EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sada malo i ja  (Read 26731 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Sada malo i ja
« Reply #10 on: February 25, 2007, 03:23:42 PM »
skrobaste i vlaknaste nemoj da mesas...imas dovoljno dana za salate..poenta je da svakodnevno sokiras organizam promenom ishrane..
Nije ograniceno voce nego sada eliminisemo sve sto moze da bude potencilani uzrok povecanju masti..
Nece ti nista biti za 14 dana.. ;)
« Last Edit: February 25, 2007, 03:36:24 PM by Lazic »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Sada malo i ja
« Reply #11 on: February 25, 2007, 03:30:36 PM »
I to sto kazes, veca je ta psiholoska frka-jao ne smem ovo, ne smem ono, kao deriste kome ne daju neku igracku pa ono vristi iako ima vec 10 istih takvih.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Sada malo i ja
« Reply #12 on: February 25, 2007, 05:04:07 PM »
Alecita,,samo napred..Mozes ti to... :yes:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Sada malo i ja
« Reply #13 on: February 25, 2007, 05:31:10 PM »
E vala ima da mogu!
Svaka cast ovim devojkama koje su krenule da skidaju (i uspevaju) ozbiljne viskove, a ja kao najrazmazeniji stvor kukam, a moj se visak maltene ni ne vidi.
Moram samo da napravim neku organizaciju u mom "idenju " u teretanu. Inace idem uglavnom 4xnedeljno (jel' to dosta??), ali bez zglavnog plana, od toga 2x na nesto sto se zove interval training i traje sat i 15 min, smenjuju se trcanje, step i tegovi; jedanput na nesto sto se zove interval step, ista stvar bez trcanja, sve po stepu +tegici, i jedared onako na suvo i onda mi instruktor zada domace zadatke, i to obicno bajs oko 20min na pocetku, pa vezbe na spravama za zadnjicu, unutr. i spolj strana butina, opterecenja su oko 20-25kg cini mi se, serije 3xpo NE MOGU DA SE SETIM KOLIKO ponavljanja, trbusnjaci na podu,i jos neke vezbe,  radimo i iskorak, pa na kraju ili ona sprava kad "veslas" stojecki, oko 15-20 min, ili traka-oko 20min brzog hodanja sa nagibom ili trcanja, i onda ja preminem. A nekad i jedno i drugo, samo sto izmedju udene i neku spravu koja se uglavnom tice nogu i tura, a nekad i tegovi-ruke.  (sve ukupno oko 1h i 30min, malo vise.)
Prosvetlite me.

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Sada malo i ja
« Reply #14 on: February 26, 2007, 01:52:14 AM »
Dosadna sam, ali moram da pitam: kada su dani bez uh, znaci jesti samo ribu/meso/jaja+povrce, brokoli sargarepa,kupus..(koliko, da ne preteram???). Jogurt&co? Sirevi nemasni? Kafa moze? Caj moze sigurno...

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Sada malo i ja
« Reply #15 on: February 26, 2007, 02:35:40 AM »
jogurte nemoj, sirevi mogu, ali oni posni od obranog mleka(0% mlecne masti), kafa moze pre treninga...bez secera. kupusa, brokolija mozes daosta, jer imaju vrlo mali procenat uh.
over & out

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Sada malo i ja
« Reply #16 on: February 26, 2007, 10:30:18 AM »

Hvala :)
Koliko shvatih, vlaknasti UH mogu kada su cisto proieinski dani???   :hmm:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Sada malo i ja
« Reply #17 on: February 26, 2007, 10:47:33 AM »
Ale kao sto ti je Laki gore naveo

Sreda: 110gr proteina,proteinski dan...dakle..nista UH, samo unosi proteine preko 150 gr i  povrca..brokoli..sargarepa..kupus..itd
Subota:110gr proteina,  0%gr UH...samo gomile povrca kao i u sredu


vidis ... znaci krkaj vlaknasto  :thumbup1: :blowkiss:

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Sada malo i ja
« Reply #18 on: February 26, 2007, 12:29:07 PM »
tako je...slobodno jedi dosta vlaknastog povrca...pogotovo zbog velikog unosa proteina jer pomazu probavu
over & out

Offline Alecita

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 132
  • Gender: Female
Odg: Sada malo i ja
« Reply #19 on: February 26, 2007, 06:15:22 PM »
E vala ima da mogu!
Svaka cast ovim devojkama koje su krenule da skidaju (i uspevaju) ozbiljne viskove, a ja kao najrazmazeniji stvor kukam, a moj se visak maltene ni ne vidi.
Moram samo da napravim neku organizaciju u mom "idenju " u teretanu. Inace idem uglavnom 4xnedeljno (jel' to dosta??), ali bez zglavnog plana, od toga 2x na nesto sto se zove interval training i traje sat i 15 min, smenjuju se trcanje, step i tegovi; jedanput na nesto sto se zove interval step, ista stvar bez trcanja, sve po stepu +tegici, i jedared onako na suvo i onda mi instruktor zada domace zadatke, i to obicno bajs oko 20min na pocetku, pa vezbe na spravama za zadnjicu, unutr. i spolj strana butina, opterecenja su oko 20-25kg cini mi se, serije 3xpo NE MOGU DA SE SETIM KOLIKO ponavljanja, trbusnjaci na podu,i jos neke vezbe,  radimo i iskorak, pa na kraju ili ona sprava kad "veslas" stojecki, oko 15-20 min, ili traka-oko 20min brzog hodanja sa nagibom ili trcanja, i onda ja preminem. A nekad i jedno i drugo, samo sto izmedju udene i neku spravu koja se uglavnom tice nogu i tura, a nekad i tegovi-ruke.  (sve ukupno oko 1h i 30min, malo vise.)
Prosvetlite me.

???????? Dobro? Nije dobro? Sugestije??????????
Hvala unapred!