EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Studentica u borbi s kilama... :-)  (Read 69495 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #180 on: February 02, 2009, 11:28:46 AM »
Razumijem....
Onda cu polako ali sigurno...Ovako cemo.... VARIJACIJA (100,50,0,50,100,0,0) + TRENING CARDIO u jutro svaki dan...a utezi 3 puta tjedno!


Kako da ukombiniram onu "famoznu" nedjelju? izbacim masti?

Evo jutros odradila teretanu, CARDIO sat vremena na prazan zeludac (kavu popila prije toga)...radila sam i HIIT! (danas mi je znaci 100UH) :blowkiss:   dobro za pocetak...i odma se bolje sada osijecam! :blowkiss: :clap: :clap:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #181 on: February 02, 2009, 12:11:30 PM »
Edit: nadjoh odgovor....
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #182 on: February 02, 2009, 04:21:45 PM »
@Sisley
dobro je, jos par dana i nece vise biti tesko a osecaces se jos bolje  :clap:
@Mr.X
evo malo "praznih mudrosti" o jadnim eskimima lol
Quote
The primitive Eskimos obtained about 90 percent of their calories from meat and fat from seals, whales, caribou and fish. They illustrate the long-term effects of low-carbohydrate diets. Despite many generations of low-carb eating, Eskimos did not completely adapt to it. Several scientists reported that primitive Eskimos suffered from diet-related liver enlargement. When Eskimos traded in some fat and protein for carbohydrates, their livers reduced to a healthy size.6

Although they had a remarkable resistance to dental decay and heart disease, Greenland Eskimos experienced a high incidence of hemmorhagic stroke, possibly caused by their high-fish diet.7,8 They also had a total cancer incidence similar to the Danes,9 among the highest in the world10 and linked to their high fat and protein intake. Eskimos also experienced the world’s highest rate of osteoporosis, despite ingesting at least 2,000 milligrams of calcium daily from fish bones. Their extremely high protein intake caused bone calcium loss.
According to renowned anthropologist Vilhjalmur Stefansson, who lived with Eskimos for several years, they have an average lifespan at least 10 years shorter than Americans. Stefansson specifically noted that Eskimo women “usually seem as old at 60 as our women do at 80.”
izvor citiranog http://www.acupuncturetoday.com/mpacms/at/article.php?id=29031


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #183 on: February 03, 2009, 01:45:22 AM »
@Sisley
dobro je, jos par dana i nece vise biti tesko a osecaces se jos bolje  :clap:
@Mr.X
evo malo "praznih mudrosti" o jadnim eskimima lolizvor citiranog http://www.acupuncturetoday.com/mpacms/at/article.php?id=29031

Ne znam zasto ne dajes konkretan komentar,nego izvlacis citate????

Samo pravis jos veci posao da ti neko objasni stvari u koje se,cini se,ne razumes.....

Da li ti je palo na pamet da su ti navedeni problemi nastali zato sto na severnom polu nema povrca?

I da li ti je poznato da je nedostatak stroncijuma ustvari uzrocnik osteoporoze,a da se isti nalazi u biljkama koje ne rastu na -32132123321 stepeni

Da li mislis da je to sto im je jetra bila uvecana nesto strasno...posto se vratila u normalu cim su ubacili ugljene hidrate?

I na kraju....da li si primetila da u keto dijeti imas dane kada se unose ugljeni hidrati?Ako ti je keto dijeta uopste poznat ;)
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #184 on: February 03, 2009, 01:54:27 AM »
i btw,ljudsk rasa je pre poljoprivrede zivela samo na proteinu i mastima ( i nesto malo fruktoze iz tadasnjeg voca),ljudski mozak se tada najvise razio i doveo nas dovde...

UH  NISU ESENCIJALNI!nema nista esencijalno u njima! Samo su masti i proteini esencijalni! druga je stvar sto smo mi danas razmazeni pa smo navikli na slatko,hleb,krompir itd...

Inache mozak je 80% mast,od toga 10% omega 3,bez masti se ne moze,bez UH se itekkao moze...


i da,sad sam siguran reci ce neko: Pa tada je prosecni zivotni vek bio 17 godina!! Pa da,siguran sam da je sve to zbog iz pakla donete ketogene ishrane....
Why so serious?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #185 on: February 03, 2009, 10:17:55 AM »
nisam rekla da su esencijalni, ali jesu bitni, kao sto su bitni i proteini i masti, i ne mislim da ih treba izbacivati, to je bila moja poruka. a pretpostavljam da vi ne jedete uh, posto koji ce vam. ti hans uzimas samo esencijalne stvari, ono prezivljavas a, tesko ti u zivotu  :clap:
cela ova prica je nastala zato sto je devojka htela 6 dana da ih en jede uopste i da sedmi moze da jede slatkise i tako te gluposti, sto si ti Mr.X prakticno podrzao. u tome je problem. covek je cudo, svasta je u stanju da prezivi, ali i dalje ne mislim da ih treba potpuno izbaciti. plus odakle ce vitamine uzimati, da krka tablete? zasto bi to radila. drugo vegeterijanci koliko ja znam zive bez zivotinjskih proteina. pa ipak zive i ja ne znam da vaze za tupavije od nas mesozdera?! mozda i gresim, mozda za 10 godina otkriju da su UH cak opasni po zdravlje :)
@Mr.X
nije samo jetra
a citat izvlacim da mi ne bi bilo receno da prosipam prazne mudrosti  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #186 on: February 03, 2009, 02:11:13 PM »
Nemam komentara...sve u redu ljudi! 

Budimo tolerantni! :blowkiss:

Kod mene sve po planu za sada... danas CARDIO, na taste...popodne cu malo s utezima vjezbati... jedem po pravilima!!

Saljem puse  :blowkiss: :blowkiss:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #187 on: February 03, 2009, 11:31:40 PM »
ok, nek ide onda bez skroba 6 dana pa sedmi nek vara ....
znam da je u oktobru jedva izdrzavala jedan dan bez UH, a sad ce 6?!  :crazy:
srecno sa tim  :yes:

pa neki ovde ne mogu ni da se zadrze na 300g uh dnevno..ne znam u cemu je problem biti 5dana na 0uh..naravno jeste tesko i sve to..ali ketogena dijeta je vec isprobana stvar i masovno se koristi..e sad..ti kazes da ne valja..ok nemoj da je drzis.samo nemoj da nagovars druge da je ne drze :)
al se nekad dobro jelo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #188 on: February 03, 2009, 11:35:42 PM »
pa neki ovde ne mogu ni da se zadrze na 300g uh dnevno..ne znam u cemu je problem biti 5dana na 0uh..naravno jeste tesko i sve to..ali ketogena dijeta je vec isprobana stvar i masovno se koristi..e sad..ti kazes da ne valja..ok nemoj da je drzis.samo nemoj da nagovars druge da je ne drze :)
vec sam negde napomenuo,keto moze da se radi samo kada se njoj posvetis 100% i pored toga da nista drugo ne radis.ona ne prasta greske.
za svakodnevnicu, nekome, ko nema prioritete, kao neki od nas, :nonono:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #189 on: February 03, 2009, 11:47:47 PM »
uopste nije bilo reci u ketogenoj dijeti. sve je pogresno ispalo ocigledno.
bilo je reci o tome da 6 dana jede proteine i vlakna a sve u cilju da sedmog dana moze da krka slatko i sav ostali junk food. nisam nista rekla o ketogenoj dijeti
znaci 6 dana cu da gladujem da bih sedmi dan mogla da jedem sve sto ne treba, uz kometar "i to funkcionise ako se pridrzavas". tu je nastao problem, i dalje ne mislim da treba davati takve savate.


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads