EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hourglass figura iz magazina  (Read 10020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #10 on: January 03, 2010, 06:18:02 PM »
insulinsku osetljivost resavaj sa omega 3 mastima, pravovremenim uzimanjem uh , vodi racuna o gi namirnicama..
i ja da jedem cokoladu u 15 h ne da bih bio debeo, nego prasac..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #11 on: January 03, 2010, 06:24:48 PM »
Znaci vec si probala da se hranis kao sto je napisano u Lazicevom uputstvu i nije ti pomoglo, jel sam dobro razumela? onda ne znam sta drugo, jer ovde se svi hranimo tako. kad si drzala dijetu i koliko dugo? Pitam jer ovo sto si ti napisala kako si se hranila je uzas, mislim velnes keks, makaroni, voce, cokolada itd... preporucujem ti da opet procitas lazicevo uputstvo i ono sto je undercover pisala, napravis neki i plan pa ga napises ovde pa da ispravljamo ako treba.

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #12 on: January 05, 2010, 04:19:49 AM »
ma ovo sam navela kao primer, naravno da ne jedem makarone, keks i cokoladu svaki dan  :lol:....rapitala sam se malo oko GI dijete tj namirnicama koje treba da unosim i mislim da ce mi to pomoci kad je insulinska rezistencija u pitanju..e sad mi trebaju vezbe......... :dunno:nemam ideju sta da vezbam ali ako moze nekako da mi objasnite u kucnim uslovima i da ne treba mi da vezbam noge jer sam ionako nabila misice od treniranja plivanja, mozda neke vezbice da ih izduzim..jao dosadna sam jel da  :crazy:

Offline nanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #13 on: January 06, 2010, 04:07:23 PM »
Nisi.. vjeruj da nas ima jos koji zeljno iscekuju odgovor na to cuveno pitanje.. da li je uopste moguce doci do "hourglass figure"  vjezbanjem, ili jednostavno ne mozemo protiv nase tjelesne konstrukcije  :nonono: Jer ima nas koji bismo zeljeli istaknuti obline, nekim cudom, ako ih imamo il nemamo.. ma narode  :help:  :lol:

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #14 on: January 08, 2010, 05:16:17 PM »
Lazicu da li mozes da mi napises neke vezbe za suzavanje struka jer sam cula da pilates i klasicni trbusnjaci onako izravnaju struk a ja bih da ga naglasim :D

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #15 on: January 09, 2010, 04:05:41 PM »
Ako na stomaku ili uopste predelu struka imas salo, onda je moguce da istanjis struk tako sto ces skinuti isto pravilnom ishranom i kardio treningom, takodje radi i trbusnjake, imas raznih...pa kombinuj. Pogledaj ovde neke...

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,156.0.html

Ukoliko nema sala to je vec druga prica...ne moze se tu mnogo pomoci, radi ramena i struk ce vizuelno biti tanji.
masa je mama   :lol:

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #16 on: January 11, 2010, 03:51:52 PM »
pa vise je pravilna ishrana u pitanju..znaci do 12 sati jedem voce, u 12 sati pojedem parce integralnog hleba sa nekim mlecnim namazom i povrcem(bilo da je sveze ili tursija), a posle oko 2-3 rucam ali kombinujem tipa belo meso, dinstani kupus,parce hleba i salata samo sto posle svakog zalogaja popijem po gutljaj vode(savet doktorke jer kaze da voda ne valjda da se pije nakon obroka vec da je dobro da se zaliva svaki zalogaj jer se manje pojede sto je tacno)..a onda nakon 3 sata pojedem stanglicu crne cokolade ili neki wellness keks ili neku tablicu od zitarica i tako a za veceru ili pojedem malo kuvanih makrona sa paradajz sosom ili musli sa jogurtom ili solju mleka zavisi koliko sam kada gladna.Mislim ovo je samo okvirno..nisam drzala dijetu mislim i dalje se tako hranim i mnogo se lepse osecam kad kombinujem tako.Rekla mi je voce do 12 jer tada je telo u procesu ciscenja od toksina, a ne bi trebalo da se jede posle 8 jer tada se zavrsava proces prehrane.....samo ne znam sta tacno da izbacim kako bih skinula stomak a interesuje me koje bih vezbe mogu da radim u kucnim uslovima jer nemam bas puno vremena a ni jednu teretanu blize....ja inache radim kuci pilates 3 puta nedeljno ali to nije dovoljno za zatezanje trbusnjaka i za suzavanje struka....

ufffff, kakvo crno voce, tebi treba JEDNA JABUKA DNEVNO, PLAFON i limunade aj kolko oces, recimo, i pored te jabuke jos malo necega, al gledano u "komadima" to je 2-3 MAXIMUM, i to samo sto je zima pa treba vise vitamina, inace VOCE UJUTRU tovi samo tako, nije ona pomorandza cedjena ujutru dzabe reklamirana, da se ljudi natove pa da bi skidale kile posle, inace sto ti rece Lazic, trazi hranu sa niskom GI, i tebi cu reci ovde sto i svima, DETE TREBA TI I MAST U ISHRANI, i to ne samo NEZASICENE, vac i ZASICENE, bez toga ti nema hormonskog balansa, nek to bude 1-2 jaja dnevno, al nek bude, ili bilo koje meso, znaci ne samo posno, vec i ono bre normalno.
Kostunjavo voce? orasi?
Mislim da bi tebi vise pomogla balansirana ishrana nego neke dramaticne dijete tipa keto ili rotacije UH itd....
Za veceru MAKARONE ili MUSLI?!?!?!?c Taj ko ti to rece.........MUSLI?? To nemoj ni pogledas vise, JER tu ti je spakovano VOCE + ZITARICE, znaci katastrofa samo tako, cepaj pirinac, krompir, ovsene (sto nije isto ko i musli, al lici ;) ), ponekad al smao ponekad za promenu zuti kukuruz tj kacamak od istog, to su ti UH.
I da, origano ako koristis, slobodno baci sve sto imas u kuci, on iritira estrogen.
Aj pa srecno!!!
Kako studije?  ;)

Offline Dejana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: Hourglass figura iz magazina
« Reply #17 on: January 15, 2010, 04:27:01 PM »
ccc ti svuda moras da me nadjes..ma studije--vuku se kao po obicaju....ma pocela sam da jedem malo vise mesa i jaja...a batalila sam voce ujutru i musli :D....ma bila sam ja na Atkinsu i u sustini meni takva ishrana odgovara ali svi su u fazonu kakav atkins a ja sam jela po pravilu kako je napisano na www.atkins.com po fazama..izgleda da meni UH u normalnoj kolicini ne odgovaraju...




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:43:06 AM by Und3i2c0v3i2 »