EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 8kg za 4 nedelje  (Read 18386 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dusancorilic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #30 on: February 18, 2010, 12:39:12 PM »
znojenjem trosis dodatnih 50 kcal ali gubis vodu koja ti je jako bitna kako za transport masnih kiselina isto tako i za snagu izvodjenja pokreta tako da je pojas totalno nepotreban cak i odmaze... ;)

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #31 on: February 18, 2010, 02:18:53 PM »
Za to nisam znao,mislio sam da mi pomaze jer sam smakao 2 kg od kako ga koristim  :blush: hvala  :)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #32 on: February 18, 2010, 02:31:33 PM »
da ta logika radi mogli bi ovako: umota te neko u najlon,ostavi samo prostor da dises i izadjes na 40 stepeni na sunce i blejis tako svaki dan  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #33 on: February 18, 2010, 02:46:11 PM »
da ta logika radi mogli bi ovako: umota te neko u najlon,ostavi samo prostor da dises i izadjes na 40 stepeni na sunce i blejis tako svaki dan  :lol:

Pokusacu to  :lol: :lol: pa javljam rezultate  :rofl1:
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #34 on: February 18, 2010, 04:28:04 PM »
da ta logika radi mogli bi ovako: umota te neko u najlon,ostavi samo prostor da dises i izadjes na 40 stepeni na sunce i blejis tako svaki dan  :lol:

Što da ne  :) , njemu treba -8kg samo da upadne u kategoriju, izbaci vode koliko god može i Uh(oni vezuju vodu) i ima da omlati onog jadnika od 82kg a on posle merenja (ako se meri dan pre) vrati 8kg, pun UH i raznih šećera ima da ga otreska ko svinja masan džak  :lol: :lol: :lol:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #35 on: February 18, 2010, 04:30:35 PM »
Mjeri se prije mecha ako se ne varam??? :nonono: :nonono:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #36 on: February 18, 2010, 04:33:05 PM »
Mjeri se prije mecha ako se ne varam??? :nonono: :nonono:

Ne znam, neka momak kaže mada ima kad se meri i dan pre, nebitno ako je (lupam) 30minuta pre meča ima vremena da se napuni brzim šećerima, elektrolitima i ima da leti po ringu.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #37 on: February 18, 2010, 04:40:53 PM »
Pa jbg...samo da se ne naduva...kad nemamo boxera na forumu jbg...da ima neko iskusniji da objasni...

Vuksa trenirqa rvanje, ne znam jel' i on ima kategorije i moze li tako???

Treba ga na ovu temu uputiti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #38 on: February 18, 2010, 05:14:51 PM »
 ja treniram nekih 3 meseca...dosta sam dobro napredovao ali ne znam nista oko kategorija i toga..jer na neko prvenstvo necu do leta ici sigurno..sad samo neki manji mecevi protiv nekih boksera koji se su bolji od mene pa im malte ne sluzim kao priprema pred ,,veliki mec,,! pa je dogovoreno 82kg a merimo se 1h pred pocetak..

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #39 on: February 18, 2010, 05:30:30 PM »
znaci ti oces da skines za mec tih 8 kg?

jedini nacin ti je da dehidriras :bored:

utoplis se na treningu dobro da se oznojis ko prasac...izmeris se posle..cilj ti je da sutra na trening dodjes sa kilazom sa kojom si otisao...to ne znaci da neces nista jesti ni piti..nego ces preko dana kalirati 1-2kg sve zavisi koliko vode imas u sebi...i koliko ces ici u wc... ako imas saunu to je olaksavajuca okolnost

dakle da jos jednom napomenem..posto ne mozes da skines 8kg necega sto nije voda za 4 nedelje jedini nacin ti je da dehidriras...lasix ne bih preporucio zato sto ces verovatno od njega imati takve grceve  da neces moci da zavrsis mec..

pedjos je pricao za foru sa zelenim cajem...unos ja mislim od nekih 12L dnevno i onda postepeno izbacujes a telo nastavlja manje vise tim tempom da izbacuje vodu...posto ja tu metodu nisam probao ne mogu ti reci nesto vise o njoj :)
al se nekad dobro jelo