EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Herbalife- istina ili prevara  (Read 125232 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #50 on: June 11, 2009, 09:35:18 AM »
Quote
a kad malo bolje razmislim ni ne secam se da sam ih videla da jedu

jedu jedu....malu decu :yes:

Offline sanjalica34

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #51 on: June 12, 2009, 05:50:20 PM »
ljudi moji samo malo smanjite jelo i vjezbajte i kg ce da spadaju. :) ja sam vjezbom i pravilnom ishranom skinula 18 kg za 4 mj .....svi preparati tipa herbalife su bacanje para ;) ;) ;) ;) ;)planiram još 10kg

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #52 on: June 21, 2009, 08:38:18 PM »
Zasto ljudi uvek vole da se prave pametni i da sve znaju iako zapravo nemaju pojma nego su negde nesto culi "rekla-kazala" i onda prosipaju gluposti???!!! Ko je od vas uopste probao herbalife? svi kazete skupo je. pa i mercedes je skup, ali je dobar!!! svi kazete da moze da se smrsa i bez sejka i ostalih herbalife preparata! pa sto ste onda uopste pocinjali da ih koristite? sto niste smrsali bez njih? i da svako zna, da bi se oupste i videli neki rezultati treba 3 meseca, a da bi se odrzala kilaza, jos toliko. naravno ne mozete posle toga da zderete i ocekujete da se ne vrate kile. to nije moguce!!! ako neko ne zeli iz bilo kog razloga da koristi herbalife, ne mora, niko ga ne tera, ali nemojte da pljujete po drugima kojima je pomogao i da omalovazavate godine necijeg rada i truda. najzalije je kad komentarise neko ko uopste nema pojma o cemu se radi, ko ima 3 dana skole, ko nije prvo probao proizvod i ko misli da je posisao svu pamet ovog sveta a ne zna gde je supalj dok se ne pipne. toliko od mene. hvala.

Mama od moje drugarice iz srednje prodaje to cudo i zena ima otprilike 90-100kg a visoka je 150-155 cm, BEZ PRETERIVANJA! I imam drugara koji je bio kriticno gojazan i dosta je smrsao s tim HL za 4 meseca i dao je preko 40 000 dinara, ali je takodje izgubio i ono malo jadne i bedne misicne mase koju je imao. I sad je nista sa bolesno odvratnim viskom koze i ne moze da potrci jer ce umreti.
ALO, za 500 eura bi mogao da se nakupujes najkvalitetnije suplementacije, proverene, od firmi koje to rade decenijama, i a vise od 4 meseca da ti traje! Ali ne, herba life je magican napitak...

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #53 on: July 05, 2009, 09:43:29 AM »
Kad sam poceo ici u teretanu samo sam se ugojio 5-10kg, umesto da omrsam. Mada se nije previse primetilo.
U vezi suplemenata ne znam kome da verujem.
Kog god lekara pitam da li valjalju oni odg. negativno a dok vezbaci kazu da valjaju. Ipak lekari su ljudi sa diplomom.
Sad ne znam kome da verujem. :help:



Da bi na najefikasniji nacin dosao do zeljenih rezultata potrebno je da se napravi prava strategija...:)
Prvo je potrebno da ti se uradi detaljan antropometrijski pregled sa merenjem masnih naslaga,tj. udeo masti u organizmu kao i udeo misica kao i da se proceni stanje tetiva i misica!
Pre nego sto krenes u teretanu i da radis vezbe snage,potrebno je da smanjis udeo masnog tkiva na ispod 23%!Potrebno je,za  pocetak, promeniti navike u ishrani(niskokaloricna hrana sa visokom nutritivnom vrednoscu-tu postoje dva pravca.Klasicna hrana ili neka od komercijalnih specijalnih programa ishrane)!Za to vreme,od vezbi i fitnesa radis aerobni trening sa maksimalno 60 % srcanog opterecenja(hodas brzinom da ti srcana frekvencija ne prelazi 120 otkucaja po minuti,otprilike 1h dnevno ali u kontinuitetu,sa kratkim pauzicama)!
Da bi smanjio masno tkivo za 5-7% potrebno je oko mesec dana!Dok si na tom pocetnom programu najbolje bi bilo da ti se srede i ojacaju tetive da mozes bez problema da savladjujes zadati otpor u teretani.
Najefikasnija i najskuplja varijanta je da sve to radis pod kontrolom lekara i instruktora!Za 1-2 meseca je potrebno da se rehabilituje organizam i misicno-skeletni sistem i nakon toga mozes da radis sta god hoces u teretani bez bojazni da ces ostetiti misice ili tetive.

Kada je rec o suplementima,na nasem trzistu nema mnogo kvalitetnijih stvari!Najkvalitetniji program u sportu jesu proizvodi kompanija Herbalife i Nutrilite!Malo im je cena skuplja zato sto se prodaju i distribuiraju preko mreze nezavisnih saradnika(multi level ili netvork marketing...kako god)!
Ako sta treba slobodno pitajte!
Dr Stevanovic-lekar sportske medicine
   

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #54 on: July 05, 2009, 09:47:40 AM »



Kada je rec o suplementima,na nasem trzistu nema mnogo kvalitetnijih stvari!Najkvalitetniji program u sportu jesu proizvodi kompanija Herbalife i Nutrilite!Malo im je cena skuplja zato sto se prodaju i distribuiraju preko mreze nezavisnih saradnika(multi level ili netvork marketing...kako god)!
Ako sta treba slobodno pitajte!
Dr Stevanovic-lekar sportske medicine
   

uh vec sam pomislio da cu procitati nesto pametno..kad ono herbalife diler.izvini ako si stvarno doktor i za ovo pricas da je najbolje, uzmi svoju diplomu i pocepaj je..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Edo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #55 on: July 05, 2009, 11:07:28 AM »
"Kada je rec o suplementima,na nasem trzistu nema mnogo kvalitetnijih stvari!Najkvalitetniji program u sportu jesu proizvodi kompanija Herbalife i Nutrilite"

Joj reklame dr_stevanovich,cuj nema kvalitetnih proizvoda :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #56 on: July 05, 2009, 11:13:58 AM »
uh vec sam pomislio da cu procitati nesto pametno..kad ono herbalife diler.izvini ako si stvarno doktor i za ovo pricas da je najbolje, uzmi svoju diplomu i pocepaj je..

Diler!!!
Na institutu za sportsku medicinu uzeli smo oko 20 proizvoda razlicitih proizvodjaca i testirali na sportistima i pratili odredjene vrednosti parametara u krvi kao!za sve postoji pisano resenje ali da se ne bi bunili razni proizvodjaci neki podaci se ne iznose,javno!
Kada su u pitanju suplementi u sportu,dobijamo od FIMS-a(International federation sports medicine) preporuku za proizvode!Za ovu godinu dobili smo preporuku za Herbalife i Nutrilite!aA sta mislite zasto?Herbalife je glavni nutricionisticki sponzor u Interu iz Milana, a Nutrilite u AC Milan(placaju ugovor Ronaldinja)!Novac i marketing je cudo...Ove podatke mozete proveriti na zvanicnim sajtovima FC Intera i AC Milana!
http://www.inter.it/aas/hp?L=it
http://www.acmilan.com/index.aspx
I na osnovu cega vi mene nazivate dilerom!!!Iznosim samo relevantne i zvanicne podatke!
Kada su u pitanju suplementi,mozemo da preporucujemo ISKLJUCIVO one koji su testirani i pregledani od strane FIMS-a!

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #57 on: July 05, 2009, 11:18:41 AM »
extra, mogao si napisati u temi o herbalajfu kako funkcionise i kako se koristi, da ljudi ne postavljaju glupa pitanja vise
Herbalife- istina ili prevara :link:

mene prvu interesuje


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #58 on: July 05, 2009, 11:24:51 AM »
Diler!!!
Na institutu za sportsku medicinu uzeli smo oko 20 proizvoda razlicitih proizvodjaca i testirali na sportistima i pratili odredjene vrednosti parametara u krvi kao!za sve postoji pisano resenje ali da se ne bi bunili razni proizvodjaci neki podaci se ne iznose,javno!
Kada su u pitanju suplementi u sportu,dobijamo od FIMS-a(International federation sports medicine) preporuku za proizvode!Za ovu godinu dobili smo preporuku za Herbalife i Nutrilite!aA sta mislite zasto?Herbalife je glavni nutricionisticki sponzor u Interu iz Milana, a Nutrilite u AC Milan(placaju ugovor Ronaldinja)!Novac i marketing je cudo...Ove podatke mozete proveriti na zvanicnim sajtovima FC Intera i AC Milana!
http://www.inter.it/aas/hp?L=it
http://www.acmilan.com/index.aspx
I na osnovu cega vi mene nazivate dilerom!!!Iznosim samo relevantne i zvanicne podatke!
Kada su u pitanju suplementi,mozemo da preporucujemo ISKLJUCIVO one koji su testirani i pregledani od strane FIMS-a!

od mene nisi uzeo nista..a ja sam uvoznik za bar dva najpoznatija svetska brenda..
pa diler si jer mi reklamiras herba life na BB I fitness forumu.a ti iznesi podatke cije si firme testirao i koje sportista da te u svakom segmentu dematujem..jer 90% nas priprema vrhunske sportiste i veruj da niko od njih ne uzima to sto si ti napisao :wow:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dr_stevanovich

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: Herbalife- istina ili prevara
« Reply #59 on: July 05, 2009, 11:29:12 AM »
extra, mogao si napisati u temi o herbalajfu kako funkcionise i kako se koristi, da ljudi ne postavljaju glupa pitanja vise
Herbalife- istina ili prevara :link:

mene prvu interesuje

Razgranicite dve stvari!!!
Princip rada Herbalife distributera u nasoj zemlji i prisustvo Herbalife-a u sportu...
Prozivodi jesu odlicni ali imidz narusavaju razni distributeri kojima je bitno da prozivode "uvaljaju" po svaku cenu!To je stav i politika kompanije da bilo koja osoba, bilo koje profesije moze biti distributer i saradnik!
Zastitna ikona Herbalife-a je Rafael Nadal(ono sto on pije za vreme teniskog meca je jedan od proizvoda Herbalife-a u sportu), a do skora je bio i Dejvid Bekam!Herbalife je glavni sponzor LA Galaxy-a i oni su placali ugovor Bekama!Sta mislite zasto se podigla tolika prasina prilikom prelaska Bekama u AC Milan!!!Zato sto je sponzor Intera Herbalife a sponzor AC Milana Nutrilite,najveci konkurent Herbalife-a!
Zastitna ikona Nutrilite-a jeste Ronaldinjo!