EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 178 cm, 95 kg  (Read 6771 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #10 on: June 05, 2009, 01:14:16 PM »
koliko imas godina?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline adriana35

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #11 on: June 05, 2009, 02:57:23 PM »
Imam 35 godina

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #12 on: June 05, 2009, 09:26:00 PM »
ok..hajde kreni sa jelovnicima, praticu te i korigovacu..imas pravo samo jednom da prekrsis ono sto pises i onda me nema u tvojoj temi..tako je najpostenije
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline adriana35

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #13 on: June 06, 2009, 08:49:05 AM »
Pisala sam gore na početku da ne znam koje količine da jedem, zbunjuju me kalorije i količine proteina, UH... Imam veliku familiju (4 djece) i malo mi je problem posebno kuhanje za mene ali nekako sam se uigrala, nemam baš vremena, trebale bi mi neke smjernice za količine bez vage (tipa jedna šalica riže, komad mesa veličine dlana...).
Uglavnom:
Ujutro: zobene pahuljice (jedna mala šalica od kave) s jogurtom

          ponekad šalica kave

          oko 10:00 2 jabuke ili naranče ili neko voće (ne banana)

         ručak: 7 dana sam na ovom režimu i do sada sam jela za ručak pileća prsa na naglo na tavi (1 žličica ulja) prilog kuhane tikvice lešo, ili neko drugo kuhano povrće lešo (bez začina, malo posoljeno) .
       
         oko 15:00 jedan jogurt

         večera: pečena bjelanca, pečeno bijelo meso od koke, posni sir, salata od pome (ne sve zajedno nego nekakva kombinacija navedenog)

Vježbam za sada (10 dana) svako drugi dan najmanje 20 min orbitrek ili u 10:00 ujutro ili u 21:00 navečer ovisno o mogućnostima.
Šta da jedem prije i poslije vježbanja. Sada ne jedem ništa drukčije od navedenog bez obzira kada vježbam.
U ovih sedam dana nisam ništa smršavila ali se osjećam puno bolje i fizički i psihički. Prije sam bila mrtva umorna, zgažena, sada se već osjećam preporođena. Imam energije za cijeli dan.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #14 on: June 06, 2009, 08:59:54 AM »
npr..
mala solja rize ti je max po obroku
broj krompira iste velicine
snicle(meso) filet velicine dlana.

Quote
rucak: 7 dana sam na ovom rezimu i do sada sam jela za rucak pileca prsa na naglo na tavi (1 zlicica ulja) prilog kuhane tikvice leso, ili neko drugo kuhano povrce leso (bez zacina, malo posoljeno) .
nemoj ulje,samo ga stavi na teflon..teflon posoli, pusti da se isprzi u svom soku, i malo zagori, bice ti prelepo
uz prilog mozes uvek salate, malo sirca, maslinovog(kvalitetnog) ulja
sad je sezona paradajza i krastavaca..ako solis salatu , ne preteruj sa soljenjem mesa cak i nemoj da ga solis..

posle vezbanja, uvek jedi belanca

jaja mozes da jedes kao i kajganu , npr 3 belanca i jedno zumance, uz to solja jogurta ili parce sira i salata

uvece pokusavaj da jedes ribu, tunu, sardinu ili pripremlje oslic ili tako nesto

Quote
U ovih sedam dana nisam nista smrsavila ali se osjecam puno bolje i fizicki i psihicki. Prije sam bila mrtva umorna, zgazena, sada se vec osjecam preporodjena. Imam energije za cijeli dan.
izmeri obime i njih prati..
iskreno ti imas onaj najtezi tip sala..sto ja zovem hard core..zato sam i odlucio da ti pomognem..
samo postuj moje vreme i ako slusas veruj da ces napredovati
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #15 on: June 06, 2009, 12:11:13 PM »
...Evo ja cu reci 1 caku u vezi belog mesa...kako da kad se ispece bez ulja a  bude mekano i socno...posto znamo da ovako zna da ispadne suvo...
Snicle belog mesa premazati limunovim sokom i posloliti...ostaviti da odstoji u frizideru  i onda na teflon...
Budu jako socne i ukusne...fantasticne :wow:...probaj... :) ;)

P.s Nadam se da nije frka sto sam se ubacila... :)


masa je mama   :lol:

Offline adriana35

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #16 on: June 06, 2009, 12:32:22 PM »
Kako misliš najteži tip sala?

Offline adriana35

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Female
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #17 on: June 06, 2009, 12:38:29 PM »
Hvala na savjetima, sada sam i odlučila krenuti na veliku promjenu u režimu jer ima puno voća i povrća. Sada kada dođe ljeto ne budem puno u kući, svaki dan dva puta na more, kupanje, plivanje samo po sebi pomaže. Čini mi se pravi momenat za mjenjanje navika iz temelja jer najvažnija je glava, kad u njoj raščistiš nema greške.
Moj problem je u stvari šta imam puno dnevnih obaveza, i moram si sve maksimalno pojednostavnit da ne bi pala na malim glupostima, tipa nemam vremena...
Šta je s mesom i povrćem na žaru?
Kada vježbam navečer malo mi je teško bilo šta jesti jer nisam navikla jesti iza 18:00. Bi li onda bilo bolje forsirati jutarnje vježbanje. Čini mi se da mi više paše to ujutro. Sljedećih nekoliko dana probat ću se probudit malo ranije pa vježbat. Šta u tom slučaju? Vježbanje natašte ili...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #18 on: June 06, 2009, 12:48:11 PM »
Kako mislis najtezi tip sala?
to je ono salo koje se tesko skida

Quote
Sada kada dodje ljeto ne budem puno u kuci, svaki dan dva puta na more, kupanje, plivanje samo po sebi pomaz
to ne znaci da ne moras da jedes bas naprotiv da ne bi gubila misice moraces puno da jedes

Quote
Moj problem je u stvari sta imam puno dnevnih obaveza, i moram si sve maksimalno pojednostavnit da ne bi pala na malim glupostima, tipa nemam vremena..
svi mi nemamo vremena ali se uklapamo u taj neki turbo zivot.

Quote
Kada vjezbam navecer malo mi je tesko bilo sta jesti jer nisam navikla jesti iza 18:00. Bi li onda bilo bolje forsirati jutarnje vjezbanje. Cini mi se da mi vise pase to ujutro. Sljedecih nekoliko dana probat cu se probudit malo ranije pa vjezbat. Sta u tom slucaju? Vjezbanje nataste ili...
moras da jedes,misici treaze hranu a samo misici i rad trose kalorije..
ako mozes vezbaj ujutru na prazan stomak
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: 178 cm, 95 kg
« Reply #19 on: June 06, 2009, 07:53:23 PM »
...Evo ja cu reci 1 caku u vezi belog mesa...kako da kad se ispece bez ulja a  bude mekano i socno...posto znamo da ovako zna da ispadne suvo...
Snicle belog mesa premazati limunovim sokom i posloliti...ostaviti da odstoji u frizideru  i onda na teflon...
Budu jako socne i ukusne...fantasticne :wow:...probaj... :) ;)

ja probala, budu extra  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads