Trening > [Arhiva]
smrsala sam 10kg, zelim da idem dalje
<< < (166/167) > >>
maja88kg:
hvala vam puno :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:
bas ste me prijatno iznenadili :rolleyes01:
maja88kg:
Veceras vodim porodicu na veceru. Meni je danas dan sa 0uh. Hmmm, planirala sam pastrmku sa rostilja za sebe,a ostali sta god zele :dunno:. Ne dam se ja tako lako  :nonono:
Leyla:
Majce Sretan Rodjendan Sve naj naj puno zdravlja prvenstveno a ostalo ce samo doci ... :blowkiss: :blowkiss:

Zelim ti da istrajes u ovome do kraja puno si napredovala i promijenila lose navike prvenstveno kaok vrijeme odmice to je sve bolje, polako mijenjas nacin zivljenja sto je dobro za tebe i ides polako ali uspjesno prema svome cilju..nemoj da se opterecujes kad dodje do zastoja ,jer kad pogledas unazad ogroman napredak si napravila samo polako opusteno i vrijeme ce pokazati,a  ovo ce sve biti juce i kad pogledas iza sebe bit ces sretna :)

velika  :blowkiss:
maja88kg:
Leylo hvala ti i ljubim te ljubim ljubim ljuubiiimmmmmmmmmmmmm :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:
maja88kg:
Ovih dana sam u kuci bila samo na kratko, hranu sam spremala uvece i nosila svuda sa sobom.
Javljam se na brzinu sa novim merama :clap: :clap: :clap:. Vaga je sjurnula dole :yes:, obimi u kuku i struku po 2 cm :dunno:, ali se najvise vidi promena na nogama i rukama :yes:. Veceras idem na more, idem da se pakujem. Osecam se laksom i prija mi ova promena.
Lazicu napisi mi unos uh za sledecu nedelju. Nosim i vagicu na more mozete da zamislite?! Samo se bojim, iskreno se plasim hocu li tamo izdrzati da se pridrzavam svega. Iskreno, idem sa tom namerom, ali prosto imam strah. Bacicu se na plivanje samo tako.

Eto mene danas na kratko jos koji put da vidim sta dalje. Ljubim vas sve divni ste! :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:
Navigation
Message Index
Next page
Previous page

Go to full version