EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj problem  (Read 10869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Angel

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Moj problem
« on: May 29, 2007, 10:12:27 PM »
Za pocetak jedan veliki pozdrav...
Surfovala sam netom i naletila na ovaj interesantni forum koji mi se jako dopao,posto i ja imam problema odlucila sam da se posavjetujem sa vama.
I ja zelim da smrsam,nisam pila nikakve tablete niti cajeve jer od toga nema nista,citav zivot sam ovakva i oduvijek pokusavam da smanjim slatkise,hljeb i tako te namirnice koje goje ali nikada ne ostanem pri tome dugo...
Vec 5 godina treniram kosarku,kada imam vremena idem na jedan fitness,stalno sam na igralistu igram basketa,a ljeti i trcim na stadionu...Pre 2 mjeseca sam se uclanila u teretanu i najvise vremena provodim na traci za trcanje i biciklu,ali....ja i dalje imam visak kilograma.
Imam stvarno jake noge i to je najveci problem,stomak nije (istina da ga imam) ali nije veliki :)
Imam kompleks i imam osjecaj da moja psiha dodatno utice na mene...
pomozite da skinem kg! :wallbash1: jer se osjecam grozno

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Moj problem
« Reply #1 on: May 29, 2007, 10:25:50 PM »
Pozdrav naforumu.
Da bi ti neko ovde na forumu mogao dati savete, prvo napiši detaljnije o tvojoj ishrani, kad i šta jedeš, visinu/težinu, kao i ostale detalje koje misliš da bi mogli biti važni.
Pomoć sigurno neće izostati :)

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Moj problem
« Reply #2 on: May 29, 2007, 10:28:48 PM »
cao angel evo da ti pozelim dobrodoslicu  :blowkiss:

ako si se tek prikljucila, predlazem ti da pogledas ostale teme malo procesljas forum jer ima svega sigruna sam da ces naci mnoge odgovore  ;)
super sto treniras kosarku, vidim da si aktivna i fitnes je tu jako pohvalno :yes:
ali vidim i dalje imas problema s kg,kolko je kg u pitanju da li zelis da smrsas , ili da se zategnes?  e sad pored tolike ativnosti 5g covjek bi se pitao kako je to moguce da si nezadovoljna ..
ono sto mi zagovaramo ovde i idemo iz pocetka stalno jeste "pravilna ishrana" znaci ona cini vise od 50% , ako ne unosis u organizam ono sto je potebno mozes i da treniras dan i noc neces doci do zeljenog..
ako ti nije problem za pocetak da ispises jedan svoj dan znaci od jutra do mraka ,kako izgleda kad ustanes , dorucak obaveze ,  rucak itd kako se hranis...pa da vidimo taj jelovnik o cemu se tu radi za pocetak  :blowkiss:

Offline Angel

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Odg: Moj problem
« Reply #3 on: May 29, 2007, 10:39:51 PM »
OK!
Sto se tice ishrane,nikada nije redovna,ali evo npr sta sam danas jela: oko 10h jela sam neko meso i onda sam otisla u skolu,u skoli sam samo popila 2x 0,5 l jana(ukus borovnice),kada sam kuci dosla oko 7 jela sam tresnje i pojela 2 kiflice...
A nesto u globalu bi izgledalo ovako: izmedju 8-11 imam dorucak(jaja,nekada zitarice sa mlijekom,kifla sa pastetom,mileramom i sl),u skoli ne jedem (nekada samo stapice) ali popijem sok ili vodu,i onda navece kada dodjem kuci pretezno me ceka voće (tresnje,jagode,jabuke),isitna da cesto veceram posle skole(nesto sto mi ostave od rucka :twisted:)
A vikendom imam jace obroke,rostilji,pohovano meso,kolaci....
Visoka sam 170 a imam 75 kg
Obaveze: jutro provedem za knjigom,a posto ide raspust spavam duze i citav dan radim za racunarom
             skola od 1 do 19,od 19:30 - 21 kosarka,navece opet racunar i ucenje,a kada je odmor setnja u gradu
                                                                               

Offline Angel

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Odg: Moj problem
« Reply #4 on: May 29, 2007, 10:46:07 PM »
I zaboravila sam da kazem da mi se cesto desava da jedan dan nista ne jedem,a drugi jedem malo vise
I zelim da smanjim tezinu,kod mene nije slucaj da salo kipi :) i da imam puno celulita(ne kazem da nemam nikako),nego ta masa i tezina i NOGE mi prestavljaju problem

Hvala!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moj problem
« Reply #5 on: May 29, 2007, 10:55:53 PM »
pozdrav Angel..procitaj bilo koju temu i imaces odgovore gde gresis.onda formiraj konkretna pitanja so se tice tebe da bi preciznije usla u materiju..kao sto ces videti mi smo toliliko toga ispisali svima da mozes da doktorias na toj temi..
za pocetak ces videti da bi smrsala moras da jedes i to redovno..verovala ili ne..kada to savladas ides na stepenik vise..
zamolio bih te da uredis svoj profil..lepse je :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Angel

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Female
Odg: Moj problem
« Reply #6 on: May 29, 2007, 11:03:56 PM »
Hoću,vidim da ima svakakvih informacija ovde,hvala
ewo sredila sam profil ovoliko za pocetak,tek sam vas pronasla i registrovala se nisam imala vremena :twisted:
pozdrav

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Moj problem
« Reply #7 on: May 29, 2007, 11:14:26 PM »
samo polako korak po korak  :blowkiss:

uzivaj u citanju  :yahoo:

Offline Maja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Female
Odg: Moj problem
« Reply #8 on: May 30, 2007, 08:56:15 AM »
Pozdrav Angel i dobrodošla  :blowkiss:
Samo iscitavaj teme, zaista sve pise. Odmah ces uvidjeti da si se lose hranila i zbog toga rezultata nije bilo.
A samo da napomenem za tu Janu sa okusima.. Ono sto je na etiketi suha tvar, to je u 1,5l vode 10 jusnih zlica secera! Dakle tu vodu daaaaaaleko izbjegavati, gora je od sokova kad pogledas. Od tekucine pij samo obicnu vodu ili zeleni caj...

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Moj problem
« Reply #9 on: May 30, 2007, 09:20:36 AM »
Hello Angel , dobro dosla  :blowkiss:
Kad malo procesljas forum, ono sto ti nije jasno pitaj slobodno, pomocicemo ti, a ti moras da nas slusas ako zelis da skines suvisne kg !  :yes: ;)  ;D