kesica x 19 gr
cena:oko 6500 din
mana: cena i ukus

zakljucak:
radi ok ,ne mogu na osnovu jednog koriscenja da kazem da li je bolji od drugih no proizvoda koje sam probao,jer sam njih koristio duzi period i dalje ih koristim.ima jos kesica pa cu kada se potrosi napisacu konacno misljenje.
definitvno zasluzuje svoje mesto medju boljim no proizvodima koje sam probao..
cena je jaka, ipak iza ovog proizvoda stoji dorian yates.pa samim tim i to ima odredjenu tezinu.
i dalje sam stava da ovakvi proizvodi trebaju biti 3-4 stavka u nasoj suplementaciji..

ko ima novca neka slobodno proba nece se pokajati..dobro je sto se moze uzimati i na komad..
pa ko moze da priusti sebi , neka izvoli..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline SerdjoOliva

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: nox pump
« Reply #15 on: July 02, 2009, 09:01:32 PM »
Ja sutra otvaram kutijicu NOX3 od Universal-a!