EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: .::zglobovi::.  (Read 48120 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dool3

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
.::zglobovi::.
« on: May 24, 2009, 12:37:41 AM »
Poz,
posle višegodišnje pauze ponovo sam počeo da treniram atletiku. iam velike probleme sa zglobovima, kad trčim imam osećaj kao da su mi noge od armiranog betona, a o trčanju na prstima ne smem ni da pomislim zbog bolova u člancima. smanjio sam intenzitet treninga zbog toga na 3x nedeljno + sam danas uzeo glukosamin&msm od UN, kao posle mesec dana bi trebalo da osetim delovanje tog preparata; da li neko od vas ima neko iskustvo/info sa istim ili sličnim proizvodom?
...a drugo pitanje, šta od drugih proizvoda da uzimam da bi brže, lakše i efikasnije dospeo u formu, obzirom da je bacačka disciplina u pitanju i planiram u avgustu da izađem na takmičenje. iskreno, povraća mi se na pomisao kad treba o nečemu da se informišem po netu, jer o svakom suplementu svako sebi dozvoljava za pravo da daje "stručne" komentare, prepun je net totalno kontradiktornih informacija i mi koji se ne razumemo u to, ostajemo zbunjeniji nego da smo se informisali o rešenjima problema nuklearne astrofizike aktivnih galaktičkih jezgra :) misim, ono kao...
...dakle, ne bildujem se, ali snaga mi jeste potrebna...pored treninga idem i u teretanu, pa eto, ako imate predlog šta uzimati da se dovedem u formu, shoot:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #1 on: May 24, 2009, 04:42:51 AM »
Poz,
posle visegodisnje pauze ponovo sam poceo da treniram atletiku. iam velike probleme sa zglobovima, kad trcim imam osecaj kao da su mi noge od armiranog betona, a o trcanju na prstima ne smem ni da pomislim zbog bolova u clancima. smanjio sam intenzitet treninga zbog toga na 3x nedeljno + sam danas uzeo glukosamin&msm od UN, kao posle mesec dana bi trebalo da osetim delovanje tog preparata; da li neko od vas ima neko iskustvo/info sa istim ili slicnim proizvodom?
...a drugo pitanje, sta od drugih proizvoda da uzimam da bi brze, lakse i efikasnije dospeo u formu, obzirom da je bacacka disciplina u pitanju i planiram u avgustu da izadjem na takmicenje. iskreno, povraca mi se na pomisao kad treba o necemu da se informisem po netu, jer o svakom suplementu svako sebi dozvoljava za pravo da daje "strucne" komentare, prepun je net totalno kontradiktornih informacija i mi koji se ne razumemo u to, ostajemo zbunjeniji nego da smo se informisali o resenjima problema nuklearne astrofizike aktivnih galaktickih jezgra :) misim, ono kao...
...dakle, ne bildujem se, ali snaga mi jeste potrebna...pored treninga idem i u teretanu, pa eto, ako imate predlog sta uzimati da se dovedem u formu, shoot:
eeeeeeeeee da je tu moj drrug dhea ... :D
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Yasmina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 216
  • Gender: Female
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #2 on: May 25, 2009, 11:11:31 AM »
eeee i ja imam taj problem, bole me zglobovi kad skacem i list isto...Zasto je tako i mene interesuje..?!

Offline Dool3

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #3 on: May 29, 2009, 12:00:47 PM »
neko? iko?  :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #4 on: May 29, 2009, 12:03:45 PM »
slab je to preparat ako je jak..bol..
imas u slicnim temama moju preporuku sta je najbolje na nasem trzistu po tom pitanju..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #5 on: May 29, 2009, 02:45:29 PM »
animal flex... Svaka preporuka za ovaj preparat. Vredi svakog dinara.  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #6 on: May 29, 2009, 03:10:08 PM »
ima boljih
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline SAJ

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #7 on: May 31, 2009, 03:22:20 PM »
animal flex-universal ili elasti joint-labrada...

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #8 on: May 31, 2009, 03:51:01 PM »
ima boljih

Pa ok Lazicu. Ti predlozi.. Ja sam ovaj probao i samo njega mogu pohvaliti. :)

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: .::zglobovi::.
« Reply #9 on: May 31, 2009, 11:04:04 PM »
Kakve veze imaju svinjski i govedji kolagen tj zelatin tj pihtije sa zglobovima? Cuo nestp pra reko da vidim jel neko zna nesto o tome.