EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA  (Read 14519 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Msmaza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #40 on: March 09, 2008, 09:06:36 PM »
 :boxed: sad me i plašiš! mislila sam prije tjedan dana da će to proći, kao mala upala mišića i zglobovi nisu navikli na takav način vježbanja, stvarno nisam mislila da bi moglo toliko boljeti i to tako dugo!?
ok, sad pazim malo više. cijeli život se borim s tim kilama i raznim dijetama, a zaboravila sam ono što je starno bitno-svoje zdravlje. e sada sam odlučila dovesti se u red, i prehranu i vježbanje. svi bi mi htjeli da to ode s nas u roku "odmah", al nek samo odu polako al sigurno.
za ova 2 tjedna koliko se pridržavam ovog načina prehrane i vježbanja već primjećujem male promjene na bolje, a organizam se valjda čudom čudi toj normalnoj hrani i neizgladnjavanju!
uspjet ću, uz pomoć svih vas iskusnih!  :clap: eto, mali zastoj, neka, samo da ostane mali.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #41 on: March 09, 2008, 09:09:02 PM »
editovao sam prosli post,procitaj ono sto je dopisano
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Msmaza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #42 on: March 09, 2008, 09:34:54 PM »
hmm, ok, onda možda ipak pričekam s novom spravom.
ovo moje čudo je prošlo puno km al još se dobro drži, neću bacat pare nepotrebno.
samo mi se tako činilo prelagano pa sam zato mijenjala opterećenja.
milane hoćeš mi, molim te, odgovoriti na pitanje koje sam postavila u temi za sagorevače masti, da se ne ponavljam sad tu.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #43 on: March 09, 2008, 09:40:50 PM »
video sam pitanje tamo..ne znam kako koji radi jer ih ne koristim
svi preporucuju animal cuts,ali zene ne bi trebale da ga koriste
moze sve to i bez fat burnera,vecina njih je samo placebo ;)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Msmaza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #44 on: March 09, 2008, 09:51:51 PM »
placebo?!  :rolleyes01: phh, mogla sam mislit! ovi moji djeluju-imam više snage i više se znojim, a sad jesu li placebo ili ne..?  :innocent: nisam imala nikakve loše nus pojave od njih, nikakvo lupanje srca ili tako nešto, a stvarno ne želim se krkat s nečim nepotrebnim i prejakim.
a kakve mogu biti komplikacije ovakvog đipanja i bolova u zglobovima?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #45 on: March 10, 2008, 08:29:10 PM »
pitanje je kako skaces i doskaces kada radis vijacu.isprobavaj malo razne kombinacije..u glavnom ne mogu svi sa velikom kilazom da se odbacuju na prstima i docekuju na prstima..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Msmaza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #46 on: March 10, 2008, 10:28:32 PM »
uglavnom na prstima, ali puno mi je lakše kad skačem jedna pa druga noga, kao da trčim. ovo sam zaslužila skačući na obje noge-2 x na mjestu pa preko vijače. nije mi odgovaralo, al baš sam išla forsirati "da se uvježbam".  :wallbash1:
danas mi je malo lakše, uglavnom boli ona noga koja mi je i inače problem.
jedva čekam da se to smiri da mogu ponovo skakutati! stavit ću si i neku podlogu da ne skačem baš po betonu.
inače, radila ujutro hiit na orbitreku, pazila na puls, sve ok, ni zglobovi me nisu boljeli dok sam vježbala.
a kakve posljedice mogu biti za zglobove u takvim slučajevima?

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #47 on: March 11, 2008, 05:30:10 PM »
Quote
posljedice mogu biti za zglobove
trose se, tj. trosi se hrskavica
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Msmaza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #48 on: March 14, 2008, 05:20:11 PM »
Hvala Tanja, mislim da sam se propisno usosila s tim zglobovima!  :pullhair:
I ono što sam vježbala na orbitreku nakon toga je izgleda stavilo točku na I. Prestala sam s vježbanjem-ko da me netko kaznio najgorom kaznom!! To mi se činilo ko najpametnije dok se ti zglobovi ne smire kako treba jer sam imala osjećaj da bi me svaki pokušaj forsiranja bacio unazad i nikad kraja tome!
A imam i problema sa hormonima (nije štitnjača), moj doktor opće prakse rekao je da je to dosta komplicirano za liječenje i da tu treba dosta truda i od strane ginekologa i endokrinologa, pitanje je i bilo kakve potencijalne trudnoće u budućnosti... Ne zvuči mi dobro, ali vidjet ću šta će doktorica reći na to.
I da, imam krizu. Pokleknula prekjuče, jučer izdržala na proteinima, a danas opet pojedoh šta ne bi smjela. :wallbash1: (neke zobene kekse)-valjda hormoni luduju.
Nadam se da ću u ponedjeljak biti u formi za orbitrek bar pa da počnem sve kako bi trebalo.. :crybaby:

Offline Msmaza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: I JA BI SKINULA 10 KG, VEGETARIJANKA
« Reply #49 on: March 18, 2008, 06:38:11 PM »
Pozdrav svima!  :dir_bye1:Evo mene da prijavim svoje stanje! Mada nisam ništa pisala, redovno vas pratim i upijam ko spužva!  :book:
U petak išla u grad i nahodala se, ustvari, našepala-još mi je gore bilo! Onda mi je mama uvalila "Deep relief" i ajde par dana mackala nogu i nisam vježbala inače cijeli tjedan-do subote! Nisam mogla više pa raspalila po orbitreku pa kud puklo! I eto jučer se to smirilo  :jupi:, još osjećam laganu neugodu ali ništa to nije i najrađe bi počela skakutat opet, al eto ti snijega (u kući nemam gdje)!  :pullhair:
Nema veze, odradila ja hiit na orbitreku! :clap:
Radim ga svaki dan, po onome što su sve pametni ljudi ovdje napisali zaključujem da sam u dobroj kondiciji jer mi se puls umiri na oko 115-120 otkucaja za minutu, a jačim tempom (oko 150 otkucaja) vozim 2 min? Molim ispravak ako griješim!
I kad počnem opet skakati preko vijače, dal bi mi pomoglo da stavim onaj elastični povez oko zglobova? Jel bi to umanjilo mogućnost ponovne ozljede?