EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Bench klupa  (Read 26324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Bench klupa
« on: January 02, 2010, 10:46:11 PM »
Ovako odlucio sam da napravim bench klupu cale je nasao coveka koji bi mogao to sve da mi zavari napravi ali mi sad trebaju dimenzije,treba da mi neko kaze kolki mora razmak da bude izmedju stalaka ako znate nasta mislim? evo slike :http://img43.imageshack.us/i/flatbenchpress.jpg/

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: Bench klupa
« Reply #1 on: January 03, 2010, 02:41:42 PM »
Ja sam to isto pravio. Duzina ovog tapaciranog dela na kojem lezis treba da bude 110 cm. A razmak medju stalcima treba da bude u zavisnosti od koju sipku imas. Standardna sipka od 183 ima razmak izmedju delova na kojim su utezi negde oko 120 cm pa bi za nju bio toliki razmak. Ti premeri svoju pa ces znati. Poz

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Bench klupa
« Reply #2 on: January 03, 2010, 07:44:05 PM »
e evo napravio sam sve kako sam mislio nasao sam sliku na netu premerio evo slike kako ce izgledati moja!http://img33.imageshack.us/i/product21olybench.jpg/ i molim te postavi link da vidim kakva je tvoja ispala!

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: Bench klupa
« Reply #3 on: January 04, 2010, 12:14:53 PM »
Ja sam napravio ovakvu klupu, a stalci stizu iz radionice za 5 dana. Ona je odvojena od stalaka, za razliku od tvoje, jer hocu da mi stalci mogu posluziti i za cucanj, a i za kosi. Evo ti slika :
http://www.craftsmanspace.com/images/stories/Free%20html%20plans/Fitness/Flat%20Bench/Flat%20Bench.jpg

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Bench klupa
« Reply #4 on: January 04, 2010, 12:47:33 PM »
pa nesigurno ti je ovo... jedino ako ces da utiplujes stalke u pod  :dunno:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Bench klupa
« Reply #5 on: January 05, 2010, 03:48:11 AM »
Milane sto je ne sigurno kada se tako zvani bench stands koriste i po nekim teretanama ovo meni deluje sigurnije nego kod mene u teretani!

Offline Tadija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 140
  • Gender: Male
Odg: Bench klupa
« Reply #6 on: January 15, 2010, 08:44:56 AM »
Као прво, не каже се бенЧ клупа, већ бенЏ клупа ... i не изгледа тако него овако:

                     

Ваљда то боље знају u "Робот" шопинг центру u Сарајеву (на спрату испод Терзине продавнице суплемената). :lol: :lol: :lol:
I suze i sline, isti salinitet ...

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: Bench klupa
« Reply #7 on: January 15, 2010, 09:49:13 AM »
To sto si ti stavio je klupa za trbusnjake, a ne ono sto mi imamo.
Pa na tome ne mozes bas raditi grudi. Takve klupe mogu da izdrze do 100 kg racunajuci i vezbaca i teret.A to je malo. Stavicu ja slike veceras moje klupe kako je ispala. A da je BENDZ pravilno, nije. :bored:

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Bench klupa
« Reply #8 on: January 15, 2010, 11:53:45 AM »
axaxaxaxxax vidis da se tadija zeza :) axaxaxaxaxaxax najgluplje stvari stavljaju po tim shopping molovima ne moze nigde da se kupi normalna sprava zato elite gym :)))) ima extra sprave :)

Offline Tadija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 140
  • Gender: Male
Odg: Bench klupa
« Reply #9 on: January 15, 2010, 12:03:21 PM »
A она једна тета...као да је знала. Чим ово усликах телефоном, упрти је u руке i однесе... :clap:
I suze i sline, isti salinitet ...