EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tufnica u misiji mrsavljenja!  (Read 72351 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #40 on: September 13, 2007, 08:20:01 PM »
i coca cola light molicu  :lol: :lol: :lol:

Tede donesi i VOTKU ... !!!  :wow:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #41 on: September 13, 2007, 09:47:57 PM »
hvala puno, ted arcidi, sada mi je lakse! ne svidja mi se bas da zamisljam sebe sa nabijenim misicima i avionom na ledjima...  :lol:
a ti mislis da je meni lako da gutam tolike eksere i zderem zive prasice... :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #42 on: September 13, 2007, 09:53:53 PM »
i coca cola light molicu  :lol: :lol: :lol:

Tede donesi i VOTKU ... !!!  :wow:
e jes` na tu travnatu ,zurku sa crknutom ribom iz Hirosime  Calif i ja ne dolazimo ni slucajno. necemo da kvarimo tesko stecene navike :bbq2:


Uploaded with ImageShack.us

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #43 on: September 14, 2007, 09:59:04 PM »
tiki, bez coca cole light... puna je svakojakih aditiva... kod mene samo prirodno... limunada, recimo...  :lol:

jel dozvoljena u ovom programu ishrane po koja kasicica meda, s vremena na vreme? posto je moja mama zagovornik teorije da za imunitet nista nije bolje od kasicice meda i sveze cedjenog limunovog soka...  :lol:

kupila sam danas ellu... nasla sam je u maxiju... probacu posle... pa cu vam sutra kucati utiske... nadam se da ce mi se svideti...

postoji li, mozda, neka "idealna (preporucena) tezina" za moju visinu? barem otprilike? cisto da imam neku brojku u glavi, da znam koliko imam do cilja, da ne mislim da besciljno trcim...  :evillaugh:


"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #44 on: September 15, 2007, 12:10:34 AM »
to za aditive prvi put cujem al ajd..
elem..baci vagu..uzmi svoje trenutne obime i prati...  ;)

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #45 on: September 15, 2007, 03:22:02 PM »
ja sam pre neki dan citala nesto o coca coli light, zato sam i pomenula te aditive... pojma nemam, mozda taj text bas i nije merodavan... bogu hvala, od svih tih "kalorijskih poroka", barem ne volim gazirano... i to je nesto...  :clap:

jutros sam doruckovala ovsene i jogurt, al' nisam merila tacno 30g, stavila sam onako, "od oka". bilo je manje od 30g, u svakom slucaju. posle sam pojela jabuku. sad cekam rucak, mama sprema neko mesance i salatu (paprika + paradajz). eto, cak sam i meso pocela da trpim. po malo, ali barem ga uvodim!  :lol: gladna sam, al' mi bude lakse kad se setim rucka...

mogu li da postavim jos nekoliko pitanja? ne morate odmah da odgovorite, nista hitno, kad budete stigli. dosadna sam, znam, ali moram tako dok se ne uhodam i ne steknem status "iskusnog rekreativca"... tada, valjda, necu imati vise nedoumica...  :lol:  :lol:  :lol:

1. na koliko sati treba da nam budu obroci? jel 3 sata ili vise/manje? ja, recimo, brzo ogladnim posle ovsenih, ali me obrok sa proteinima duze drzi.

2. skinula sam primer jednog jelovnika koji je lazic kucao, sa 6 obroka. tu lepo pise, cak, i koliko ima proteina i uh po obroku. jel ok da mi to bude neka smernica kako treba da se hranim? mislim, ne sumnjam ja da je to sto je lazic iskucao vrhunsko, nego ne znam da li smem i ja da ga primenim, posto je to kao primer kucao nekom drugom forumasu...

3. jel ok da whey kupim posle prvih 10tak dana? mislila sam da prvo malo korigujem ishranu, da vidim kako ce sve to ici, pa da se za prvi uspeh castim whey-om...  :clap:

4. uz teretanu imam pravo i na 2 odlaska u saunu... da ubacim i to u program?

to bi bilo to... ja sad odoh noktice da lakiram, moram malo i time da se pozabavim ;) svraticu opet popodne... zelim vam prijatan dan! kiss!  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss:


"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #46 on: September 15, 2007, 04:46:01 PM »
Cao Tufnice,ja jedem na svaka 3 sata,znas kad navijam sat na telefonu da me opomene kad je vreme za jelo :blush:,znaci ne osecam glad,ali kad je vreme ja jedem. Mozda si gladna,jer jedes premalo,malo pojacaj pa ces videti da ce ti biti taman.
Mislim da ti whey ne treba jos,ja sam kao pocela da ga pijem posle 8 meseci treniranja,mislim da mi ni tada nije trebao,jer ako ti je ishrana odlicna,ne treba ti whey.
 :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #47 on: September 16, 2007, 02:15:29 AM »
Hello..evo i mene malo...naporan vikend strasno..
Elem..
Obroci...
Trebas da ih rasporedis u poruku dana da imas 3 glavna i dve uzinice..pa ti sam vidi..na primer ako ustajes u 9 to ti je prvi obrok, zatim jabuka kao uzina oko 11, rucak, 14,15..uzina salata neka..18, vecera 20h, pred spavanje posni..ali opet ti kzem sve zavisi kad  lezes kad ustajes itd..

Mozes da se vodis onim jelovnikom sto se tice odabira namirnica ali gramaza je za tebe drugacija..

Prvo ishranu skroz sredi pa cemo onda o wheyu da pricamo..ili ako si sigurna da si je sredila..mozemo i odmah...  ;)

Idi u saunu..posle nje hladan tush..

 :blowkiss:

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #48 on: September 16, 2007, 11:12:54 AM »
ciao, ico, imas jako lepo ime - i moja sestra se zove ivana  :blowkiss:

ja necu morati sat da navijam, stomak ce me sam opominjati, stalno bih jela  :lol: ali cu se, ipak, pridrzavati tog nekog tajminga - tipa na svaka tri sata.

hvala puno sto si odvojila malo vremena za mene!!!  :blowkiss:  :blowkiss:  :blowkiss:


"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler

Offline tufnica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 134
  • Gender: Female
  • Ja volim fudbal! : )
Odg: Tufnica u misiji mrsavljenja!
« Reply #49 on: September 16, 2007, 11:18:47 AM »
tiki, pa ti si sjajna! prosto ne znam sta bih ja bez tebe...  :yes:

nadam se da ces barem danas malo odmoriti... zasluzila si, definitivno! ;)

super si mi odbjasnila ove obroke, sve sam "primila k znanju"... bices ti ponosna na mene jednog dana... ;)

uh, uh, nisam jos sasvim sredila ishranu... cak sta vise, brljala sam juce...  :wallbash1: za rucak sam pojela integralnu kiflu (70 g - jel to previse hleba za jedan dan) i nisam jela meso... mama je pekla prasence, a ja to nikako ne mogu... pojela sam nesto malo tune...  :dunno:

i, ako je to neki plus, popila sam 4 litre vode... moram i toksine da izbacim...  :yes:

idem sad da uzinam, pa u teretanu... mozda i do saune svratim...  :lol:

jos jednom... HVALA PUNO, DIVNA SI SKROZ!!!


"Kada mrzim, oduzimam sebi nesto; kada volim postajem bogatiji za ono sto volim!"
Siler