EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 4-5 kg sam nabacila za kratko vrijeme  (Read 15694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: 4-5 kg sam nabacila za kratko vrijeme
« Reply #20 on: August 13, 2007, 12:10:46 AM »
znaci za ishranu si razumela!
druga stvar..najdelotvorniji ti je jutarnji intervalni kardio trening na prazan stomak jer tad direktno topis masne naslage a ne kao na primer u popodnevnom treningu kad radis kardio prvo sagorevas ono sto si do tad pojela..a do masnih stanica ni ne stignes!  ;)
ako imas ujutru 20 min vremena to ti je odlicna stvar, to mozes odraditi sa vijacom, trcanjem, steperom..zavisi sta ti je dostupno!

Offline Devojchica

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Female
Odg: 4-5 kg sam nabacila za kratko vrijeme
« Reply #21 on: August 13, 2007, 09:09:24 AM »

Cao Sanjarko,

Izvini jer sam bila direktna, ali shta cu - profesionalna deformacija ! ! !  :wallbash1:

U redu je da vezbash i sve ostalo shto si navela da cesh da krenesh ali sa DRUGACHIJIM TONOM. Svi ovi ljudi ovde vezbaju iz istog razloga kao i ti, ali to ne prelazi u anxioznost (extremnu) i obsesivnost.
Zato ti predlazem iz sveg srca da zaista porazgovarash sa psihologom. Posle toga ce ti biti mnogo lakshe i vezbanje i ishrana i samopouzdanje itd da sada ne nabrajam.

Toliko o psihologu od jednog psihologa o:)

SRECNOOOOOO ! ! !

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: 4-5 kg sam nabacila za kratko vrijeme
« Reply #22 on: August 13, 2007, 03:59:42 PM »
Posto i sama kazes da si svesna svog problema i uzroka, lek je jednostavniji po mom misljenju nego sto izgleda. Tikica ti je lepo sve napisala: napuni frizider zdravim, hranljivim namirnicama, vezbaj i dok vezbas osluskuj svoje telo- sta mu prija i kako sta utice na njega dok vezbas; mozda ti ne prijaju odredjene vezbe, probaj razlicite stvari; razmisli o svome telu, ali ne samo kako ono izgleda spolja vec i sta se zaista u njemu samom desava: tvoj organizam, celije, misici, tkiva, zglobovi, i sta mu je zaista potrebno. Hipokrat ima sjajne citate na tu temu, proshvrljaj malo po google-u.......Zaista inspirativno.
I uzivaj u sebi i svome telu; u zdravoj ishrani i obnovi celija! Nahrani i podmladi svoje telo i vezbaj sa uzivanjem i osmehom! I nam se :blowkiss:

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: 4-5 kg sam nabacila za kratko vrijeme
« Reply #23 on: August 13, 2007, 08:54:07 PM »
Sanjarko!
Tako treba,samo napred,a sa psihologom ne znam dal pomaze,knjiga je prijatelj,kad citas neke dobre knjige,smirice ti...  :yes: ,e jesi procitala BISERI MUDROSTI-sakupila Jasmina Puljo?
Tu su pisali mudraci! Svaka im cast!
napisacu ti nesto,

"Samo malo strpljenja i rezultat ce biti drukciji" Japanska izreka

"Strpljiv duh ima skriveno bogatstvo." Publ.Syrus

"Kad ti se najvise zuri,budi najsporiji." Japanska izreka

"Biti srecan nije nista, smatrati se srecnim jeste sve." Berkley

"Ako hoces da budes srecan jedan dan - napij se.
Ako hoces da budes srecan nedelju dana - ozeni se.
Ako hoces da budes srecan celog zivota - gaji cvece."  Indijska izreka

 :)

u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline sanjarka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: 4-5 kg sam nabacila za kratko vrijeme
« Reply #24 on: August 14, 2007, 12:14:59 AM »
Drustvo,divni ste!!!Sve mi ovo znaci!
Sto se tice psihologa,razmislicu ako jos ova agonija potraja.Mada..moram vam priznati danas se bolje osjecam.Super sam trenirala,ishrani korigujem tako da mora biti rezultata.
Medena,znas kako kazu:strpljen-spasen.
Samo,ja sam svejsna da se mnogo bolje osjecam kad imama par kila manje.I zato,ako vec znam da me to cini sretnom,zasto ne teziti ka tome.I..kad sebe dovedem do tacke zadovoljstva poslacu vam svoju sliku(trwnutno stvarno nemam ni jednu u kompu).
Malo sporije odgovaram na vase  odgovore,jer nisam u mogucnosti mnogo radim.
Ali ,naravno ,sa Vama sam!!!!!!!!!! :clap1:



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 14, 2010, 10:54:25 PM by Und3i2c0v3i2 »