EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Specifican problem, cilj - SMRSATI  (Read 12961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Specifican problem, cilj - SMRSATI
« Reply #20 on: January 09, 2008, 11:08:31 PM »
Ma kakvo sazaljenje,...aj ti samo kreni sa ishranom i laganim aktivnostima...kao sto smo ti pisali... :innocent:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Specifican problem, cilj - SMRSATI
« Reply #21 on: January 09, 2008, 11:23:56 PM »
cekaj ti si me kontaktirao na mail?
ovako stoje stvari..mogu jedino da ti dajem neke uopstene smernice ali da se za svaku odluku konsultujes sa svojim lekarom..iako ja nemam neko misljenje o njima sto se tice njihovog znanja o ishrani i vezbanju..
ali to je jedini uslov da nesto pisem na ovu temu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Specifican problem, cilj - SMRSATI
« Reply #22 on: January 10, 2008, 12:22:46 AM »
da i ja upisem koju :)

Quote
... totalno udaljio od sportskih aktivnosti.Jedina aktivnost mi je bila dva trbusnjaka dnevno -jedan kad ustanem, i drugi kad legnem uvece da spavam

ovo da je napisao bilo ko drugi, isto bi dobio savet da krene sa laganim kardiom ... neki malo brzi hod i sl. trebas da prvo steknes neku kondiciju ;)
vidi i za skroz zdrave osobe koje nemaju visak kg a koje su fizicki bile slabo aktivne u duzem periodu, nagli i intenzivni pocetak bavljenja sportom predstavlja veliki sok za organizam. i nemoj da mislis da te ljudi sazaljvaju, samo se oprezni ... niko od nas se ne usudjuje da savetuje tek tako putem net-a nekog sa problemom kao sto ga ti imas. na ovom forumu ima jos clanova sa zdrastvenim problemima cak i sa hendikepom i prema svima se odnosimo isto ... oprezno, uz mnogo pitanja :) velika je to odgovornost.
i jos nesto ... najvecu odgovornost trebas da imas ti prema samom sebi, jer razumem te, mlad si i ne zelis da se predas, i ne treba ... svaka cast na entuzijazmu, ali ipak moras da ulazis pametno u ovu pricu. prof sportisti ipak imaju iza sebe tim lekara koji ih nadgledaju
svako dobro ...
:flowers:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Specifican problem, cilj - SMRSATI
« Reply #23 on: January 11, 2008, 04:43:29 PM »
Quote
Probao sam nekoliko puta, ali svaki put dodjem u istu situaciju, da postanem toliko napet i nervozan da jednostavno nisam u stanju da ostavim

uzmi kupi jedno kilo whey proteina od nekog ukusa koji ti se svidja ako ti je bas frka za slatko i kad ti se jede slatko razmutis jednu dozu i popijes
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline turijent

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Specifican problem, cilj - SMRSATI
« Reply #24 on: January 12, 2008, 11:56:35 AM »
jesi li poceo ? sam si rekao da ima kosarkasa koji imaju pejs znaci da bi i ti mogao naravno kao sto ti je tanja rekla bitno je dapocnes lagano jer sam kazes da si se dosta ulenio ta lenjost verovatno je posledica operacije oporavka itd...  znaci osetio si potrebu da se boris protiv toga, ja o pejsu neznam nista ali o borbi za normalnim zivotom znam dosta i sam imam specifican problem koji se razlikuje od tvog ali sustina je ta ako zelis da pobedis potrebno je mnogo ulaganja i truda u samoga sebe vidis li slicnost sa BB mnogo su ulagali i znoja potrosili da bi imali takvo telo. E ja bih ti preporucio i teretanu i da znas da u teretani nema potrebe za podizanjem ogromnih tezina (samo dovode do povreda i zdravih osoba), nego male tezine uz pravilan rad cine cuda, znaci na svakoj vezbi treba da osetis misic koji treniras (treniras grudi-mislis grudi) i sve to radis polako bez trzanja i cimanja celog tela i veruj mi ovakav trening je najefikasniji i puno gaje teze ispostovati nego samo nabacati tezine i trzati tegove. i treniras onoliko koliko ti smatras da je dosta stim da niko netrba duze od sat vremena  i naravno    I S H R A N A !!! eto toliko pozdrav pa se jevi da kako napredujes



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 15, 2010, 12:49:51 PM by Und3i2c0v3i2 »