EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hourglass figura iz magazina  (Read 10033 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Hourglass figura iz magazina
« on: January 03, 2010, 02:18:11 AM »
Dragi moji posto sam resila problem oko mrsavljenja krenula sam fino da skidam po 5 kilograma mesecno i to uspomoc pravilne ishrane samo imam drugi problem.Salo sa stomaka ne mrda i nekako sam sva neproporcionalna.Noge mi se tanje i ruke a stomak ne mrda...reci te mi sta da izbacim iz ishrane kako bih smanjila stomak, neki savet i koje vezbe se rade kako bih suzila struk jer mi je nekako ravan i kako da zategnem trbusnjake...
ja bih najradije da izgledam ovako...Mislim iskreno ne zelim ja da budem perfektno navezbana i ono mrsava..iskreno volim svoje obline samo me taj glupi stomak nervira...znaci pitanje glasi kako suziti struk i ispeglati stomak :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #1 on: January 03, 2010, 09:42:28 AM »
kojom dijetom si smrsala..nije fora da skines kilograme a da u tim kilogramima ode vise misica nego sala..
napisi malo vise o tome sta si jela tada..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #2 on: January 03, 2010, 03:58:04 PM »
pa vise je pravilna ishrana u pitanju..znaci do 12 sati jedem voce, u 12 sati pojedem parce integralnog hleba sa nekim mlecnim namazom i povrcem(bilo da je sveze ili tursija), a posle oko 2-3 rucam ali kombinujem tipa belo meso, dinstani kupus,parce hleba i salata samo sto posle svakog zalogaja popijem po gutljaj vode(savet doktorke jer kaze da voda ne valjda da se pije nakon obroka vec da je dobro da se zaliva svaki zalogaj jer se manje pojede sto je tacno)..a onda nakon 3 sata pojedem stanglicu crne cokolade ili neki wellness keks ili neku tablicu od zitarica i tako a za veceru ili pojedem malo kuvanih makrona sa paradajz sosom ili musli sa jogurtom ili solju mleka zavisi koliko sam kada gladna.Mislim ovo je samo okvirno..nisam drzala dijetu mislim i dalje se tako hranim i mnogo se lepse osecam kad kombinujem tako.Rekla mi je voce do 12 jer tada je telo u procesu ciscenja od toksina, a ne bi trebalo da se jede posle 8 jer tada se zavrsava proces prehrane.....samo ne znam sta tacno da izbacim kako bih skinula stomak a interesuje me koje bih vezbe mogu da radim u kucnim uslovima jer nemam bas puno vremena a ni jednu teretanu blize....ja inache radim kuci pilates 3 puta nedeljno ali to nije dovoljno za zatezanje trbusnjaka i za suzavanje struka....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #3 on: January 03, 2010, 04:00:10 PM »
ko ti je rekao da je ovo pravilna ishrana  :dunno:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #4 on: January 03, 2010, 04:03:50 PM »
pa doktorka Milka Drezgic...ona je endokrinolog a bavi se problemom hormonskih poremecaja, gojaznosti i dijabetesa.

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #5 on: January 03, 2010, 04:07:44 PM »
pa doktorka Milka Drezgic...ona je endokrinolog a bavi se problemom hormonskih poremecaja, gojaznosti i dijabetesa.
ma ti doktori ponekad pricaju stvarno gluposti  :pullhair:
sjedi lijepo i citaj forum, ovo je najbolje mijesto na kome si zavrsila,  :evillaugh:
pa ti u svojoj prehrani gotovo da i nemas proteina, :hitself: nije ni cudo sto ti je ostao trbuh
citaj, citaj i uci, sigurna sam da ces uspijeti  ;)

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #6 on: January 03, 2010, 04:26:16 PM »
ma ko je rekao da ja ne jedem meso i ribu..jedem cak to najvise od svega..nego jel imate neke savete koje vezbe da radim i sta da izbacim

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #7 on: January 03, 2010, 05:02:21 PM »
iz onoga sto si napisala, mi mozemo iscitati da najvise od svega jedes ugljikohidrate, a neke kvalitetne proteine 1xdnevno
daj si malo truda da ispisi sta, kad i koliko jedes?????
a neko ce se vec javiti s nekim vjezbama za tebe, netko tko ima vise iskustva od mene :yes:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #8 on: January 03, 2010, 05:24:01 PM »
pa doktorka Milka Drezgic...ona je endokrinolog a bavi se problemom hormonskih poremecaja, gojaznosti i dijabetesa.
ovo sto ti je ona dala mozes slobodno da bacis..to je nesto sto se koristilo 50 ih godina kada je ona isla u skolu..i sve je to bilo na ustrb misica.
pa nakon dijete osoba izgleda kao prazna vreca..a salo je ostalo..
ishranu menjaj pod hitno ..vezbanje je manji problem.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #9 on: January 03, 2010, 05:33:14 PM »
dobro, ajde onda da vas poslusam....sta mislite o GI dijeti jer ja imam problema sa hormonima pa mi se stvorila insulinska rezistencija pa sam razmisljala da mozda i zbog toga ne mogu da skinem stomak.....? Pre par godina sam drzala Atkinsa jedno kratko vreme i skinula sam 12kg za 2 meseca i posle se nisam gojila ali mi se desio disbalans hormona i onda sam se za vrlo kratko vreme natovila i zavrsila sa 34 kilograma vise..ja sada imam sigurno jos nekih 15 kilograma da skinem ali nije tako strasno kao sto je bilo...samo me zanima sta da radim jer ona ishrana koju vi pisete po forumu meni ne smanjuje stomak...