EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Studentica u borbi s kilama... :-)  (Read 69448 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #210 on: February 05, 2009, 10:40:55 PM »
Dobro vece!
Evo malo da izvjestim i upitam stogod... :yes:
Kod mene sve ok, prehrana je sredjena za sada, ne grijesim, variram UH...pogledala sam na vagu, nema nekih pomaka,...a ok, tek je cetvrti dan gotov, treba period da se tijelo navikne, to razumijem! Ponekada  osijetim malu slabinu, to je valjda zbog procesa prilagodbe...recimo sinoc mi je bilo slabo, iako sam vecerala tunjevinu, zrnati sir i kupus salatu...pa sam za  jedno sat i pol popila casu mlijeka toplog, pa mi se malo prestalo muciti! Nadam se da nije veliki grijeh!! :blush:

I dalje trebam jedno 5-6 kg dolje...! :yes:

Ovako imam pitanje u vezi L-CARNITINA...razmišljala sam da kupim onaj u ampulici (1000mg), ima kod nas u fitnessu, pa da ga popijem prije jutarnjeg trcanja, uz kavu? Hoce li to imati koristi? I smijem li piti ako je dan sa 0 uh? Ne znam, smeta li to taj dan? :help:

Još nešto... trening je u jutro, CARDIO... (nesto vise od sat vremena, jel dovoljno?)...da ubacim i na vecer jedno 40 min steper? imam onaj kucni! sada ne znam, moze li se taj ubrojiti u CARDIO iako, moram priznati da se ne zadisem se na njemu bas....jedino se oznojim ali ne previse, i straznjica me pece dok guram petama...pa sada, jel to ima koristi? :)

Eto, nadam se da ste vi dobro... Saljem pozdrave!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #211 on: February 05, 2009, 10:46:57 PM »
koja kolicina uh?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #212 on: February 05, 2009, 10:51:08 PM »
koja kolicina uh?

--- ne znam...ne pise...MULTIPOWER je, vidjela sam samo a polici pa sam bacila pogled! nisam jos kupila  :blush:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #213 on: February 06, 2009, 12:15:08 AM »
mislio sam na kolicinu uh iz skroba  :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #214 on: February 06, 2009, 08:27:15 AM »
mislio sam na kolicinu uh iz skroba  :yes:
aha, oprosti... :hitself:

...taj dan mi je bilo 0 UH, pa mozda zato...!  :yes:  Ali danas je 100 UH, tako da nema zime!  :clap:

Mozes odgovoriti na ostala ona prethodna pitanja ako ti nije tesko? kada stignes...  :blowkiss:

Plan danas :
...idem ujutro u gym, voziti jedno sat, mozda malo i duze CARDIO, dobro cu se oznojiti... a predvecer cu uzeti taj moj famozni steper pa cu isto odraditi jedno 40ak minuta na njemu...ili odem mozda popodne na trcanje, vidim da je vani konacno sunce izaslo!! :clap: :clap:



zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 15, 2010, 10:09:15 PM by Und3i2c0v3i2 »

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #215 on: May 12, 2012, 12:28:25 AM »
Otkljucao  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #216 on: May 12, 2012, 02:18:47 PM »
Pozdravljam sve...stare, nove, prastare  :yes:
Vauuuu, moja tema pregledana 26000 puta...  :yes: Nadam se da je nekome pomogla... Gledam sada unatrag.... Hm...da mi je ova pamet, a one godine za kojima svi tuguju  :yes: !
Mislim da je prije 5 godina bila tema aktualna i prvo javljanje!!! Mnoge stvari su se u međuvremenu izmjenjale! A, evo, prvo....studentica više nisam! :clap: Sada sam zaposlena, radim ... ali mI nešto nije dalo mira, taj moj pokretački duh, pa ja nastavila s mojom edukacijom. Nadam se kroz koju godinu i prefiksu dr.sc. ! :D Kilogrami su sada na istome... tj, iam jedno možda 3 kg više nego postignuto ovim režimom, malo sam se opustila. Više manje je ovih 5 g situacija bila ista li slična. Nije bilo prevelikih odstupanja u kilaži. Fizički sam i dalje aktivna!! Trudim se da svaki dan uradim nešto, ili trčim ili odem u gym.
Udala se nisam  :lol: :lol: Tek mi 25   :yes: !!!
Zahvaljujem svima na pomoći i komentarima do sada... uh, sad tek vidjeh da imam 22 stranice ispisano... pa me čisto strah ponovno se upuštati u avanturu. No, šalu na stranu  :yes: tu sam da ponovno malo posrožim stvari i obavim posao!  ;)
Lijepo vas je sve vidjeti, forum je debelo zaživio. Ja sam bila tu i tamo, navratila koji puta da vidim novosti i sl... ali nisam trazila otvaranje moje teme, sve do danas!  :yes:

Počela bih s varijacijama od sura... čini mi se da sam ja radila 100, 50, 0, 50, 100, 0, 0... Tako ću i sada! Malo je problem jer moji kuhaju, pa je teže nego do sada kada sam kao studentica mogla sama birati i pripremati, ali nekako ću se snaći. Pazit ću, birati ću.
Ma hajde, prvo, da vas pozdravim, pa ću onda pisati sve ostalo!!!
 :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #217 on: May 13, 2012, 07:42:44 AM »
Nema odgovora... pišem ja dalje...
Malo sam u nedoumici, trebam li ja nesto varirati ili ne, vidjela sam po forumu da neki mogu, trebaju, a neki ne. E sad, budući da ja i nemam neki pretjerani višak, jel... nego mi je potrebno više formiranje, oblikovanje... hm?

Mjerila sam se jutros, pa to izgleda ovako:
VISINA: 182 cm
TEŽINA: (U JUTRO, BEZ ODJEĆE  :lol:) 66 kg
GRUDI: 90 cm
STRUK (onaj gore, ne znam kako to da nazovem): 72 cm
STRUK 2 (onaj donji iznad zdjelicnih kosti): 88 cm
GUZA: 100 cm
BOKOVI (kad skupim noge i izmjerim): 101 cm

Kao sto napominem, ne radi se tu ni o visku, ja sam gradjena tako da imam tanke listove, a u bokovima mi se nakuplja ono salo sastrane ("jahace pantalone", kako već) i imam sala ispod stražnjice... Takoda mislim da bih željela to rješiti.
Varijacije, da ili ne? Netko iskusan?  Što da uradim?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #218 on: May 15, 2012, 08:56:29 PM »
zasto si odmah krenula sa varijacijama..ako mozes samo redukcijom da resis to sto te muci
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sisley

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 106
  • Gender: Female
Studentica u borbi s kilama... :-)
« Reply #219 on: May 16, 2012, 10:19:43 AM »
Pa još bi mi i bolje bil da ne moram varirati...ali ne znam hoće li to donjeti rezultate? :crazy:
Ok..onda znači bez varijacija + redukcija unosa i kvalietete hrane.

Laziću, hvala ti na odgovoru puno.  :)