EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mladi bilderi  (Read 16580 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Mladi bilderi
« on: July 03, 2008, 02:41:21 PM »
Ovaj gari je iz Nemacke, i bash je dobro odradio posao, mislim nije puno kila nabacio ali ono odrzao je bf pa cak ga i snizio  :)
a ima istu kajlu ko ja, poslao mi brat iz pogodite Nemacke  :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=NtDC4LJyXmE

a ova dvojica su jos bolji, prvi ima 18 godina drugi 17, ali za prvog ne bih bash rekao da je skroz natural kao sto pise u naslovu tog videa  :rolleyes01: mislim samo noge mu pogledajte...

http://www.youtube.com/watch?v=tww3EHsu2OQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=IbLMIHYchcM&feature=related
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #1 on: July 03, 2008, 05:05:26 PM »
Na klipovima 2 i 3 je isti lik, neki charley1616, i taj se verovatno gruva sterodima ili dnevno jede par kila mesa i mnogo suplementacije... Ovaj na prvom klipu je sasvim fino napredovao uz whey protein i ostalo, reklo bi se bez "ubrizgavanja".
#15 Vince Carter

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #2 on: July 03, 2008, 05:16:11 PM »
 :wow: I ja sam isto kontao da je isti lik, al mrzelo me da analiziram samo sam jednom pogledao na brzinu klipove, pa da se ne zajebem  :hitself:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #3 on: July 05, 2008, 09:33:59 PM »
Ako je neko mali takodje ne mora da znaci da ne koristi aas ;) a ovaj sigurno :)
Why so serious?

Offline LazarSD

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #4 on: September 14, 2008, 01:43:44 PM »
Owaj na 3 cem videu je xemichar :lol: :lol: :lol:... Koliko znam rekreativaca koji su napucani a ne takmiche se :nonono:
NatuRaL fReaK!!! Handball fTw!!!

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #5 on: September 14, 2008, 03:08:51 PM »
To su te price o steroidima...

Kad bi to bila magicna pilula svi bi bili nabildovani. Svi zanemaruju rad i odricanje koje je ulozeno da bi neko imao tako nizak bf i dobro oblikovanu figuru.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #6 on: September 14, 2008, 03:21:08 PM »
Onaj prvi mali pa i nekako da je natural...reklamira lik ON u donjem levom uglu a ovaj drugi APOTEKAR koji platu ne donosi kući sve troši na užinu, malo deka, malo vinstr, malo ovog onog :)
I vidi se da se mali takmiči, obratite pažnju na pokrete pri poziranju...
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: Mladi bilderi
« Reply #7 on: September 17, 2008, 12:46:00 AM »
Ovaj prvi se uradio pravo, svaka mu cast! Vidi se da je natural! A i genetika mu je fina cim mu tako odrava bf!

Sto se tice ovog drugog, on se puca, pa vidite ljudi sto kaze Bebac da kako pozira, sigurno je takmicar; jedino mu je stomak los, pogotovo godnji dio!
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!

Offline jocica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Female
Odg: Mladi bilderi
« Reply #8 on: October 28, 2008, 12:10:18 AM »
ima lepo oblikovanu guzu   :wow: