EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Forum Osoba sa posebnim potrebama  (Read 55501 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Forum Osoba sa posebnim potrebama
« on: April 30, 2007, 12:36:33 AM »
Poštovani,

Ovim putem Vas obavještavamo da je pored raznih udruga koje su do sada olakšavale informiranja i život Osoba sa posebnim potrebama, otvoren i Forum Osoba sa posebnim potrebama.
Forum Osoba sa Posebnim potrebama, osnovala je gospođa Zdenka koja je po zanimanju defektolog te radi sa djecom sa posebnim potrebama.
Osobe sa invaliditetom možda u jednom malim, vidljivom dijelu i jesu različite (ali tko nije?), međutim, svatko ima svoju dušu, želje, potrebe, probleme....koje je često teško riješiti bez pomoći sa strane. Druženje, utjeha u samotnim noćima, topla ljudska riječ, zagrljaj, pa makar i virtualni....ljubav.....sve to je lakše dobiti i ponuditi među „sebi sličnima“ i onima koji ih razumiju. Upravo sve to i mnogo više mogu pronaći na ovom forumu. Svrha foruma je pružiti pomoć ljudima kojima je potrebna, te ih spojiti.
Za sada forum ima oko 110 korisnika, među kojima ima jedan određeni broj Osoba sa posebnim potrebama, te jedan određeni broj običnih korisnika koji su sa nama kako bi pomogli potporom onima koji pomoć trebaju.
Prije svega nadamo se da ćemo sakupiti osobe sa posebnim potrebama na jedno mjesto, ovaj forum koji je za njih, a nakon toga ukoliko bude potrebe možda se napravi i neka web stranica. Svakako se nadamo da ćemo ovim forumom skrenuti pažnju na Osobe koje imaju posebne potrebe i njihove probleme, te jednom postići da se mnogo više stvari kako i u zakonu tako i u životu prilagodi njima.
 No kako bi ispunili sva očekivanja, potrebna nam je mala pomoć stoga se nadamo da će te nam izaći u susret. Svaka Vaša pomoć dobrodošla nam je svima i puno nam znači.

Kako nam možete pomoći?

Pomoći nam možete na sljedeće načine:
-registracijom na našem forumu i druženjem i /ili
-pristankom na razmjenu banera kako bi se reklamirali i/ili
-objavljivanjem teksta o nama na Vašim stranicama.

Ovo je Forum za osobe sa posebnim potrebama, forum koji prihvaća različitosti, ujedinjuje osobe sa invaliditetom i sve ostale, ne praveći razlike! Pridružite nam se!
 www.forum-opp.com

Velik i iskreni pozdrav od korisnika Foruma Osoba sa posebnim potrebama.


Kontakt:
Anita D.
marketing@forum-opp.com
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #1 on: April 30, 2007, 12:38:46 AM »
Na ovaj nacin zelim da koliko toliko pomognemo ovom udruzenju da njihovi clanovi, bar malo poboljsaju svoj nacin zivota, putem interneta..

Ja sam se registrovao i kada ucestvujem na 100 foruma, moci cu i tamo, ostavicu povremeno i tamo neki savet i poruku..Verovatno ce nekome znaciti..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lu

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #2 on: April 30, 2007, 01:58:32 AM »
Zahvaljujemo na prihvaćanju suradnje. :clap: Nadamo se da će to biti na obostrano zadovoljstvo! Pozdrav! :blowkiss:

Offline nijagara

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 73
  • Gender: Female
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #3 on: July 10, 2007, 05:30:31 PM »
  ovo sam slučajno našla i pozdravljam  ovakav... forum budući da radim  donekle sa takvim osobama zaista sam , obradovana .. šteta što  nema više javljanja

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #4 on: July 10, 2007, 06:06:01 PM »
super su oni likovi, polako , raste svest balkanaca po pitanju ljudi sa posebnim potrebama, ovo je nas mali doprinos, svako da da toliko , ljudi bi bili presrecni.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #5 on: July 10, 2007, 06:31:46 PM »
Lazicu, ovo je zaista velikodusno sa Tvoje strane i zaista zasluzujes sve pohvale !!!

Evo, ja sam se registrovao na ovaj forum i pokusacu da sto vise ucestvujem u njegovom radu...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #6 on: July 10, 2007, 06:48:24 PM »
Lazicu, ovo je zaista velikodusno sa Tvoje strane i zaista zasluzujes sve pohvale !!!

Evo, ja sam se registrovao na ovaj forum i pokusacu da sto vise ucestvujem u njegovom radu...

hvala  :clap:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nijagara

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 73
  • Gender: Female
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #7 on: July 10, 2007, 11:53:31 PM »
ja imam učenika koji  ima oštećenje sluha ali odlično pleše. svi ga na sekciji vole  i paze pa se on ponekad umisli :yes:. Znaju se i uvrijediti naravno ako misle da ih mi isključimo iz razgovora ,što se naravno nekad nenamjerno i desi . Pleše ,glumi ,sve ga ineresuje ... Jako nam je drag...  :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: širi pozitivne vibracije oko nas .... jako vole kad i mi naučimo nešto od njih,npr.ja sam s ovkvim učenicima nučila znakovni jezik ,ppa čak i neke plesne korake ...super su :) :) :)

Offline Lu

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #8 on: July 11, 2007, 03:38:25 PM »
California, nijagara   :yrthewmn: :yrthewmn:

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: Forum Osoba sa posebnim potrebama
« Reply #9 on: July 11, 2007, 05:47:19 PM »
e,nijagara!  :)
lepo je znati gestovni znakovi,mozda ce nekom gluvima trebati tvoja pomoc,na primer,da im ti prevedes sta kazu cujuca kao sto ja znam gestovni znakovi  :yes: ,jer ja sam osoba ostecenog sluha....
inace,gluvi i nagluvi u novom sadu su najvise umetnici,tj.igraci folklorne sekcije (narodne i moderne), pantomime, slikari i sportisti, to su fudbaleri,sahisti,rvaci.
da vam pokazem kako je napravio reklamu moj drug,zavrsio je akademiju slikarstva... :)
strava!
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!