EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Najveci bodybuilder ikada  (Read 42173 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nemanja92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 185
  • Gender: Male
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #10 on: March 26, 2008, 10:25:17 PM »
Kakve veze ima kolike tezine neko dize vazen je izgled....takodje je nebitno koje je titule osvajao jer po meni je flex bio najbolje gradjen a nikad nije osvojio mr.Olympia!?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #11 on: March 27, 2008, 01:00:08 AM »
Quote
takodje je nebitno koje je titule osvajao

kako nije bitno..
tom logikom je fleks bolji bilder od ronija sto je u neku ruku tacno ali to nije ono sto se trazi na sceni
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Nemanja92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 185
  • Gender: Male
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #12 on: March 27, 2008, 03:16:39 PM »
Pogresno sam se izrazio...meni je nebitno jer ja gledam sta se meni svidja a u ostalom ovde bi valjda trebali da kazemo ko je po nama najveci bb

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #13 on: March 28, 2008, 07:10:16 PM »
Meni je Flexov izgled jako estetski, simetrican, masivan, vaskularan i isprugan, dobro poslozen. Definitivno najbolja moguca genetika.
Jay Cutler mi je osoba sa najmanje karizme, izgleda mi kao seljacina i odvratno mi je gradjen. Ne znam kako se normalnom covjeku moze svidjati njegov izgled. Ljepse mi je izgledao na pocetku karijere nego sada.
Od ovih iz zlatne ere bodi bildinga najvise mi se svidja estetikom Frank Zane i Mike Mentzer


Ovo sa tezinama ... nije cilj podici mnogo vec sto pravilnije savladati otpor uz sto veci rad ciljanog misica,  misic ne zna koliko kilograma dize...
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #14 on: March 29, 2008, 06:23:04 PM »
najveci je lou ferigno,,,,ćaća i pol

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #15 on: March 29, 2009, 03:52:58 PM »
najveci je lou ferigno,,,,caca i pol
veci je coleman.. ovaj je bio 12 na mr o. 1992
Champions Train Losers Complain.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #16 on: March 29, 2009, 05:43:59 PM »
misli se na kilazu na takmicenju...Ferigno je 15 cm vishi od Kolmana
Why so serious?

Offline Explorer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #17 on: March 30, 2009, 02:09:37 PM »
poZz za sve drugare a i drugarice.Moja preporuka je da se pogleda DVD Marcus Ruhl Made in Germany ko nije gledao obavezno da pogleda.Ko je gledao zna sta se misli o Marcusu PozZ
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #18 on: March 30, 2009, 05:32:40 PM »
poZz za sve drugare a i drugarice.Moja preporuka je da se pogleda DVD Marcus Ruhl Made in Germany ko nije gledao obavezno da pogleda.Ko je gledao zna sta se misli o Marcusu PozZ
meni je covek koji ima najveca ramena od ikog ikada... strahota od coveka... grdosija...
meni je on stvarno inpresivan... jedino sto mu malo noge zaostaju za gornji delom..
da mu je tu sitnicu popraviti, i bijo bi sigurno nepobediv na olimpiji....
Jay Cutler mi nije nesto, nekako kodami je malo kockast..nesvidja mi se nikako...
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Najveci bodybuilder ikada
« Reply #19 on: March 30, 2009, 06:20:34 PM »
cek,katler ti je kockast,a volis markusa ruhla?    :)

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380