EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: POSLUSALA SAM VAS JEEE  (Read 33937 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: POSLUSALA SAM VAS JEEE
« Reply #140 on: October 15, 2009, 01:27:31 AM »
Mia nemoj da se ljutis tvoj najveci problem je psiholoski - na 100 mesta si napisala kako nisi debela ali si "uvrtela sebi u glavu tih 55 kg"! sta ti to znaci?? pa da si malo citala, kao sto pricas da jesi, znala bi nisu kg bitni nego obimi i IZGLED. za teretanu se takodje neverovatno tripujes, lepo pise svuda da ne mozes da se nabildujes tek tako, a ta traka i trbusnjaci sto kazes da si radila nije TERETANA. vec pravis veliki deficit ishranom (ne znam sta ti stane u 35 grama uh al ajde) a ti sad kreces i na kardio, a nigde tegova. posle kad visi koza onda kukate. dalje, suvise obracas paznju na neke stvari tipa da li sir ima 2% ili 5% masti. mnogo kukas za slatkisima, moras to da rascistis sa sobom, jer ces u protivnom cim zavrsis sa dijetom da pocnes da se razvaljujes od hrane. inace stalno postavljas maltene ista pitanja, a tako je bilo i u tvojoj staroj temi, secam je se. dovoljno je da procitas uputstvo za skidanje kg ili ono sto je undercover pisala i sve ce biti jasno. mislim stvarno, bez ljutnje, zaista ti pisem ovo iz NAJBOLJE namere, jer sam i sama prosla kroz ceo proces mrsavljenja i to uspesno. znam da svako ima puno nedoumica na pocetku ali ti vise nisi na pocetku. sve najbolje ;)

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: POSLUSALA SAM VAS JEEE
« Reply #141 on: October 15, 2009, 09:25:02 AM »
...Iskreno ja bih se vise bazirala na taj izostanak menstruacije i to gledala da sredim...ishrna je salba, moze lako da se desi/verovatno/ da je menstruacija zato izostala.
Kako zapravo izgleda tvoj 1 dan, od ujutru do uvece, aktivnosti ishrana...?
Da li je taj problem sa menstruacijom resen?




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:07:51 AM by Und3i2c0v3i2 »
masa je mama   :lol: