EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Domace teretane, power rack  (Read 10488 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Domace teretane, power rack
« on: December 04, 2007, 10:31:53 PM »
Je l' zna neko neku teretanu na podrucju beograda koja ima power rack?

Hvala.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Domace teretane, power rack
« Reply #1 on: December 05, 2007, 12:51:43 AM »
u vecini slucajeva teretana ima vishe pojedinacnih sprava koje zajedno pocecaju na power rack, tj moze se sve raditi na njima shto i na power racku
 

ako na ovaku neku verziju mislish




« Last Edit: December 08, 2007, 11:13:35 PM by Tanja »

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Domace teretane, power rack
« Reply #2 on: December 05, 2007, 04:16:03 AM »
uh slabo to kod nas,mozda u nekim boljim
a sta bi radio na njemu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Domace teretane, power rack
« Reply #3 on: December 06, 2007, 02:27:35 AM »
u vecini slucajeva teretana ima vishe pojedinacnih sprava koje zajedno pocecaju na power rack, tj moze se sve raditi na njima shto i na power racku
 
ako na ovaku neku verziju mislish

Na zalost ne moze, zato i trazim neku koja ima power rack.

Tako je, treba mi rack recimo takav kao na toj slici.

Treba mi za rack lock out i good morning prvenstveno, to mi je najbitnije, a i koristilo bi za deadlift from racks.

Je l' zna neko onda neku teretani koju bi valjalo da obidjem pa da vidim da li imaju power rack? Dole u onom fency extreme gym-u imaju sve sto mi ne treba i nista sto mi treba. Jedino imaju ok onaj squat rack.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Domace teretane, power rack
« Reply #4 on: December 06, 2007, 02:43:43 AM »
zakljucavanja mozes da radis i na stalku za cucanj
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Domace teretane, power rack
« Reply #5 on: December 06, 2007, 05:21:36 PM »
Pa ne bih se slozio. Problem je u tome sto isto moras da variras visinu tega, a na squat rack-u u glavnom ne mozes to da izvedes. Mozda bi i mogao na nekom ozbiljnijem squat rack-u koji ja u teretani nemam. U glavnom, ostaje problem good morninga sto mi je najbitnija vezba od svih, a ne mogu lepo da je radim.

Nije valjda da kod nas nema ni jedne teretane koja ima power rack?  :crazy:

Stvarno ne bih voleo da moram sam to da pravim....
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.